Wkład sznurkowy 9 7/8" S-PS1 SUPREME

24h

6 Przedmioty

Wkład sznurkowy 9 7/8", SUPREME

+koszty wysyłki Koszta wysyłki

8,30 zł za szt.

?Do darmowej dostawy pozostało 299 złDarmowa dostawa od 60 zł do DPD Pickup lub 299 zł pozostałe sposoby dostawy

?Do darmowej dostawy pozostało 299 złDarmowa dostawa od 60 zł do DPD Pickup lub 299 zł pozostałe sposoby dostawy

Opis

Wkład sznurkowy 9 7/8” SUPREME

Jeśli chcesz zaopatrzyć się w najwyższej jakości filtry sznurkowe do wody, doskonale trafiłeś! W ofercie sklepu internetowego filtrybb.pl możesz nabyć wydajne i niezawodne modele w atrakcyjnej cenie. W naszym asortymencie jest dostępny m.in. wkład sznurkowy 9 7/8″ SUPREME. Dowiedz się, dlaczego warto zdecydować się na jego zakup.

Zalety wkładów sznurkowych S-PS

Dostępne u nas wkłady sznurkowe wyróżniają się wieloma zaletami, do których należą:
● Usuwają one zanieczyszczenia mechaniczne (rdza, piasek, muł, zawiesiny)
● Stosowane są głównie jako pierwszy etap filtracji wody pitnej oraz ogólnoużytkowej
● Zapewniają doskonałą filtrację przy niskim spadku ciśnienia
● Są odporne na chemikalia
● Są odporne na rozwój bakterii
● Posiadają atest PZH.
Wkłady mechaniczne ze sznurka polipropylenowego S-PS w standardzie wymiarowym 10 cali. Doskonale zatrzymują wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia mechaniczne takie jak: piasek, muł, rdzę, oraz inne osady znajdujące się w wodzie do wielkości ziaren od 1 µm do 50 µm.
Wkłady sznurkowe skutecznie chronią domowe instalacje grzewcze i urządzenia gospodarstwa domowego. Charakteryzują się bardzo dużą chłonnością zanieczyszczeń. Poprawiają także parametry organoleptyczne wody. Posiadają aktualny atest PZH, który dopuszcza produkt do kontaktu z wodą pitną.

Mechanizm działania wkładu sznurkowego 9 7/8” SUPREME

Oferowany przez nas wkład sznurkowy 9 7/8” SUPREME wyróżnia prosty sposób działania. Eliminacja zanieczyszczeń z poddawanej filtracji wody odbywa się za sprawą owiniętego wokół trzpienia pozycjonującego specjalnego sznurka. Włókna umieszczone nieco dalej od rdzenia filtra skutecznie zatrzymują także mniejsze cząsteczki zanieczyszczeń. To przyczynia się do znaczącego zmniejszenia stężenia niepożądanych ciał obcych w wodzie. W takiej sytuacji dochodzi również do znaczącej poprawy jej smaku i zapachu.
Wkłady sznurkowe, które oferujemy, mogą być z powodzeniem wykorzystywane jako urządzenia służące do wykonywania wstępnej filtracji wody. To także doskonały wybór dla osób, które mają pewność, że filtrowana woda jest wolna od jakichkolwiek mikroorganizmów chorobotwórczych. Wkład sznurkowy 9 7/8” SUPREME wyróżnia się też skutecznością działania również wtedy, gdy woda w danej instalacji przepływa pod niskim ciśnieniem.

Wkład sznurkowy 9 7/8” SUPREME – wysoka jakość, atrakcyjna cena

Mamy świadomość ogromnego znaczenia wstępnej filtracji wody w procesie jej uzdatniania. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom możliwość zakupu odpowiedniego wkładu sznurkowego.
Wkład sznurkowy 9 7/8” SUPREME wyprodukowano zgodnie ze wszystkimi wymaganymi w Unii Europejskiej standardami jakościowymi. Dzięki temu wyróżniają go cechy takie jak:
● trwałość;
● odporność na zniszczenie;
● neutralne oddziaływanie na jakość i smak wody;
● czysta powierzchnia filtra.
Filtr powinien być regularnie wymieniany z częstotliwością od 2 do 4 razy w roku. Sprawdzaj regularnie jego stan i w razie potrzeby zastąp dotychczasowy model nowym. Dzięki temu zapewnisz sobie stały dostęp do czystej wody pitnej.

Wkład sznurkowy 9 7/8” SUPREME – już dziś złóż zamówienie!

Najwyższa jakość obsługi to dla nas priorytet. Dokładamy wszelkich starań, aby kupiony przez Ciebie wkład sznurkowy 9 7.8” SUPREME został dostarczony na miejsce w odpowiednim czasie. Nabyty filtr może do Ciebie trafić już następnego dnia po opłaceniu zamówienia. Warto od razu zaopatrzyć się w większą liczbę wkładów. Dzięki temu w razie konieczności nie będziesz mieć problemu z wymianą sprzętu.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zgłoś się do nas! Możesz to zrobić mailowo lub telefonicznie. Odpowiemy na każde Twoje pytanie dotyczące wkładów sznurkowych dostępnych w ofercie sklepu filtrybb.pl.

Cechy

Producent SUPREME
Temperatura pracy (woda) 2-45 °C
Prędkość filtracji (wydajność) 20 L/min
Wymiary (cal) 10 x 2,5
Temperatura wody zimna
Rodzaj wkładu Sznurkowy
Przypominacz po 3 miesiącach od zakupu

Pliki

Powiązane

W tej kategorii

Dostawa

DOSTAWA

Realizujemy dostawę zakupionego towaru na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, Czech, Słowacji oraz Unii Europejskiej. Czas dostawy towaru przez firmę kurierską wynosi około 1-2 dni roboczych. Możliwość odbioru przesyłki w punkcie DPD Pickup (dotyczy zamówień których kwota wynosi powyżej 59,99 zł brutto**)

**Nie dotyczy zamówień zawierających: sól tabletkowej, złóż filtracyjnych, zbiorników na wodę, butli ciśnieniowych, zbiorników na chemikalia, zestawów dozujących, odżelaziaczy, zmiękczaczy, stacji wielofunkcyjnych, lamp UV oraz zamówień przekraczających wymiar i wagę (waga rzeczywista – 20 kg; długość – 100 cm; suma obwodu podstawy oraz wysokości ≤ 250 cm, przy czym wysokość stanowi najdłuższy bok paczki) 

*Darmowa dostawa powyżej kwoty zakupów 299 zł brutto nie obejmuje zakupów poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

W trosce o wygodę i bezpieczeństwo Naszych Klientów oraz szybkość wykonywanych transakcji informujemy, że dokładamy wszelkich starań, aby każda osoba dokonująca u Nas zakupów miała gwarancję bezpieczeństwa dotyczącą zarówno jakości usługi, jak i samego procesu. Sklep internetowy Filtrybb.pl gwarantuje, że transakcje i płatności są bezpieczne, gdyż są szyfrowane certyfikatem SSL oraz autoryzowane przez zaufanych Partnerów.

Nasi Klienci mają do wyboru następujące formy płatności:

  • Przelewy24, iMoje, PayPal
  • Płatność przy odbiorze
  • Twisto- Kup teraz, zapłać późniejZwroty

ZWROT I WYMIANA

Nasi Klienci posiadają możliwość dokonania zwrotu lub wymiany zakupionego towaru, aż przez 30 dni od daty otrzymania przesyłki.

PROCEDURA ZWROTU I WYMIANY

Jak dokonać?

Zwrot i wymiana
Klient może dokonać zwrotu lub wymiany nieużywanego towaru w 30 dni od otrzymania przesyłki.

Formularz

Formularz
W celu dokonania zwrotu lub wymiany niezbędne jest uzupełnienie formularza.

Wysyłka towaru

Wysyłka towaru
Wyślij zwracany lub wymieniany towar na adres: ul. Słowackiego 28, 43-502 Czechowice-Dziedzice

Zwrot

Zwrot
Zwrot pieniędzy lub wysyłka wymienionego towaru nastąpi po dostarczeniu nam paczki. 

Bezzwrotne

Bezzwrotne
UWAGA!
Nie każdy produkt zakupiony w sklepie filtrybb można lub wymienić.

FORMULARZ ZWROTU I WYMIANY


Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie oraz w zakładce Reklamacje i Zwroty.


REKLAMACJA

Nasi Klienci posiadają możliwość reklamowania zakupionego towaru przez 2 lata (Konsument) lub 12 miesięcy (Przedsiębiorca) od daty otrzymania przesyłki.

PROCEDURA REKLAMACJI TOWARU

Jak zareklamować?

Reklamacja
Klient może zareklamować zakupiony towar przez 1-2 lat od otrzymania przesyłki.

Formularz

Formularz
W celu dokonania reklamacji niezbędne jest uzupełnienie formularza.

Wysyłka towaru

Wysyłka towaru
Wyślij reklamowany 
towar na adres:
ul. Słowackiego 28,
43-502 Czechowice-Dziedzice

Rozpatrzenie

Zwrot
Po otrzymaniu reklamowanego towaru mamy 14 dni na sprawdzenie go i odpowiedź.

Zwrot

zwrot
Do 14 dni nasz zespół skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia odpowiedzi na wniosek reklamacyjny.

FORMULARZ REKLAMACYJNY


Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie oraz w zakładce Reklamacje i Zwroty.

Informacje

Wkłady sznurkowe