BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

W trosce o wygodę i bezpieczeństwo Naszych Klientów oraz szybkość wykonywanych transakcji informujemy, że dokładamy wszelkich starań, aby każda osoba dokonująca u Nas zakupów miała gwarancję bezpieczeństwa dotyczącą zarówno jakości usługi, jak i samego procesu. Sklep internetowy Filtrybb.pl gwarantuje, że transakcje i płatności są bezpieczne, gdyż są szyfrowane certyfikatem SSL oraz autoryzowane przez zaufanych Partnerów. W Naszym sklepie dbamy o Klienta i prywatność Jego danych. Dlatego opracowaliśmy ścisłe wytyczne dotyczące przetwarzania danych osobowych. Zawarliśmy je w Polityce prywatności oraz Regulaminie.

Nasi Klienci mają do wyboru następujące formy płatności:

 • Paypal, iMoje, Przelewy24

  Płatność to ostatni etap procesu zakupu, niezwykle ważny w celu szybkiej realizacji zamówienia. Dokonywanie płatności bezpiecznych jest sprawą priorytetową dla wszystkich Kupujących. Wybraliśmy największe firmy obsługujące płatności internetowe- PayPal, iMoje, Przelewy24, ponieważ są one najczęściej używane przez Klientów i gwarantują najszybsze zaksięgowanie wpłaty.

 • Twisto, Paypo

  Nowa metoda zakupów online „Kup teraz, zapłać później”. Dzięki Twisto oraz PayPo możesz sprawdzić, czy zakupiony przez Ciebie produkt jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Zwracając produkt, nie musisz czekać na zwrot pieniędzy, ponieważ nigdy nie opuściły Twojego portfela. Nie musisz już martwić się tym, że nie masz aktualnie środków na koncie. Masz 21 dni(Twisto) lub 30 dni( PayPo) od zamówienia na zapłatę za produkty. Kupując z Twisto oraz Paypo jedyne, co musisz zrobić, to wybrać swoje produkty. Płacisz jednym kliknięciem. Żadnych loginów, haseł, podawania wrażliwych danych. Wygodnie i szybko, szczególnie na telefonie!

 • Płatność przy odbiorze

  Płatność przy odbiorze gwarantuje, że jeszcze szybciej zamówiony towar będzie u Ciebie! W przypadku kiedy zależy Ci na czasie i nie masz możliwości zalogowania się na stronie swojego banku, możesz wybrać płatność pobraniową u Kuriera, który dostarczy Ci paczkę z zamówionym towarem.

 • Zakup na raty

  W naszym sklepie można dokonać zakupu na raty. Opcja zakupu na raty możliwa jest w przypadku chęci zakupu produktu którego wartość jest równa lub wyższa 300 zł brutto. Możliwość zakupu Raty Alior Bank oraz Raty MBank. Złóż zamówienie, wypełnij wniosek o raty, podpisz umowę online. Po pozytywnej decyzji kredytowej otrzymujemy Twoje zamówienie i trafia do realizacji.
Informacje

Kategorie