Złoża do filtrów pralkowych 

2 produktów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Złoża polifosfatowe

Dostępne w naszym sklepie z wysokiej jakości filtrami oraz akcesoriami do uzdatniania wody złoża polifosfatowe, które stosuje się w filtrach pralkowych i zmywarkowych. Zacznijmy może od wyjaśnienia podstawowej kwestii, mianowicie – co kryje się za nazwą polifosfat?

Czym jest polifosfat?

To inaczej polifosforan sodu, to substancja, która chroni nasze sprzęty AGD przed osadzaniem się kamienia, jednocześnie nie zmiękczając wody. Twardość wody pozostaje na takim samym poziomie, ale szkodliwy dla naszych urządzeń kamień kotłowy się nie osadza i nie dochodzi do korozji. Jak to możliwe? Dzięki skutecznemu działaniu krystalizujących się węglanów, które tworzą wewnątrz rur i urządzeń warstwę ochronną. Stosuje się go do filtracji tak zwanej wody technicznej, czyli używanej w naszych pralkach czy zmywarkach. Złoża polifosfatowe najczęściej można kupić pod postacią kryształków.

Złoża do filtrów pralkowych – ochrona Twoich sprzętów AGD przed awarią

Do niewątpliwych zalet złóż do filtrów pralkowych należy zaliczyć wydłużenie żywotności naszych urządzeń domowych. Sprzęty AGD będą nie tylko skuteczniej dopierały pranie czy domywały naczynia (udowodnione nawet do 30% efektywniejsze działanie detergentów), ale również będą działały dłużej bez kosztownych awarii, jeśli będą wykorzystywały podczas swojej pracy wodę przefiltrowaną.

Oferta naszego sklepu obejmuje tylko bezpieczne produkty, łatwe w wymianie czy montażu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii nasze urządzenia do filtrowania wody, części wymienne oraz akcesoria cechuje skuteczność w uzdatnianiu wody zarówno do celów spożywczych, jak i gospodarczych. W przypadku złoża do filtrów pralkowych na bazie polifostatu zyskujemy wodę bez kamienia kotłowego, usprawniając pracę naszych urządzeń i chroniąc je przed awariami. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz produkty, które pomogą dopasować poziom filtracji do potrzeb wody w Twoim domu czy przedsiębiorstwie.