Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności serwisu.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zestawy filtracyjne 

31 produktów
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 31 elementów

Zestawy do filtracji wody

Zaleca się picie przynajmniej dwóch litrów wody dziennie. Jednak nie mniej ważna od ilości, jest jej jakość. Kampanie społeczne zachęcają do picia wody z kranu. Ale czy na pewno jej czystość jest na wysokim poziomie? Jeśli i Twoją głowę zaprzątają tego typu dylematy, warto zainwestować w nowoczesne zestawy filtracyjne. Są łatwe w montażu, zajmują niewiele miejsca, a co więcej, precyzyjnie wyłapują i usuwają większość wirusów i drobnoustrojów. Zestawy do filtracji wody gwarantują poprawę zapachu i smaku wody. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów. W zależności od jakości Twojej wody możesz dopasować stopień filtracji, do poziomu jej zanieczyszczenia. 

Zestaw filtrów do wody - rozwiązanie dla wymagających

Wiele osób boryka się z problemem wyboru odpowiedniego filtra do wody. Oferta wiodących producentów w tej branży jest bowiem bardzo szeroka, a znalezienie odpowiedniego modelu może zająć bardzo wiele czasu i przysporzyć niemałych trudności. Rozwiązaniem tej sytuacji może okazać się gotowy zestaw filtrów do wody. Jest to produkt gotowy do natychmiastowego montażu, w którego skład wchodzą wszystkie niezbędne elementy. Najczęściej poza samym filtrem konieczna jest jeszcze instalacja wkładów oraz dodatkowych części wyposażenia systemu filtrującego. Gotowy zestaw filtrów do wody będzie zatem idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie wiedzą od czego zacząć.

Decydując się na zakup gotowego zestawu filtrów do wody będziesz w stanie skutecznie zabezpieczyć czajnik i ekspres przed kamieniem, a także filtrować wodę pitną. Wyeliminowanie kamienia z urządzeń AGD skutecznie przedłuży ich żywotność i zmniejszy zużycie energii potrzebnej do podgrzania wody. Jakość wody pitnej poprawisz stosując filtr, który usunie z niej chlor, ołów i miedź. W naszym sklepie internetowym znajdziesz zestaw filtrów do wody odpowiedni do każdego rodzaju baterii kuchennych.

Nowoczesne zestawy filtrów podzlewozmywakowych zajmują niewiele miejsca i bez problemu mieszczą się w kuchennych szafkach. Stanowią kompleksowe rozwiązanie dla domów, mieszkań i biur z problemem zanieczyszczonej wody. W zależności od stopnia zaawansowania, z wody, poza szkodliwymi związkami, mogą także zostać usunięte bakterie, cysty, grzyby oraz duża część wirusów.