Zestawy filtracyjne 

33 produktów
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 33 elementów

Zestawy do filtracji wody

Zaleca się picie przynajmniej dwóch litrów wody dziennie. Jednak nie mniej ważna od ilości, jest jej jakość. Kampanie społeczne zachęcają do picia wody z kranu. Ale czy na pewno jej czystość jest na wysokim poziomie? Jeśli i Twoją głowę zaprzątają tego typu dylematy, warto zainwestować w nowoczesne zestawy filtracyjne. Są łatwe w montażu, zajmują niewiele miejsca, a co więcej, precyzyjnie wyłapują i usuwają większość wirusów i drobnoustrojów. Zestawy do filtracji wody gwarantują poprawę zapachu i smaku wody. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów. W zależności od jakości Twojej wody możesz dopasować stopień filtracji, do poziomu jej zanieczyszczenia. 

Zestaw filtrów do wody - rozwiązanie dla wymagających

Wiele osób boryka się z problemem wyboru odpowiedniego filtra do wody. Oferta wiodących producentów w tej branży jest bowiem bardzo szeroka, a znalezienie odpowiedniego modelu może zająć bardzo wiele czasu i przysporzyć niemałych trudności. Rozwiązaniem tej sytuacji może okazać się gotowy zestaw filtrów do wody. Jest to produkt gotowy do natychmiastowego montażu, w którego skład wchodzą wszystkie niezbędne elementy. Najczęściej poza samym filtrem konieczna jest jeszcze instalacja wkładów oraz dodatkowych części wyposażenia systemu filtrującego. Gotowy zestaw filtrów do wody będzie zatem idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie wiedzą od czego zacząć.

Decydując się na zakup gotowego zestawu filtrów do wody będziesz w stanie skutecznie zabezpieczyć czajnik i ekspres przed kamieniem, a także filtrować wodę pitną. Wyeliminowanie kamienia z urządzeń AGD skutecznie przedłuży ich żywotność i zmniejszy zużycie energii potrzebnej do podgrzania wody. Jakość wody pitnej poprawisz stosując filtr, który usunie z niej chlor, ołów i miedź. W naszym sklepie internetowym znajdziesz zestaw filtrów do wody odpowiedni do każdego rodzaju baterii kuchennych.

Nowoczesne zestawy filtrów podzlewozmywakowych zajmują niewiele miejsca i bez problemu mieszczą się w kuchennych szafkach. Stanowią kompleksowe rozwiązanie dla domów, mieszkań i biur z problemem zanieczyszczonej wody. W zależności od stopnia zaawansowania, z wody, poza szkodliwymi związkami, mogą także zostać usunięte bakterie, cysty, grzyby oraz duża część wirusów.

Gotowy do montażu zestaw filtrów do wody jest skutecznym sposobem na filtrowanie wody w twoim domu. Jeżeli woda w twojej kuchni ma nieprzyjemny smak i zapach, a na czajniku pojawił się kamienny osad, oznacza to, że pora zmienić wkłady do filtrów wody. Z reguły wymiana wkładów jest szybka i nie przysparza większych trudności, nawet osobom, które nie robiły tego wcześniej i nie mają doświadczenia.

Zestaw filtrów do wody – gwarancja czystej wody dla twojej rodziny

Wybierając odpowiedni zestaw filtrów, pamiętaj, że nie może on zajmować zbyt wiele miejsca i musi zmieścić się w szafce pod zlewozmywakiem. Poza tym, każdy filtr musi być dopasowany do jakości wody w twoim kranie. Dobrej jakości wkłady do filtrów wody redukują stężenie chloru, ołowiu i miedzi, dzięki czemu woda jest nie tylko krystalicznie czysta, ale także zdrowa.

Wkłady do filtrów do wody – różne filtry na różne potrzeby

Piasek, muł, rdza oraz drobne zawiesiny usuwane są przez zestaw filtrów mechanicznych. Mikropory zatrzymują osad, tak aby nie przedostawał się dalej. Najczęściej na zestaw filtrów do wody składają się trzy korpusy, do których wkłady można dopasować według własnego uznania: standardowy, do zmiękczania wody, do usuwania z wody żelaza oraz do usuwania wszelkich zanieczyszczeń o wielkości do 0,3 mikrona, w tym większości bakterii. W zestawie znajduje się również przyłącze do instalacji oraz kranik montowany w pobliżu zlewozmywaka.

Zestaw filtrów – zapomnij o osadzie kamiennym na sprzętach AGD

Rozwiązanie z osobną wylewką ma wiele plusów. Przede wszystkim obniża koszty eksploatacji i zmniejsza częstotliwość wymiany filtrów. Uzdatnia się wodę przeznaczoną jedynie do spożycia. Jeżeli będziesz chciał umyć naczynia wykorzystasz wodę niefiltrowaną.

Dobrej jakości zestaw filtrów to gwarancja, że ty i twoi domownicy pijecie krystalicznie czystą i pozbawioną niebezpiecznych i szkodliwych substancji wodę. Dobroczynny wpływ wody pozbawionej twardości zauważysz także na sprzętach AGD w domu. Na czajniku nie będzie już pojawiać się biały osad kamienny, a kawa i herbata będą smakować nieporównywalnie lepiej.

Pamiętaj, że decydując się na zakup konkretnego systemu filtrującego wodę warto skonsultować swoją decyzję z jednym z ekspertów czekających na ciebie w naszym sklepie internetowym. Wybór filtra do wody zależy od wielu czynników, a ty sam możesz często nie posiadać wystarczającej wiedzy w tym temacie. Często zdarza się, że pomimo odpowiednich parametrów filtr nie będzie sprawdzać się w konkretnym gospodarstwie domowym lecz będzie już za późno na wymianę. Warto więc poświęcić chwilę na rozmowę z naszym specjalistą, który pomoże ci w podjęciu świadomej decyzji.