Honeywell 

27 produktów
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów

Filtry Honeywell

Honeywell to amerykański koncern, który od wielu lat rozwija produkcję w wielu dziedzinach, oferując między innymi automatykę do domów, ciepłowniczą i przemysłową. Firma istnieje już od 1906 roku. Oferowane przez nią produkty i technologie stanowią efekt ponad wieku doświadczeń. Wśród licznych artykułów w asortymencie koncernu popularnością cieszą się filtry Honeywell. Znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle i gospodarstwach domowych. Są to urządzenia samopłuczące, przeznaczone do montażu narurowego i filtracji w systemie ciągłym. Podstawowym przeznaczeniem filtrów narurowych tej marki jest odseparowywanie mechanicznych zanieczyszczeń wody, takich jak piasek czy drobinki rdzy.

Tani w eksploatacji i ekologiczny filtr Honeywell

Filtr do wody Honeywell jest wyposażony w zawór kulowy, który po otwarciu umożliwia płukanie wsteczne. Odkręcenie zaworu pozwala na spuszczenie wody z zanieczyszczeniami do kanalizacji. W tym samym czasie jest też dostępna woda filtrowana. Filtry Honeywell są ekologiczne, a zużycie przez nie wody jest bardzo ekonomiczne. Jest to rozwiązanie korzystne dla środowiska naturalnego, a dodatkowo pozwala też oszczędzić wydatki domowego budżetu. Oszczędność zapewnia też plastikowa przeźroczysta obudowa. Pozwala ona na kontrolowanie stanu wkładu do filtra oraz jego wymiany, gdy zostanie maksymalnie wykorzystany. W efekcie nie trzeba tracić czasu na demontaż w celu kontroli lub inwestować w nowy wkład, gdy poprzedni jeszcze ma zdolności filtrujące.

Filtr do wody Honeywell w naszym asortymencie

Oferujemy filtry Honeywell o różnych parametrach technicznych i typie filtracji. W sprzedaży mamy:

  • filtry mechaniczne z obrotowym przyłączem;
  • filtry mechaniczne z opłukiwaniem;
  • filtry osadnikowe z płukaniem wstecznym;
  • filtry drobnosiatkowe z opłukiwaniem;
  • regulatory ciśnienia;
  • stacje filtrująco-redukcyjne z manometrami;
  • automaty płukania wstecznego.

Każdy filtr Honeywell jest dostępny w kilku standardowych rozmiarach przyłączy – ½’’, ¾’’ i 1’’. Pozwala to na dopasowanie modelu do konkretnego typu instalacji wodociągowej.

Każdy oferowany przez nas filtr do wody Honeywell ma odpowiedni certyfikat potwierdzający skuteczność i bezpieczeństwo jego stosowania. Wybrane modele współpracują z dostępnymi w ofercie automatami do płukania wstecznego. Są też proste w obsłudze, a wymiana wkładu filtrującego jest niezwykle prosta.