ZWROT, WYMIANA, REKLAMACJE

JAK ZWRÓCIĆ LUB WYMIENIĆ ZAKUPIONY TOWAR?

Na dokonanie zwrotu masz 30 dni od daty odebrania przesyłki z zakupionym towarem. Konieczne jest wypełnienie formularza zwrotu/wymiany oraz odesłanie go do nas na adres: ul. Chochołowska 28/213 IIp., 43-346 Bielsko-Biała z dopiskiem "ZWROT FILTRYBB". Podstawą zwrotu jest dostarczenie produktu wraz z dowodem zakupu. Pamiętaj o właściwym zabezpieczeniu zwracanego/wymienianego towaru oraz wysyłce paczki za pośrednictwem sprawdzonej firmy kurierskiej. Nie musisz podawać przyczyny zwrotu. Nie odbieramy paczek wysłanych za pobraniem. 

PROCEDURA ZWROTU I WYMIANY

Jak dokonać?


Zwrot i wymiana
Klient może dokonać zwrotu lub wymiany nieużywanego towaru w 30 dni od otrzymania przesyłki.

Formularz


Formularz
W celu dokonania zwrotu lub wymiany niezbędne jest uzupełnienie formularza.

Wysyłka towaru


Wysyłka towaru
Wyślij zwracany lub wymieniany towar na adres: ul. Chochołowska 28/213 IIp., 43-346 Bielsko-Biała

Zwrot


Zwrot
Zwrot pieniędzy lub wysyłka wymienionego towaru nastąpi po dostarczeniu nam paczki. 

Bezzwrotne


Bezzwrotne
UWAGA!
Nie każdy produkt zakupiony w sklepie filtrybb można lub wymienić.

FORMULARZ ZWROTU I WYMIANY

Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie

PRODUKTY BEZZWROTNE

PRODUKTY BEZZWROTNE

Działając kilkanaście lat w branży uzdatniania wody nasza firma zyskała doświadczenie i wiedzę, dzięki czemu możemy współpracować z najlepszymi producentami oraz dostawcami. Produkty, które możecie Państwo zakupić w sklepie filtrybb.pl to towary atestowane, wykonane z najwyższej jakości materiałów, światowej klasy producentów. Fakt, że nie każdy produkt można zwrócić lub wymienić podyktowany jest dobrem naszych Klientów oraz koniecznością zapewnienia jak najwyższej jakości dostarczanych produktów. Towary sprawdzamy już na etapie odbioru od Producenta, starannie pakujemy, znakujemy, aby nie dopuścić do sytuacji, kiedy produkt zamontowany w nieznanej nam instalacji zostaje skażony, zwrócony nam i przekazany innemu Klientowi. Inną grupą towarów bezzwrotnych są produkty, które zamawiamy specjalnie na życzenie Klienta oraz takie, które są trudne w przechowywaniu bez spadku ich jakości i właściwości (np. testy do wody). W trosce o komfort zakupów zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta, który pomoże w doborze odpowiedniego towaru oraz udzieli wszelkich niezbędnych informacji dotyczących produktów znajdujących się w sklepie filtrybb.pl.

PONIŻEJ LISTA PRODUKTÓW BEZZWROTNYCH:

  • Złoża filtracyjne

Złoża filtracyjne to grupa produktów, która wymaga specjalnego zamówienia i dostarczenia od Producenta. Większość złóż wymaga odpowiedniego miejsca do przechowania, o odpowiedniej temperaturze oraz wilgotności. Dodatkowo złóż filtracyjnych nie wysyłamy za pobraniem.

  • Sól tabletkowana

Sól w tabletkach to produkt, specjalnie zamawiany na życzenie Klienta. Dodatkowo nie wysyłamy go za pobraniem.

  • Testy, paski do wody oraz odczynniki chemiczne

Testy do wody to grupa produktów wrażliwych, które trzeba przechowywać w odpowiedniej temperaturze, przez odpowiedni czas, aby zachować wiarygodność wyników. Podobnie jak odczynniki chemiczne, które również należą do towarów nie podlegających zwrotowi.

  • Towary zaplombowane

Towary, które przy montażu mogą zostać skażone wodą o nieznanej jakości zabezpieczamy dodatkowo. Towar nie otwarty, z nienaruszonym zabezpieczeniem można bez problemu zwrócić. Zaliczamy tu: korpusy narurowe, promienniki UV, rury osłonowe UV, wkłady filtracyjne, ballasty i części do lamp UV, oraz towary z kategorii filtry na cały dom. Do towarów bezzwrotnych zaliczamy również zestawy odwróconej osmozy, membrany osmotyczne i obudowy membrany.

  • Towary elektryczne

Towary, które poprzedzają wtyczkę, ze względu na brak możliwości sprawdzenia czy produkt nie został użyty. Do tego typu towarów należą: elektrozawory, konektory, złączki oraz lampy UV.

  • Towary przygotowane specjalnie dla Ciebie lub na Twoje zamówienie

Towary, które zostały przygotowane zgodnie z Twoimi wymaganiami i odchodzące od standardowej oferty (np. przeróbki gwintów w korpusach) lub towary, które mają duży koszt i zostały sprowadzone specjalnie na zamówienie (nie posiadamy ich na stanie).

Produkty bezzwrotne podlegają RMZ o wodzie do spożycia oraz ustawie o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę. 


JAK ZAREKLAMOWAĆ ZAKUPIONY TOWAR?

Produkty zakupione w naszym sklepie objęte są 2 letnią gwarancją (Konsument) lub 12 miesięcy (Przedsiębiorca). W przypadku, gdy otrzymałeś towar niepełnowartościowy lub jest on uszkodzony koniecznie nas o tym poinformuj. Wypełnij odpowiedni formularz i wraz z wyczyszczonym towarem, oczekuj na kuriera, którego zamówimy po odbiór reklamowanego towaru. Opisz czas i okoliczności stwierdzenia wady oraz oczekiwaną formę rozpatrzenia zgłoszenia. Do 14 dni skontaktujemy się z Tobą w celu przekazania odpowiedzi na wniosek.

PROCEDURA REKLAMACJI TOWARU

Jak zareklamować?


Reklamacja
Klient może zareklamować zakupiony towar przez 1-2 lat od otrzymania przesyłki.

Formularz


Formularz
W celu dokonania reklamacji niezbędne jest uzupełnienie formularza.

Wysyłka towaru


Wysyłka towaru
Wyślemy do Ciebie kuriera po odbiór reklamowanego produktu.

Rozpatrzenie


Rozpatrzenie
Po otrzymaniu reklamowanego towaru mamy 14 dni na sprawdzenie go i odpowiedź.   

Zwrot


zwrot
Po upływie 14 dni nasz zespół skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia odpowiedzi na wniosek reklamacyjny.

FORMULARZ REKLAMACYJNY

Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!Informacje

Kategorie