Części zamienne do lamp UV 

103 produktów
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 103 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 103 elementów

Niezbędne części zamienne do lamp UV

Lampy UV intensywnie pracują, by zapewnić nam biologiczne czystą wodę. Środowisko, w którym funkcjonują, jest trudne, gdyż naraża je na wilgoć, wysokie ciśnienie oraz znaczne różnice temperatur. Trudno się zatem dziwić, że nawet wysokiej jakości sprzęt musi być od czasu do czasu naprawiany, a niektóre elementy wymieniane.

Zamienniki do lamp UV

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo niezbędne części zamienne do lamp UV, takie jak: kontrolery pasujące do lamp UV do wody, optyczny wskaźnik pracy lub uszkodzenia promiennika UV, osłony kwarcowe, promienniki, rury osłonowe do lamp UV, startery do lamp, szafki sterujące do lamp UV oraz uszczelki.
Sterowniki informują użytkownika, ile czasu pozostało do wymiany promiennika UV. Gdy nadchodzi czas wymiany, balast informuje nas o tym sygnałem dźwiękowym. Możemy odroczyć wymianę przez maksymalnie 7 dni.

Osłony kwarcowe wykonane są z wysokiej jakości szkła kwarcowego. Jej zadaniem jest ochrona promiennika przed kontaktem z wodą. Cechuje je duża wytrzymałość i niezawodność.
Promienniki są odpowiedzialne za niszczenie drobnoustrojów znajdujących się w wodzie. Ich skuteczność wynosi ok. 99,9%. Zanieczyszczające wodę bakterie i wirusy nie mają szans w kontakcie z nimi. Przefiltrowana woda jest zdezynfekowana i nadaje się do spożycia.
Starter to kolejny element, który może wymagać wymiany w promiennikach lamp UV. Dzięki swojej nieskomplikowanej budowie pozwala na szybki montaż. Jest niezbędny do skutecznego zapłonu lamp bakteriobójczych UV.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie części zamienne posiadają niezbędne certyfikaty i wykazują się bardzo dużą skutecznością w walce z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami, które mogą pojawić się w naszych instalacjach. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i cenionymi producentami, którzy dostarczają nam produkty najwyższej klasy, solidne i niezawodne. Sprawdź naszą ofertę.