Sedymentacyjne 

2 produktów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Złoża sedymentacyjne

Filtrowanie wody może odbywać się na różnych poziomach w zależności od tego, jakich zanieczyszczeń chcemy się pozbyć. Bakterie, wirusy, grzyby, a także nadmiar żelaza, wapnia oraz chloru. Filtry mogą chronić również przed widocznymi gołym okiem zabrudzeniami, takimi jak piaski, iły czy też muł. Pomogą w tym złoża sedymentacyjne.

Jak działają złoża sedymentacyjne?

Własny dom to wiele swobody, ale także sporo pracy. Jeśli zbudowaliśmy go od zera, zazwyczaj niemal wszystko musimy załatwić samodzielnie. Jeśli chcemy być dodatkowo niezależni i pozwalają nam na to warunki geologiczne, możemy wykopać na posesji własną studnię, która będzie dostarczała nam wodę. Takie ciecze zazwyczaj są jednak zanieczyszczone wspomnianym piaskiem lub mułem. W ich pozbyciu się pomóc mogą złoża sedymentacyjne. Ich struktura sprawia, że zanieczyszczenia zatrzymywane są przed dostaniem się do naszego kranu. Ich skuteczność sprawdzi się zarówno w warunkach domowych, jak i w przedsiębiorstwach zajmujących się produkcją przemysłową. Najwyższa jakość złóż sedymentacyjnych uwidacznia się również w możliwości długotrwałego użytkowania. Złoże można w prosty sposób regenerować i używać nawet kilkukrotnie. Pozwala to na osiągnięcie sporych oszczędności.

Oferowane w naszym sklepie internetowym złoża sedymentacyjne charakteryzują się wysoką skutecznością oraz wydajnością. Wszystkie produkty pochodzą od oficjalnych i sprawdzonych dystrybutorów.