Promienniki 

45 produktów
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 45 elementów

Promienniki UV

Promiennik lub żarnik do lamp UV, ma właściwości bakteriobójcze. Dzięki promieniowaniu ultrafioletowemu, stosowanemu podczas filtracji, woda przeznaczona do picia jest zdezynfekowana i nadaje się do spożycia. Emitowane światło usuwa bakterie oraz wirusy, dlatego woda jest w pełni bezpieczna. Co więcej, możemy być spokojni, lampy działają wyłącznie na drobnoustroje, nie pozostawiając żadnych szkodliwych substancji dla organizmu człowieka.
Do ich niewątpliwych zalet można zaliczyć również to, że są efektywne, skuteczne, wyróżniają je niskie koszty eksploatacji i w żaden sposób nie wpływają negatywnie na środowisko naturalne. Ich działanie nie odbija się na walorach smakowych, zapachowych czy jakichkolwiek innych właściwościach. Inwestycja w lampy UV do wody to gwarancja skuteczności – wszelkie zanieczyszczenia, takie jak bakterie, wirusy czy grzyby nie są w stanie uodpornić się na działanie promieni ultrafioletowych. Dlatego wybierając ten sposób oczyszczania wody, możemy być spokojni, jeśli chodzi o ich niezawodność. Jednak jak wiadomo, nawet najwyższej jakości produkty z czasem ulegają drobnym awariom lub ich elementy wymagają wymiany. Dotyczy to również lamp UV. Co jakiś czas należy wymienić promienniki UV (żarnik). Tylko regularna wymiana żarnika UV gwarantuje prawidłowe działanie lampy.

Żarniki UV do lamp – bogaty wybór, gwarancja jakości

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór promienników, zwanych również żarnikami, do lamp UV znanych i cenionych producentów. Tym, co je wyróżnia, jest wysoka skuteczność w walce z bakteriami (usuwają nawet 99,9% bakterii, wirusów oraz grzybów), wydajność, i co najważniejsze, także ich wymiana jest prosta, nieskomplikowana i nie wymaga użycia żadnych specjalistycznych narzędzi. Wszystkie dostępne w tej kategorii promienniki posiadają niezbędne certyfikaty i są bezpieczne w użytkowaniu. To skuteczna metoda dezynfekcji bez konieczności stosowania jakichkolwiek preparatów chemicznych. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz żarnik, który będzie kompatybilny z Twoją lampą UV.