Wkłady siatkowe 

4 produktów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Filtr mechaniczny do wody siatkowy

Zanieczyszczenia stałe, które niesione są przez wodę, stanowią prawdziwą zmorę mieszkańców domów jednorodzinnych. Woda pochodząca ze studni może być różnej jakości. Ta dostarczana przez przedsiębiorstwa wodociągowe zresztą też. Dlatego właśnie tak przydatne są wkłady siatkowe do filtrów. Filtr mechaniczny do wody siatkowy pozbawia wodę większych zanieczyszczeń mechanicznych.

Wkład siatkowy do filtra wody

Dzięki swojej konstrukcji wkłady siatkowe do filtra skutecznie zatrzymują takie zanieczyszczenia jak piasek, muł czy rdza. Stawiają również minimalny opór wodzie, dzięki czemu nie wpływają znacząco na jej ciśnienie w instalacji. Wytrzymała konstrukcja sprawia, że w większości przypadków wkład siatkowy do filtra może być używany nawet kilka razy po jego przepłukaniu. Starczą więc na wiele szklanek wody nie wpływając przy tym na jej smak i zapach.

Filtry siatkowe do wody w naszej ofercie

Filtry mechaniczne do wody siatkowe oferowany w naszym sklepie internetowym charakteryzuje się wysoką skutecznością filtracji. Dzięki temu sprawdzi się w każdej instalacji oczyszczającej wodę.