Wkłady wielostopniowe 

12 produktów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Wkłady do filtrów wielostopniowe

Ponieważ zanieczyszczenia wody mogą mieć różny charakter, odmienne powinny być metody walki z nimi. Inaczej w końcu należy podejść do zabrudzeń fizycznych, takich jak na przykład piasek, muł, kawałki rdzy, a zupełnie inaczej do związków i pierwiastków chemicznych, takich jak na przykład chlor i wapń. Odrębne metody to także inne urządzenia. Oznacza to niestety więcej zajętego miejsca. Pomoc stanowić mogą wkłady do filtrów wielostopniowe.

Jak działają wkłady dwustopniowe do filtrów?

Jak sama nazwa wskazuje, wkłady do filtrów wielostopniowe dokonują filtracji na różnych poziomach przy wykorzystaniu jednego, tego samego narzędzia. Wkłady dwustopniowe do filtrów składają się jakoby z dwóch segmentów. Pierwszy z nich działa jak sito, zatrzymując zanieczyszczenia stałe, takie jak muł, piasek, ił. Drugi etap polega na chemicznym i biologicznym uzdatnianiu wody. Wykorzystany zazwyczaj filtr węglowy może dezaktywować nadmiar chloru (mającego negatywny wpływ na skórę), zatrzymywać jony wapnia i magnezu (powodujące powstawanie kamienia), a nawet dezaktywować niektóre bakterie i wirusy. Takie dwustopniowe działanie zapewnia niezwykłą skuteczność działania prezentowanych wkładów.

Oferowane w naszym sklepie internetowym wkłady dwustopniowe do filtrów charakteryzują się najwyższą jakością zarówno wykonania, jak i wykorzystanych materiałów. Wszystko to w doskonałej korelacji niskiej ceny i wysokiej wydajności.