Wkłady do filtrów Cintropur 

4 produktów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Szybki podgląd
  24h

  53,70 zł
 • Szybki podgląd
  7 dni

  66,91 zł
 • Szybki podgląd
  24h

  87,69 zł
 • Szybki podgląd
  7 dni

  W ofercie sklepu internetowego filtrybb.pl możesz kupić najwyższej jakości filtry do wody. Zaopatrzysz się tutaj również w odpowiednio dobrany wkład filtracyjny NW 500/650/800 CINTROPUR. To produkt idealnie przystosowany do usuwania różnych zanieczyszczeń mechanicznych. U nas kupisz go w atrakcyjnej cenie. W ofercie sklepu internetowego...

  176,47 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Wkłady do filtrów do wody Cintropur

Zanieczyszczenia mechaniczne to bolączka wielu zakładów przemysłowych. W przedsiębiorstwach zajmujących się przetwórstwem spożywczym czysta woda to podstawa działalności. Również w zakładach, których profil działalności obejmuje przemysł niespożywczy, czystość wody ma znaczenie. Główny rodzaj zanieczyszczeń stanowią tu drobiny takie jak piasek, czy kawałki rdzy. Doskonale sobie z nimi radzą wkłady do filtrów cintropur.

Jak działają wkłady do filtrów Cintropur?

Przy użyciu wkładów do filtrów cintropur możemy przede wszystkim oczyścić wodę z zanieczyszczeń stałych, takich jak szlam lub muł. Ich struktura wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego zapewnia doskonałe właściwości filtracyjne i gwarantuje bezproblemowe działanie przez długi czas. Ich użycie nie wpływa znacząco na ciśnienie wody nawet w przypadku znacznego ich zabrudzenia.

Oferowane w naszym sklepie internetowym wkłady do filtrów cintropur to najlepszy wybór, kiedy oczekujemy najwyższej jakości wykonania oraz doskonałych właściwości filtracyjnych.