Dystrybutory do wody 

4 produktów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Dystrybutory do wody

Specjaliści zalecają, aby dziennie pić minimum 3 litry wody. Ta zalecana dawka ma pomóc naszemu organizmowi w prawidłowym funkcjonowaniu. Oczywiście, jeśli uprawiamy sport, albo mamy bardzo aktywny tryb życia ilość wody, którą dziennie spożywamy, powinna być stosunkowo większa. Każdy, kto próbował zrealizować ten rygor, wie, że niekiedy trudno jest w codziennym pędzie znaleźć chwilę na zrobienie sobie kawy lub herbaty. Nawet w domu, a co dopiero, gdy jesteśmy w pracy lub załatwiamy sprawy na mieście. Można oczywiście zaopatrzyć się w butelkę wody mineralnej, ale nie jest to ani wygodne, a i zdarza się, że charakter naszego stroju uniemożliwia nam noszenie butelki przy sobie. Dlatego, coraz więcej instytucji publicznych czy po prostu przestrzeni, w których przewijają się tłumy ludzi, dba o to, aby znalazł się w nich dystrybutor do wody pitnej.

Nowoczesne dystrybutory do wody z filtrem

Nowoczesne dystrybutory do wody pitnej sprawdzą się w każdym miejscu publicznym, niezależnie od przeznaczenia: w szkołach, urzędach, na siłowni, w szpitalach, firmach czy zakładach produkcyjnych. Warto podkreślić, że woda z dystrybutora jest przeznaczona do bezpośredniego spożycia. Dostarczana woda jest nie tylko świeża, ale również wolna od zanieczyszczeń. Wymienne filtry dbają o to, aby woda miała właściwości hipoalergiczne i antyoksydacyjne. A powłoka bakteriostatyczna zapewnia wodę wolną od bakterii. Oferowane w naszym sklepie internetowym dystrybutory do wody pitnej odznaczają się najwyższą jakością wykonania. Do ich produkcji została wykorzystana stal nierdzewna, która jest bezpieczna dla zdrowia człowieka. Bez obaw mogą z nich korzystać również dzieci, ponieważ nie posiada ostrych krawędzi. Dystrybutory do wody z filtrem będą praktycznym rozwiązaniem w każdym miejscu, w którym chcemy zachować balans pomiędzy funkcjonalnością, użytecznością, higieną, a komfortem korzystania.

Kodeks pracy wymaga, aby pracodawca zapewnił pracownikom stały dostęp do wody pitnej. Jednym z najbardziej opłacalnych i jednocześnie ekologicznych sposobów na dostarczenie do miejsca pracy wody pitnej jest dystrybutor wody. Rosnąca popularność tych urządzeń sprawiła, że na rynku pojawiają się coraz to nowsze systemy o różnych funkcjonalnościach i wielkościach, tak, aby znalazły zastosowanie zarówno w większych, jak i mniejszych przedsiębiorstwach oraz zakładach pracy.

Dystrybutor wody – rozwiązanie dla nowoczesnych firm

Dystrybutory do wody zalecane są wszędzie tam, gdzie liczba pracowników przekracza 20. Dystrybutor na wodę przyda się jednak w każdym miejscu o dużym zapotrzebowaniu na wodę. Najczęściej korzystają z nich hotele, przychodnie lekarskie, placówki edukacyjne i urzędy. Woda z dystrybutora może być zimna, gorąca, a nawet gazowana. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób korzysta z rozwiązania, jakim są dystrybutory do wody.

Dystrybutory do wody – zmniejsz swoje miesięczne wydatki na wodę

Każda nowoczesna i troszcząca się o środowisko firma powinna być wyposażona w dystrybutor na wodę. Jednak w Polsce rośnie także liczba rodzin, które zdecydowały się kupić dystrybutor wody do domu. Jeżeli chcesz mieć pozytywny wpływ na środowisko i zredukować ilość plastiku i jednocześnie zmniejszyć miesięczne wydatki na wodę butelkowaną, zainwestuj w dystrybutor wody do domu. Dołącz do stale powiększającego się grona zadowolonych z takiego rozwiązania osób i szybko przekonaj się jakie korzyści daje woda z dystrybutora.

Dystrybutor wody do domu – stały dostęp do krystalicznie czystej wody

W jaki sposób działa dystrybutor wody zainstalowany w domu? Najczęściej woda jest pobierana bezpośrednio z sieci wodociągowej, a następnie dokładnie filtrowana i oczyszczana. Możesz zatem korzystać z dobrodziejstw krystalicznie czystej, a do tego pozbawionej przykrego zapachu i smaku wody o każdej porze. Nie ma potrzeby stosowania innych filtrów ani przegotowywania wody. Część dystrybutorów wody oferuje możliwość grzania oraz ozonowania wody. Dzięki temu może służyć do przygotowywania kawy i herbaty, a także napojów gazowanych.

Woda z dystrybutora – ciesz się smaczną wodą 

Popraw jakość swojego życia, wybierając do swojego domu dystrybutor na wodę i korzystaj z nieograniczonego dostępu do wody zimnej, ciepłej, gorącej i gazowanej. Oszczędź pieniądze, które normalnie wydałbyś na wodę butelkowaną i wyeliminuj plastik ze swojego życia, dając oddech środowisku. Woda z dystrybutora to dużo niższe koszty niż woda butelkowana, a jej smak jest podobny, a często nawet lepszy. Przywróć właściwy smak kawie i herbacie przygotowywanych przy użyciu przefiltrowanej wody z dystrybutora.

Dystrybutor na wodę – zapewnij swojej rodzinie wodę najwyższej jakości

Nowoczesne dystrybutory poza dostarczaniem wody pitnej mogą także stanowić ciekawy dodatek dekoracyjny do wnętrz. Cechują się nowoczesnym wyglądem i często są traktowane jako ozdoba kuchni. W naszej bogatej ofercie, poza dystrybutorami wody znajdziesz również wkłady odpowiedzialne za prawidłową filtrację i oczyszczanie wody. Ich zadaniem jest skuteczne usunięcie chloru i związków chloropochodnych, a także poprawienie smaku i zapachu wody. Zawarte w filtrach włókna jonowymienne usuwają z wody żelazo, a także związki organiczne. Sprawdź, jakie wkłady znajdziesz w naszym asortymencie i zagwarantuj stały dostęp do krystalicznie czystej wody całej rodzinie.