Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności serwisu.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Fontanny wody pitnej 

1 produkt
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Fontanny do wody pitnej

Jeszcze do niedawna wodę postrzegaliśmy w kategoriach dobra na stałe nam danego. Jednak postęp gospodarczy sprawił, że owszem, dostęp do wody mamy stały (przynajmniej na razie), ale jej jakość jest dyskusyjna. Na rynku pojawiają się różne produkty, których celem jest polepszenie jakości naszej wody, zarówno w gospodarstwach domowych, w przedsiębiorstwach, ale również, gdy jesteśmy w ruchu. Różnego rodzaju systemy filtrujące wodę w domu, butelki z filtrami czy dzbanki filtrujące – wszystkie te urządzenia i akcesoria mają jedno zadanie – dostarczać nam czystą wodę w każdym miejscu i o każdej porze, gdziekolwiek jesteśmy. Podobną funkcję pełnią dystrybutory fontannowe do wody pitnej.

Dystrybutory fontannowe do wody

W każdym miejscu publicznym niezależnie od tego, czy jest to szpital, siłownia, szkoła tańca, przedszkole, centrum handlowe czy muzeum, warto zainwestować w dystrybutory fontannowe do wody pitnej. Te nowoczesne urządzenia zapewniają odwiedzającym stały dostęp do wody pitnej najwyższej jakości. Dzięki kilkustopniowym filtrom gwarantują nam, że dystrybuowana woda jest nie tylko zdatna do spożycia, ale również wolna od wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Powłoka bakteriostatyczna zapobiega przedostawaniu się bakterii z instalacji, posiada właściwości hipoalergiczne i antyoksydacyjne. Urządzenie zostało wykonane z wysokiej klasy stali nierdzewnej, która jest wytrzymała i odporna na zarysowania. Dystrybutory fontannowe wyposażone są w wymienne wkłady filtrujące, dzięki którym sprzęt jest sprawny i gotowy do dalszego korzystania, zaraz po wymianie.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo dystrybutory fontannowe znanych i cenionych producentów, takich jak Aquaphor. Dzięki naszej stale rozbudowywanej ofercie oraz sprawdzonej sieci dostawców możemy być pewni, że dostarczamy Państwu najnowsze i niezawodne rozwiązania do domów, przedsiębiorstw, jak również instytucji i przestrzeni publicznych.