Fontanny wody pitnej 

1 produkt
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Szybki podgląd Darmowa dostawa
    Oczekiwanie na dostawę

    2 399,00 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Fontanny do wody pitnej

Jeszcze do niedawna wodę postrzegaliśmy w kategoriach dobra na stałe nam danego. Jednak postęp gospodarczy sprawił, że owszem, dostęp do wody mamy stały (przynajmniej na razie), ale jej jakość jest dyskusyjna. Na rynku pojawiają się różne produkty, których celem jest polepszenie jakości naszej wody, zarówno w gospodarstwach domowych, w przedsiębiorstwach, ale również, gdy jesteśmy w ruchu. Różnego rodzaju systemy filtrujące wodę w domu, butelki z filtrami czy dzbanki filtrujące – wszystkie te urządzenia i akcesoria mają jedno zadanie – dostarczać nam czystą wodę w każdym miejscu i o każdej porze, gdziekolwiek jesteśmy. Podobną funkcję pełnią dystrybutory fontannowe do wody pitnej.

Dystrybutory fontannowe do wody

W każdym miejscu publicznym niezależnie od tego, czy jest to szpital, siłownia, szkoła tańca, przedszkole, centrum handlowe czy muzeum, warto zainwestować w dystrybutory fontannowe do wody pitnej. Te nowoczesne urządzenia zapewniają odwiedzającym stały dostęp do wody pitnej najwyższej jakości. Dzięki kilkustopniowym filtrom gwarantują nam, że dystrybuowana woda jest nie tylko zdatna do spożycia, ale również wolna od wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Powłoka bakteriostatyczna zapobiega przedostawaniu się bakterii z instalacji, posiada właściwości hipoalergiczne i antyoksydacyjne. Urządzenie zostało wykonane z wysokiej klasy stali nierdzewnej, która jest wytrzymała i odporna na zarysowania. Dystrybutory fontannowe wyposażone są w wymienne wkłady filtrujące, dzięki którym sprzęt jest sprawny i gotowy do dalszego korzystania, zaraz po wymianie.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo dystrybutory fontannowe znanych i cenionych producentów, takich jak Aquaphor. Dzięki naszej stale rozbudowywanej ofercie oraz sprawdzonej sieci dostawców możemy być pewni, że dostarczamy Państwu najnowsze i niezawodne rozwiązania do domów, przedsiębiorstw, jak również instytucji i przestrzeni publicznych.

Fontanny do wody pitnej to kolejny krok, który możemy zrobić w celu ratowania naszego środowiska. Fontanny do picia wody umożliwiają ugaszenie pragnienia bez potrzeby korzystania z plastikowych kubeczków czy butelek. Są niezwykle łatwe w obsłudze, zatem nie będą stanowiły problemu ani dla dzieci, ani dla osób starszych. Dodatkową zaletą nowoczesnej fontanny do picia wody jest jej design. Wysokiej jakości materiały, z których wykonuje się źródełka, są ponadczasowe i stanowią ciekawy oraz estetyczny dodatek do wystroju wnętrza.

Fontanny do picia wody – bezpieczny sposób na smaczną wodę

Wszystkie fontanny do wody pitnej dostępne w naszej ofercie posiadają atesty PZH oraz spełniają wymagane normy sanitarne. Są praktycznym rozwiązaniem dla obiektów i lokali, przez które codziennie przewija się duża liczba ludzi. Fontanny do picia wody zapewniają dostęp do świeżej i czystej wody wszystkim osobom przebywającym w budynku. Doskonale sprawdzają się w publicznych urzędach, placówkach oświatowych, na dworcach czy lotniskach.

Istnieją określone przepisy nakładające na pracodawcę obowiązek zapewnienia pracownikom stałego dostępu do wody pitnej. Bardzo prostym rozwiązaniem tego problemu są właśnie poidełka. Pobieranie wody w ten sposób jest higieniczne oraz przyjazne użytkownikom. Prosta obsługa nie zniechęci osób starszych i dzieci, z tego powodu źródełko z wodą pitną coraz częściej da się zobaczyć również w szpitalach, szkołach czy przedszkolach. Woda dostarczana w takiej formie jest równie smaczna i zdrowa, jak ta w plastikowych butelkach, a jej koszt jest znacznie mniejszy.

Fontanny do wody pitnej – dostęp do świeżej wody dla każdego

Fontanny do wody pitnej zyskują coraz szersze grono zwolenników. Korzystają z nich już nie tylko zakłady pracy, lecz także te miejsca, które chcą zapewnić swoim klientom smaczną i zdrową wodę w niskiej cenie. Fontanny do picia wody korzystają z wody wodociągowej, oczyszczonej za pomocą wymiennych filtrów. Są ekologiczne i ekonomiczne. Wkłady filtrujące pozwalają na stałą kontrolę jej jakości. Nie czekaj i już teraz sprawdź, jakie fontanny wody pitnej są dostępne w naszej ofercie.