Szanowni Klienci!
Z związku ze świętem Konstytucji 3 maja przypadającym na wtorek czas realizacji zamówień może wydłużyć się o 3-5 dni roboczych. Za utrudnienia przepraszamy. 
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności serwisu.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Wkłady harmonijkowe 

3 produktów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • Szybki podgląd
  24h

  26,08 zł
 • Szybki podgląd
  24h

  48,59 zł
 • Szybki podgląd
  5 dni

  91,98 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Wkłady harmonijkowe do zatrzymywania piasku

Najczęstszym rodzajem zanieczyszczeń wody z jakimi możemy się spotkać w Polsce to zanieczyszczenia mechaniczne. Jest to szczególnie duży problem w mniejszych miastach oraz na wsi, gdzie często woda pobierana jest z własnego ujęcia. Oferowane w naszym sklepie wkłady harmonijkowe pozwalają na zatrzymanie piasku, rdzy i tym podobnych zanim trafią do naszej szklanki.

Dlaczego warto postawić na wkłady harmonijkowe

Dzięki unikalnej konstrukcji przypominającej (jak wskazuje nazwa) harmonijkę, zwiększona jest zarówno wytrzymałość, jak i powierzchnia filtrowania. Zanieczyszczona woda przepływając przez porowatą strukturę wkładu oczyszczona jest z zanieczyszczeń mechanicznych, które mają zbyt dużą objętość, by przedostać się na drugą stronę. Ogromną zaletą wkładów harmonijkowych jest również to, że niektóre z nich mogą być czyszczone pod bieżącą wodą i wykorzystane ponownie nawet kilka razy.

Wkłady harmonijkowe oferowane w naszym sklepie charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz wytrzymałością.