Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności serwisu.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zmiękczacze 

10 produktów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • Szybki podgląd Darmowa dostawa
  14 dni

  1 601,46 zł
 • Szybki podgląd Darmowa dostawa
  14 dni

  2 364,82 zł
 • Szybki podgląd Darmowa dostawa
  14 dni

  1 690,71 zł
 • Szybki podgląd Darmowa dostawa
  14 dni

  2 364,82 zł
 • Szybki podgląd Darmowa dostawa
  4 dni

  2 399,00 zł
 • 3 298,99 zł
 • 7 dni

  2 999,00 zł
 • Szybki podgląd Darmowa dostawa
  14 dni

  3 146,09 zł
 • Szybki podgląd Darmowa dostawa
  14 dni

  3 331,16 zł
 • Szybki podgląd Darmowa dostawa
  14 dni

  2 513,22 zł
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Zmiękczacze do wody

Jakość naszej wody ma niebagatelne znaczenie nie tylko dla naszego zdrowia, ale również dla żywotności naszych sprzętów AGD. Widoczny gołym okiem osad, który gromadzi się w czajniku, na powierzchni kabiny prysznicowej, wanny, umywalki czy w zlewie, jest nie tylko nieestetyczny, ale również świadczy o tym, że mamy do czynienia z twardą wodą. Gdy już zdamy sobie z tego sprawę, warto zainteresować się zmiękczaczami do wody, które pomogą nam rozwiązać ten problem i zadbać o nasze urządzenia, takie jak pralka czy zmywarka.

Filtry zmiękczające wodę

Metale, takie jak magnez czy sole wapnia, jeśli występują w dużym stężeniu, skutkują twardą wodą pitną, która wydobywa się z naszych kranów. Ma nieprzyjemny smak oraz zapach. Jednak oprócz tego, że nam nie smakuje, może przyczynić się do poważnych awarii naszych urządzeń AGD. Pralka lub zmywarka, w której wnętrzu osadza się kamień, nie tylko zużywa więcej energii elektrycznej, gorzej pracuje, ale również, jeśli w porę nie zareagujemy, możemy doprowadzić do powstania poważnych usterek, a co za tym idzie kosztownej naprawy. Co więcej, twarda woda może również wpłynąć na niedogodności związane z tak prozaicznymi czynnościami, jak mycie naczyń, czy skuteczne pozbywanie się plam z ubrań. Dlaczego? Środki myjące oraz detergenty gorzej się rozprowadzają, a co za tym idzie, gorzej pienią, co skutkuje gorszą jakością mycia np. naczyń i dopierania prania.

Co ma wspólnego ogrzewanie ze zmiękczaczem do wody? I jak jedno może wpływać na drugie?

Chociaż często nie wiążemy tych faktów z jakością naszej wody, to jej skład wpływa na koszty związane z ogrzewaniem w sezonie grzewczym. Kamień gromadzący się wewnątrz systemu cieplnego, zamiast uwalniać ciepło, zatrzymuje je wewnątrz. A to bezpośrednio odbija się na naszych rachunkach. Dlatego warto poszukać rozwiązania, które pozwoli nam zachować nasze oszczędności na cele, które będą dla nas przyjemnością, a nie koniecznością.
Zmiękczacze dostępne w naszym sklepie internetowym cechuje solidne wykonanie, niezawodność i wykorzystanie nowoczesnych technologii. Stawiamy tylko na sprawdzonych producentów, których produkty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Uzdatniacze do wody przydadzą się nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również w przedsiębiorstwach.
Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz rozwiązanie, które najlepiej rozwiąże Twoje problemy i w znaczący sposób poprawi jakość Twojej wody.