Filtry łazienkowe 

15 produktów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Filtry wody do łazienki

Jakość wody w Polsce systematycznie ulega poprawie. Coraz częściej, przynajmniej w przypadku większych miast, pojawiają się głosy wzywające do picia wody z kranu „na surowo”. W zapewnieniach o wysokiej jakości wody w rurach należy jednak zwrócić uwagę na to, że zazwyczaj chodzi o płyn znajdujący się w instalacji dostawcy. To, co stanie się z wodą w naszych rurach to już inna bajka. Szczególnie że instalacje w starych kamienicach mogą mieć kilkadziesiąt lat. Dlatego warto zamontować filtry łazienkowe.

Filtry łazienkowe – łatwość montażu

Znajdujące się w ofercie naszego sklepu filtry łazienkowe można zamontować bezpośrednio przy wężu prysznicowym. Sprawia to, że nie jest konieczne wynajmowanie hydraulika do przeprowadzenia tej drobnej modyfikacji. Jest to również ułatwienie przy ewentualnej wymianie filtra. Mają one również w większości kompaktowe rozmiary, dzięki czemu nie będą przeszkadzały podczas korzystania z prysznica lub wanny. Wśród oferowanych w sklepie produktów znajdziemy również szeroki wybór filtrów do pralek.

Filtry wody do łazienki – zastosowanie

Oferowane filtry wody do łazienki wykazują dużą skuteczność w eliminowaniu zanieczyszczeń wody, dzięki zastosowaniu naturalnych związków węgla pochodzących między innymi z łupin orzechów kokosowych. Pozwalają one na wychwycenie i związanie cząstek chloru, który stosowany jest do uzdatniania wody pitnej. Prócz usuwania zanieczyszczeń biologicznych, chlor posiada jednak również właściwości wysuszające i może podrażniać skórę oraz drogi oddechowe i spojówki. Efekt taki można zauważyć szczególnie wśród dzieci. Filtry łazienkowe polecane są więc przede wszystkim rodzicom oraz osobom posiadającym tendencję do skórnych reakcji alergicznych.

Filtry wody do łazienki przydadzą się nie tylko w kamienicach, ale także w domkach jednorodzinnych. Pozwalają przystosować jakość wody nie tylko dla najmłodszych, ale także dla osób starszych i wrażliwych na działanie jakichkolwiek środków chemicznych.