Filtry kąpielowe 

1 produkt
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Filtry kąpielowe do wody

Jednym z najbardziej relaksujących wydarzeń dnia jest bezsprzecznie moment kąpieli. Zanurzamy się w gorącej wodzie, zapominając o najgorszych wydarzeniach ostatnich godzin. Czy jednak powinniśmy całkowicie zatracić się w błogiej nieświadomości? Pomóc nam w tym mogą filtry kąpielowe.

Do czego służą filtry kąpielowe?

Jak sama nazwa wskazuje, filtry kąpielowe to urządzenia, których zadaniem jest filtrowanie wody. Polega to na wychwytywaniu z płynu szkodliwych substancji i ich neutralizacja. Jednym z takich szkodliwych dodatków, z którymi najczęściej spotkamy się w naszych wannach, jest chlor. Pierwiastek ten wykorzystywany jest na szeroką skalę do uzdatniania wody, to znaczy zahamowania rozwoju chorobotwórczych bakterii. W dużych ilościach ma on jednak również negatywny wpływ na nasz organizm. Przede wszystkim może doprowadzić do nadmiernego wysuszania skóry, a także podrażnienia błon śluzowych oraz oczu. Filtry kąpielowe pozwalają wychwycić jego nadmiar i go zneutralizować.

Nie powinniśmy rezygnować z gorącej kąpieli wyłącznie ze względu na jakość naszej wody. Dlatego warto zainteresować się naszą ofertą filtrów kąpielowych.