BWG 

14 produktów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Woda płynąca z naszych kranów powinna odznaczać się wysoką jakością. To właśnie od tego czynnika zależeć bowiem będzie nie tylko samopoczucie domowników, ale też ogólny stan ich zdrowia. Nie od dziś wiadomo, że zanieczyszczona woda jest jedną z przyczyn rozwoju niezwykle groźnych chorób. Jej optymalny stan to także większy komfort wszystkich użytkowników – świeża woda to przede wszystkim czysta barwa i brak nieprzyjemnego zapachu towarzyszącego odkręceniu kranu. W naszym sklepie znajdą Państwo nie tylko profesjonalne testy do wody, ale też specjalistyczne butle BWG przeznaczone do jej uzdatniania.

Pojemniki ciśnieniowe marki BWG – dlaczego warto z nich skorzystać?

Zbiorniki ciśnieniowe są centralnym elementem każdej stacji uzdatniania wody. Produkty marki BWG dostępne w naszej ofercie, odznaczają się przede wszystkim ogromnym zróżnicowaniem dostępnych pojemności. Dzięki temu mogą z nich korzystać nie tylko osoby prywatne, ale też klienci biznesowi poszukujący sprawdzonych rozwiązań dla swoich firm. Najwyższej jakości materiały wykorzystane w produkcji butli zapewniają im wieloletnią efektywność, chroniąc tym samym użytkowników przed konsekwencjami eksploatacji nieuzdatnionej wody, takimi jak:

  • zaburzona praca urządzeń i sprzętów,
  • osadzanie się osadu na armaturze,
  • zaburzenie pierwotnego smaku przyrządzanych potraw,
  • podrażnienia skóry, pogorszona kondycja włosów.

Oferujemy zarówno wolnostojące butle BWG z podstawką, jak i modele bez podstawki, przeznaczone do pracy z urządzeniami kompaktowymi.

Największe atuty zbiorników BWG

Butle ciśnieniowe marki BWG zostały wykonane z materiałów certyfikowanych przez NSF. Dzięki temu odznaczają się one wysoką odpornością na wysokie ciśnienie (do 10 bar) oraz ciepło, umożliwiając pracę z wodą o temperaturze do 49 stopni Celsjusza. Niezgrzewana obudowa sprawia, że każda z butli BWG pozostaje szczelna, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Niewątpliwym atutem jest tu także konstrukcja z polietylenu wzmacniana włóknem szklanym oraz żywicą epoksydową. Pełne bezpieczeństwo eksploatacji gwarantuje tu również wzmacniany gwint. Wszystkie oferowane przez nas produkty przeszły szereg rygorystycznych testów, aby nasi klienci mogli mieć stuprocentową pewność, że zakupiona butla faktycznie okaże się wieloletnią inwestycją.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. Udzielimy rzetelnych odpowiedzi na wszelkie pytania związane z dostępnością produktów czy reklamacjami. Zachęcamy również do zapoznania się z profesjonalnymi akcesoriami, dzięki którym Twoja stacja uzdatniania zachowa swoją efektywność na długie lata!