POZNAJ NASZYCH PRODUCENTÓW


AQUAFILTERAquafilter Europe Ltd. to polski producent filtrów oraz urządzeń służących do filtrowania i uzdatniania wody. Oferta firmy obejmuje produkty umożliwiające filtrację na poziomie: mikrofiltracji, ultrafiltracji, nanofiltracji oraz filtracji RO. Obecnie firma produkuje na terenie Europy około 90% wszystkich komponentów oraz gotowych urządzeń, które znajdują się w ofercie.
Korzystając z wiedzy i doświadczenia doskonale wykwalifikowanych inżynierów oraz projektantów produkty Aquafilter wyróżniają się doskonałą jakością oraz nowoczesnym wyglądem.  Najwyższe standardy technologiczne są nieodłączną częścią działań firmy zwłaszcza, że dotyczą uzdatniania wody pitnej, a co za tym idzie - zdrowia naszych klientów. Firma Aquafilter to niekwestionowany lider w opracowywaniu nowych rozwiązań związanych z filtracją wody. Długoletnia obecność na rynku czyni z niej prekursorów innowacyjnych rozwiązań. Aquafilter Europe nieustannie inwestujemy w nowe technologie, maszyny, produkty oraz szkolenia kadry inżynierskiej.
UST-MWiodący, polskim producentem filtrów do wody, systemu centralnego odkurzania oraz instalacji sanitarnych. UST-M to marka dla wymagających. Od lat gwarantuje kompleksową obsługę w oparciu o najwyższą jakość oferowanych produktów i usług. Posiadane doświadczenie pozwala firmie UST-M skutecznie prognozować oraz kreować rynkowe trendy, a w efekcie wytyczać kierunki rozwoju w branży. Na bieżąco poszerzają i udoskonalamy ofertę, by przekazać Państwu najlepsze na rynku filtry do użytku domowego i przemysłowego, które w prosty i ekonomiczny sposób poprawiają jakość wody. Na każdym kroku i w każdym obszarze działalności firma UST-M stara się udowadniać, że jestest firmą nowoczesną, innowacyjną i dynamicznie się rozwijającą.

UST-M Sp. z o.o. to: w 100% polska firma, nowoczesny park maszynowy, produkcja i montaż w Polsce, innowacyjne technologie i zgłoszenia patentowe, najwyższa jakość surowców i produktów, przyzakładowe laboratorium oraz dział badań i rozwoju, wsparcie funduszy unijnych , lokalizacja w centrum Polski - gwarancja sprawnej logistyki, międzynarodowy zasięg - eksport do 30 krajów, kompleksowe wsparcie serwisowe.

SUPREMESupreme to nowa marka firmt Polaqua Group. Jest to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży uzdatniania wody, której korzenie wywodzą się z długoletniego doświadczenia firmy Eko-Serwis Polska, istniejącej od 1999 r. Firma powstała na wyraźne zapotrzebowanie rynku hurtowego i instalacyjnego i jest obecnie jednym z największych dystrybutorów na rynku polskim i europejskim.
W ofercie znajdą Państwo kompletne urządzenia uznanych marek, komponenty wiodących producentów, złoża filtracyjne, jak również szeroki asortyment produktów własnej marki- linie urządzeń do uzdatniania wody m.in. zmiękczacze, odżelaziacze, oraz odwróconą osmozę dla przemysłu.
Atutem firmy jest sprawne funkcjonowanie działu obsługi klienta,a zasoby magazynowe gwarantują ciągłość sprzedaży i szybką realizację zamówień.

AQUAPHORAQUAPHOR został międzynarodowym specjalistą w dziedzinie oczyszczania wody, przesuwając granice i budując własne doświadczenie w tej dziedzinie już na początku lat 90-tych. Firma kontroluje cały proces produkcji. W laboratoriach, wyposażonych w nowoczesne i zaawansowane technologie, naukowce tworzą nowe sorbenty, badają każdą partię materiałów. Inżynierowie opracowują linie produkcyjne i wybierają najlepsze dostępne na rynku maszyny. Wszystkie najważniejsze technologie są własnością intelektualną AQUAPHOR. Firma posiada ponad 130 patentów od początku istnienia i dalej dąży do uzyskania kolejnych patentów.

Własne laboratoria oraz ośrodki badawcze są siłą napędową, która wyróżnia filtry AQUAPHOR w porównaniu do innych marek: dłuższy i bardziej skuteczny proces filtracji wody przy większej wydajności. Wykorzystują potencjał sorbentu maksymalnie jak to tylko możliwe, usuwając najbardziej niebezpieczne zanieczyszczenia, występujące w wodzie. Produkują atrakcyjne oraz łatwe w użyciu filtry. AQUAPHOR specjalizuje się zarówno w rozwiązanich, stosowanych w domu jak również w przemyśle. Profesjonalne systemy RO stosowane w przemyśle produkowane są przez AQUAPHOR Professional.

TMAFirma TMA istnieje od 1990 roku. Od 1993 roku firma zajmowała się uzdatnianiem wody. W 1997 roku rozpoczęli prace nad sterylizatorami UV do wody, a od 1998 roku rozpoczęto sprzedaż pierwszych urządzeń.
Sterylizatory UV zostały zaprojektowane przez mgr inż. Tomasza Adamowicza /właściciela firmy/. Wszystkie modele, które znajdowały i znajdują się obecnie w ofercie sprzedaży firmy TMA, były i są wykonywane w całości w Polsce. W ciągu kilku lat zwiększony został asortyment urządzeń do 14 sztuk. Równolegle prowadzone były prace nad modernizacją i udoskonalaniem sprzedawanych urządzeń.

Na zamówienie wykonywane są wersje dla przemysłu farmaceutycznego i przemysłu stoczniowego. Co najmniej kilkadziesiąt statków na świecie pływa ze sterylizatorami firmy TMA. Wykonano, również kilkadziesiąt urządzeń dezynfekujących wodę specjalnie przystosowanych dla potrzeb kolejnictwa w wagonach pociągów ekspresowych, kursujących na trasach międzynarodowych.
Z pełnym przekonaniem, że oferujemy Państwu towary o najwyższej jakości, wykonane zgodnie z najlepszą praktyką inżynierską, życzymy Państwu i sobie jak najlepszej współpracy z firmą TMA i jej przedstawicielami na terenie Polski i pozostałych krajów Unii Europejskiej. Wszystkie urządzenia posiadają atest PZH, ważny na terenie całej Unii Europejskiej. Podobnie jak np. atest austriacki DVGW obowiązujący w Polsce.
VIQUAVIQUA jest wiodącym na świecie dostawcą systemów służących do dezynfekcji wody za pomocą promieniowania UV, dostarczając oczyszczoną wodę bez zanieczyszczeń. Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu w branży uzdatniania wody, wiedza i troska, jaką poświęca się podczas tworzeniu produktów VIQUA, nie ma sobie równych.

Niezależnie od tego, jaki system, Twoja lampa sterylizująca UV VIQUA dezynfekuje usuwając zanieczyszczenia mikrobiologiczne, zapewniając Tobie i Twojej rodzinie uzdatnioną, bezpieczną wodę pitną.

CINTROPURAirwatec s.a. (nmc Filtration przed 2002 r.) pochodzi od firmy Noël Marquet & Cie, która została założona w 1950 r. W 2002 roku firma zostaje przejęta przez zespół zarządzający i otrzymuje dynamiczny kierunek pod nazwą AIRWATEC, który oznacza technologie powietrza i wody. Od lat 80. Airwatec produkuje i sprzedaje domowe i przemysłowe filtry do wody, które są dobrze znane na całym świecie pod znakiem towarowym Cintropur. Uzupełnieniem oferty są filtry UV i inne oczyszczacze wody. Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu CINTROPUR® opiera się na produktach wysokiej jakości w branży filtracji wody. Marka CINTROPUR® to szerokiej gamy filtry do wody (armatura od ¾ ’’ do 3 ’’. Przepływ od 1 do 50 m3 / h). CINTROPUR® oferuje dwustopniowy proces filtracji. Po pierwsze, przepływ wody z wlotu jest bezpośrednio przekształcany w wir odśrodkowy, co powoduje wtłaczanie większych cząstek do dolnej misy. Kolejny etap filtracji osiąga ekskluzywna tuleja filtra, dostępna w różnych stopniach od 5 do 300 µ. Będziesz pod wrażeniem wysokich prędkości przepływu i niskich spadków ciśnienia wynikających z unikalnej koncepcji CINTROPUR®. Biorąc pod uwagę aspekty ekologiczne i ekonomiczne są to niewątpliwie najnowocześniejsze rozwiązania stosowane do uzdatniania wody. Wykonany z najwyższej jakości materiału syntetycznego, CINTROPUR wyróżnia się solidnością i niezawodnością.HONEYWELLHoneywell to amerykański producent urządzeń i maszyn, w tym filtrów do wody i armatury przemysłowej najwyższej jakości. Narurowe filtry do wody marki Honeywell - zarówno domowe jak i przemysłowe, słyną przede wszystkim z wysokiej wydajności, oszczędności energii, solidnego wykonania oraz użycia najlepszych komponentów, gwarantujących bezawaryjną pracę urządzenia, dzięki czemu firma może poszczycić się działaniem na rzecz ochrony środowiska, ograniczając koszty eksploatacji swoich urządzeń. Unikalny, opatentowany system wstecznego płukania odpowiada za regulację wkładu filtracyjnego, przedłużając jego żywotność. Wieloletnie doświadczenie firmy pozwoliło jej utrwalić pozycję lidera na rynku amerykańskim i większości rynków europejskich.


ODEFirma ODE jest to włoska firma, która dostarcza od ponad 50 lat szeroką gamę zaworów elektromagnetycznych. Oferta obejmuje zawory sterowane bezpośrednio, z serwosterowaniem, proporcjonalne . Zawory elektromagnetyczne firmy ODE znajdują zastosowanie w ogrzewaniu, myjniach samochodowych, urządzeniach do dozowania napojów, do chemii, czy pary. Zawory sterowane bezpośrednio występują w wersji 2, 3 drogowej, w wykonaniu ze stali nierdzewnej lub miedzi. W zależności od wersji zawory sterowane bezpośrednio mogą pracować z różnym medium, m.in. wodą, powietrzem, olejem, gazami obojętnymi, paliwem (benzyna). Zawory z serwosterowaniem ODE występują w wersji 2 i 5 drogowej, w wykonaniu ze stali nierdzewnej, aluminium (5-drogowy zawór) lub miedzi. Zawory z serwosterowanie są przystosowane do pracy z wodą, powietrzem, parą niskociśnieniową 140 st.C. Zawory produkowane są całkowicie przez firmę we Włoszech. Firma ODE stawia na najwyższą jakość- dopracowuje każdy szczegół z szacunku dla swoich Klientów.


68322604_2339729356124176_12633556450468
MALGORANIFirma Malgorani została oficjalnie założona w 1969 roku przez Pietro Malgorani i jego żonę Sofię, kontynuując doświadczenie Vittorio Malgorani w produkcji reduktorów ciśnienia i specjalnych zaworów. Aby zagwarantować maksymalną elastyczność produkcji oraz szybką i funkcjonalną obsługę, firma posiada duży magazyn półproduktów, kontrolowany za pomocą innowacyjnego systemu zarządzania zapasami w czasie rzeczywistym, opracowanego całkowicie w firmie. Procesy produkcji są zautomatyzowane, jednak aby każdy produkt był dokładnie sprawdzony i przetestowany przed zapakowaniem dział montażu firmy obsługuje największa liczba doświadczonych pracowników. Ponadto przeprowadzane są długoterminowe testy eksploatacyjne w celu sprawdzenia odporności i zużycia używanych produktów i komponentów. Rubinetteria Malgorani zawsze dążyła do oferowania produktów najwyższej jakości; w tym celu stale modyfikuje się różne produkty pod względem stosowanych surowców, procesów i metod montażu. Dbałość o jakość wymagała opracowania wewnętrznego certyfikowanego systemu jakości ISO 9001: 2015 skoncentrowanego na produkcie, charakteryzującego się ciągłymi kontrolami na każdym etapie łańcucha produkcyjnego oraz zintegrowanym zarządzaniem produkcją, montażem, zarządzaniem zapasami, zarządzaniem personelem. Aby zagwarantować najwyższą jakość, wszystkie produkty Malgorani są wyprodukowane we Włoszech.MACHEREY-NAGELMacherey-Nagel to firma z tradycją założona w roku w w Düren jako specjalistyczny producent bibuł filtracyjnych. Od tego czasu stała się innowacyjną międzynarodową firmę zajmującą się analizą chemiczną i biomolekularną. Światowa sprzedaż w 150 krajach ponad 25 000 produktów. MACHEREY-NAGEL to innowacyjne i kreatywne rozwiązania, a jej produkty należą do najbardziej niezawodnych systemów analitycznych na świecie. Są one stosowane między innymi w przemyśle, opiece zdrowotnej, biotechnologii, analizach środowiskowych itp. Liczne patenty i międzynarodowe certyfikaty podkreślają wysoką jakość produktów.ENERSUNPolskie przedsiębiorstwo inżynieryjne Enersun Sp. z o. o. działa w branży chemii instalacyjnej, energetycznej, biochemicznej. Wdrażają nowe lub ulepszone rozwiązania w zakresie ochrony metalu, biotechnologii oraz energii odnawialnej. Dysponują zapleczem badawczo-projektowym i linią produkcyjną. Produkty wytwarzane są z wysokiej jakości materiałów. Zanim trafią one do sprzedaży przechodzą szereg praktycznych testów. Firma współpracuje z serwisantami oraz producentami urządzeń grzewczych. Enersun to firma dostarczająca rozwiązania sprawdzone, skuteczne, trwałe i bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego.


Informacje

Kategorie