Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności serwisu.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Stacje wielofunkcyjne 

3 produktów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Stacje uzdatniania wody

Woda bez wątpienia stanowi podstawę funkcjonowania organizmów żywych. Przenikają do niej związki i minerały zawarte w skorupie ziemskiej. Na wysokość ich stężenia ma wpływ wiele czynników. W XXI wieku, gdy postęp technologiczny znacząco poszedł naprzód, woda często zostaje zanieczyszczona przez działalność człowieka. Do najczęstszych zanieczyszczeń, które pojawiają się w wodzie, należą: żelazo, mangan, amoniak i azotany. Są to pierwiastki, które w dużym stężeniu są szkodliwe i mogą przyczynić się do pogorszenia stanu naszego zdrowia. Aby zanieczyszczenia nie przedostawały się do wody pitnej, którą używamy w naszych gospodarstwach domowych, warto zainwestować w stacje do uzdatniania wody. Uzdatnianie wody to złożony proces, pozbawiający wodę zanieczyszczeń, poprawiający jej jakość, smak i zapach.

Stacje wielofunkcyjne do uzdatniania wody w domu

Uzdatnianie wody jest procesem skomplikowanym, który ma na celu dostosowanie jej właściwości do wymagań, jakie wynikają z jej przeznaczenia (np. woda pitna lub wykorzystywana w przemyśle farmaceutycznym). Uzdatnianie wody, jej filtracja oraz nieustanny nadzór jej jakości, są niezwykle istotne. Odbija się to nie tylko na stanie naszego zdrowia, ale również instalacji, przez które przepływa. W naszym sklepie oferujemy systemy uzdatniania wody, które efektywnie poradzą sobie z każdego rodzaju zanieczyszczeniami. Aby nie dopuścić do rozwoju różnego rodzaju drobnoustrojów (gromadzący się osad sprzyja ich namnażaniu), polecamy nowoczesne systemy wielofunkcyjne (uzdatniacze wody), które poradzą sobie z takimi zanieczyszczeniami, jak: żelazo, mangan, związki organiczne, amoniak czy twardość wody. Najwyższej jakości złoża filtracyjne wychwytują szkodliwe pierwiastki oraz związki, uniemożliwiając im przedostanie się do naszej wody pitnej.
Wszystkie dostępne w tej kategorii sprzęty objęte są długoletnią gwarancją (nawet do 10 lat). Wśród naszego asortymentu znajdą Państwo jedynie urządzenia innowacyjne, wysokiej jakości i sprawdzonych producentów.