Dystrybutory wody 

1 produkt
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Szybki podgląd Darmowa dostawa
    Oczekiwanie na dostawę

    2 399,00 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Codzienne spożywanie wody w odpowiedniej ilości jest kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. O tym, ile wody powinniśmy wypić każdego dnia, decyduje przede wszystkim nasz wiek oraz tryb życia. Im bardziej jesteśmy aktywni, ukierunkowani na sport i wysiłek fizyczny, tym więcej wody powinniśmy dostarczać naszemu organizmowi.

Dystrybutor wody z filtrem – smaczna woda bez ograniczeń

Podstawą w nawadnianiu jest regularność. Wypicie na raz 1,5 litra wody przyniesie mniej korzyści niż dawkowanie jej w mniejszych porcjach rozłożonych w czasie. Oczywiście najłatwiej jest nam stosować się do tej reguły w domu, gdzie mamy nieprzerwany dostęp do świeżej wody. Wychodząc, można zabrać ze sobą butelkę wody mineralnej, jednak praktyka pokazuje, że często o tym po prostu zapominamy. Zdarza się także, że celowo zostawiamy napój w domu, ponieważ tak jest nam wygodniej.

Z myślą o wszystkich, którzy niejednokrotnie znaleźli się w podobnej sytuacji, powstał dystrybutor wody pitnej. Ustawiony w miejscach, przez które systematycznie przewijają się tłumy ludzi, dystrybutor do wody pitnej zyskuje coraz większą popularność także w Polsce. Nie istnieją praktycznie żadne ograniczenia, które uniemożliwiałyby ustawienie dystrybutora wody z filtrem w przestrzeni publicznej. Najczęściej spotyka się je w szkołach i urzędach, na siłowniach, w szpitalach oraz dużych zakładach produkcyjnych. Nie jest to jednak regułą, ponieważ dystrybutor wody z filtrem można zamówić nawet do prywatnego domu.

Dystrybutor wody pitnej – praktyczna ozdoba twojego domu

Dystrybutor wody pitnej dostarcza świeżą i czystą wodę, a dzięki wymiennym filtrom mamy stałą kontrolę nad jej właściwościami. Dystrybutor do wody pitnej z naszej oferty to gwarancja najwyższej jakości wykonania. Stal nierdzewna połączona z nowoczesnym designem wprowadzi do twojego domu interesujący element dekoracyjny wnętrz. Dystrybutory mogą być prawdziwą ozdobą kuchni, jednocześnie pomagając tobie i twojej rodzinie zadbać o środowisko naturalne.

Eliminując plastik ze swojego życia, dasz oddech środowisku oraz polepszysz stan swojego portfela. Dystrybutor do wody pitnej pozwoli ci zaoszczędzić pieniądze, które normalnie wydałbyś na wodę butelkowaną, co więcej filtrowana woda z dystrybutora smakuje lepiej niż taka z supermarketu. Dystrybutor wody z filtrem pozwoli ci zatem przyrządzić pyszną kawę i herbatę bez przykrego zapachu i posmaku żelaza.

Dystrybutor do wody pitnej – który wybrać?

Jak działa dystrybutor wody pitnej? Najczęściej woda pobierana jest bezpośrednio z sieci wodociągowej, a następnie dokładnie filtrowana i oczyszczana. Bez potrzeby przegotowania bądź stosowania innych filtrów zyskasz dostęp do krystalicznie czystej i świeżej wody pozbawionej nieprzyjemnego zapachu i smaku. Warto również dodać, że część dystrybutorów pozwala na podgrzanie oraz ozonowanie wody. Jeżeli lubisz napoje gazowane, modele z tą opcją będą dla ciebie idealne.

Zgodnie z obowiązującym prawem dystrybutor do wody pitnej powinien stanąć tam, gdzie liczba pracowników przekracza 20. Zakłady pracy – te większe i te mniejsze – to nie jedyne miejsca, w których dystrybutor wody z filtrem będzie przydatny. Z takiego rozwiązania coraz częściej korzystają też hotele, przychodnie lekarskie, placówki edukacyjne i urzędy. Woda z dystrybutora może być ciepła, zimna, a nawet gazowana – dokładnie taka, jaką lubisz. Nie czekaj i już dziś dołącz do licznego grona zadowolonych użytkowników.

W dystrybutorze wody pitnej należy regularnie wymieniać filtry na nowe. W naszej ofercie poza dystrybutorami znajdziesz także odpowiednie wkłady odpowiedzialne za prawidłową filtrację i oczyszczanie. Dzięki nim skutecznie wyeliminujesz chlor i związki chloropochodne, a także poprawisz smak i zapach wody. Włókna jonowymienne zawarte w filtrach usuną z wody się żelazo oraz związki organiczne. Sprawdź, jakie wkłady znajdziesz w naszym asortymencie i zagwarantuj stały dostęp do krystalicznie czystej wody całej rodzinie.