Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności serwisu.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Filtry Cintropur 

6 produktów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Nowoczesne filtry Cintropur

Dostępne w naszym sklepie internetowym filtry Cintropur to innowacyjne produkty belgijskiego producenta. Znajdą swoje zastosowanie zarówno w gospodarstwach domowych, jak i przedsiębiorstwach. Wszędzie tam, gdzie liczy się najczystsza biologicznie i chemicznie woda. Właśnie takie wymagania pomagają spełnić filtry Cintropur, które dzięki unikatowej konstrukcji pozwalają wyłapać nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia. Producent podkreśla, że wszystkie wyprodukowane przez nich urządzenia pochodzą z materiałów syntetycznych najwyższej jakości i są bardzo wydajne. Mechaniczne filtry przemysłowe, dzięki przezroczystemu kloszowi, pozwalają na kontrolę stopnia zanieczyszczenia wkładu. Sposób montażu filtrów Cintropur sprawia, że całościowo dbają o naszą instalację oraz wszystkie sprzężone z nią sprzęty.

Przemysłowe filtry Cintropur – gwarancja jakości i bezpieczeństwa

Cintropur to firma, która od wielu lat funkcjonuje na polskim rynku. Jest ceniona za ciągłe poszerzanie swojego asortymentu i ulepszanie produktów. Nowoczesne technologie wykorzystane do produkcji, umożliwiają efektywne, szybkie i łatwe oczyszczanie wody. Są wyposażone w wirówkę, która spycha zanieczyszczenia, takie jak ziemia, piasek czy rdza na sam dół klosza oraz autorski system rękawów filtracyjnych. Co więcej, chronią instalację przed korozją oraz gromadzeniem się zanieczyszczeń.
Wyposażone są w manometry glicerynowe, które odznaczają się wysoką precyzją, nawet w trudnych warunkach, ponieważ dzięki glicerynie, wskazówka nie reaguje na drgania. Dzięki temu zapewnia urządzeniu zawsze wiarygodny pomiar.
W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór filtrów Cintropur, które sprawdzą się zarówno w instalacjach domowych, jak i przemysłowych. Doskonale zatrzymują zanieczyszczenia, dlatego wybierając je, możemy być pewni, że otrzymujemy urządzenie wydajne, efektywne i niezawodne. Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu i wybierz sprzęt dopasowany do Twoich potrzeb.