UST-M 

58 produktów
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 58 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 58 elementów

Filtry do wody UST-M

UST-M to polska firma, a także jeden z liderów w dziedzinie produkcji filtrów do wody oraz instalacji sanitarnych i systemów centralnego odkurzania. W zakresie oczyszczania i uzdatniania wody oferuje nowoczesne technologicznie rozwiązania, dopasowane zarówno do pracy w gospodarstwach domowych, jak i w przemyśle. Produkcja jest w całości realizowana w Polsce, jednak gotowe filtry do wody UST-M są eksportowane do około 30 krajów świata. Zarówno one, jak i stacje uzdatniania zapewniają skuteczne oczyszczanie wody. W efekcie jest ona korzystniejsza dla organizmu oraz lepiej przystosowana do celów użytkowych i przemysłowych. Odpowiedni filtr UST-M usuwa nadmiar niekorzystnych związków chemicznych, metali ciężkich, związków organicznych, a także wirusów i bakterii. Instalacja takiego urządzenia jest prosta, a użytkownik zyskuje stały dostęp do czystej, zdrowej wody.

UST-M – filtr narurowy o dowolnym wymiarze

Asortyment produktów tej marki obejmuje przede wszystkim specjalne korpusy przeznaczone do umieszczania w nich wkładów filtrujących. Ich zaletą jest uniwersalność, gdyż do wnętrza korpusu można włożyć dowolnie wybrany wkład filtrujący. Dzięki temu to użytkownik decyduje, czy urządzenie będzie zmiękczać wodę, czy usuwać z niej żelazo lub inne niepotrzebne składniki. Do problemów, które rozwiązują filtry do wody UST-M, należą:

 

 • zanieczyszczenia mechaniczne;
 • nadmierna twardość;
 • nadmiar związków żelaza;
 • nadmiar związków manganu;
 • zawartość chloru.

Usuwanie zanieczyszczeń odbywa się po umieszczeniu w korpusie odpowiedniego wkładu do filtra wody UST-M – sznurkowego, węglowego, zmiękczającego lub innych. Do wyjątkowych cech korpusów na wkłady filtrujące jest wyposażenie ich w powłokę z aktywnego cynku, dzięki czemu wewnątrz nie tworzy się biofilm. Ta antyseptyczna technologia dodatkowo poprawia efektywność pracy systemu, a filtr UST-M zapewnia czystą i zdrową wodę.

Akcesoria do filtrów UST-M

Każdy produkowany przez UST-M filtr narurowy może być wygodnie zamontowany na rurce doprowadzającej wodę do gospodarstwa domowego. Niektóre modele są wykonane z przeźroczystego tworzywa, co pozwala na optyczne kontrolowanie stanu wkładu i podjęcie decyzji o jego ewentualnej wymianie. Filtry narurowe do efektywnego działania potrzebują dodatkowych akcesoriów, które również można znaleźć w naszym asortymencie. W sprzedaży mamy reduktory ciśnienia, obudowy membrany, wkłady liniowe, w które można wyposażyć niemal każdy filtr UST-M. Można zamówić między innymi liniowy wkład do filtra wody UST-M:

 • ceramiczny;
 • sedymentacyjny;
 • mineralizujący;
 • węglowy;
 • zmiękczający;
 • siatkowy do zimnej i gorącej wody;
 • sznurkowy do zimnej i gorącej wody.

UST-M ­– filtr do odwróconej osmozy

Poza korpusami narurowymi firma UST-M produkuje też i dostarcza odbiorcom bardziej złożone rozwiązania, do których zaliczają się systemy odwróconej osmozy. Model pięcioetapowy usuwa aż 95% zanieczyszczeń, co stanowi wymierny wskaźnik efektywności tego rozwiązania. W sprzedaży znajdziesz również wkład do filtra wody UST-M z węglem aktywowanym, który usuwa z wody chlor, niektóre metale ciężkie i rozpuszczone związki organiczne. Te ostatnie są eliminowane przez membranę osmotyczną nawet w 99%.