Długoletnia działalność Naszej firmy świadczącej profesjonalne usługi i specjalnie opracowane rozwiązania w zakresie higieny, zwalczania bakterii i uzdatniania wody spowodowała chęć stworzenia nowoczesnego sklepu, którego priorytetem jest komfort Klienta oraz dostęp do światowej klasy asortymentu. Nasz sklep z filtrami do wody spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. 

W trosce o wygodę i bezpieczeństwo Naszych Klientów oraz szybkość wykonywanych transakcji informujemy, że dokładamy wszelkich starań, aby każda osoba dokonująca u Nas zakupów miała gwarancję bezpieczeństwa dotyczącą zarówno jakości usługi, jak i samego procesu. Dzień za dniem pracujemy, aby być dla Naszych Klientów partnerem, na którym można polegać. • 984

  Produktów

 • 81%

  Klientów powracających

 • 15

  Lat doświadczenia w branży uzdatniania wody

Sklep internetowy na najwyższym poziomie

 • Szybka dostawa

  Współpracujemy z wiodącymi firmami Kurierskimi w naszym Kraju. Większość firm obsługujących transport paczek z zakupionym towarem deklaruje dostawę w ciągu 1 dnia roboczego. Kurier przed dostawą kontaktuje się z Klientem w celu ustalenia dogodnej godziny dostarczenia paczki. Nasz wykwalifikowany Personel monitoruje transport paczek i w przypadku problemów natychmiast reaguje. 

 • Najwyższa jakość produktów

  Współpracujemy z największymi Producentami w branży uzdatniania wody przeznaczonej do spożycia. Produkty są wykonane z certyfikowanych materiałów, a wiele lat na rynku powoduje, że są one sprawdzone oraz dopasowane do najczęściej pojawiających się problemów związanych z wodą. Fakt, że nasz dział uzdatniania wody używa towarów ze sklepu filtrybb.pl, jednoznacznie wskazuje, że produkty te są godne zaufania.  


Informacje

Kategorie