Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności serwisu.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Wkłady do filtrów prysznicowych 

3 produktów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Skuteczne wkłady do filtrów prysznicowych

Myśląc o filtrach do wody, zazwyczaj zakładamy, iż będziemy ich używać do uzdatniania płynu przeznaczonego do picia. Wynika to z przeświadczenia, że dopiero wchłonięcie zanieczyszczeń może być dla nas szkodliwe. Nic bardziej mylnego. Dlatego istotne są wkłady do filtrów prysznicowych i same filtry.

Dlaczego tak ważne są wkłady do filtrów prysznicowych?

Zanieczyszczenia wody mogą być między innymi mechaniczne (na przykład piasek i muł) oraz biologiczne (wszelkiego rodzaju wirusy, bakterie i grzyby). Nie zapominajmy jednak również o chlorze, który stosowany jest jako środek zapobiegający rozwojowi bakterii. Jego nadmiar może jednak prowadzić do podrażnień skórnych. Podczas gorącej kąpieli, opary chloru mogą podrażniać błony śluzowe nosa i ust, a także oczy. Wkłady do filtrów prysznicowych skutecznie temu zapobiegają. Prócz chloru zatrzymują one inne związki drażniące mogące znajdować się w wodzie, jak i metale ciężkie, materię organiczną, a nawet pestycydy.

Oferowane w naszym sklepie internetowym wkłady do filtrów prysznicowych idealnie sprawdza się w domu i pozwolą relaksować się bez obaw o zdrowie.