Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności serwisu.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Filtry podzlewozmywakowe 

23 produktów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Filtry pod zlew

Filtry do uzdatniania wody są coraz częściej wykorzystywane nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również firmach. Filtry podzlewozmywakowe można podzielić ze względu na stopień filtracji na: dwustopniowe, trzystopniowe, czterostopniowe i pięciostopniowe.
Wszystkie produkty znajdujące się w naszym sklepie internetowym wyprodukowane są z certyfikowanych materiałów. Dodatkowo są stworzone z myślą o łatwym montażu, dzięki czemu każdy z nas, bez specjalistycznego sprzętu, będzie mógł zamontować je we własnym domu, czy przedsiębiorstwie.
Jeśli smak Twojej wody z kranu pozostawia wiele do życzenia, a dodatkowo obawiasz się o jej stan, to filtry pod zlew mogą okazać się dla Ciebie wybawieniem. Dzięki nim smak wody oraz jej zapach przestaną Cię drażnić. Oprócz walorów smakowych możesz mieć pewność, że dzięki filtrom woda jest wolna od bakterii, wirusów, piachu, mułu, rdzy, czy różnego rodzaju zawiesin.

Stopień filtracji filtrów pod zlew – co zyskujemy?

Filtry dwustopniowe są przeznaczone do uzdatniania zimnej wody. Gwinty są wzbogacone mosiężnymi wtopkami, a także odpowietrznikami umożliwiającymi pozbycie się nadmiaru powietrza kumulującego się pod głowicą. Dla optymalnej wygody użytkowania wyposażone są w ochronę przed przeciekaniem. Warto podkreślić, że są kompatybilne z większością wkładów dostępnych na rynku.
Filtry trzystopniowe zapewniają dokładną filtrację z zanieczyszczeń mechanicznych i chloru.
Czterostopniowy system filtrów polega na uzdatnianiu wody, która przepływa przez wysokiej jakości wkłady filtracyjne. Przefiltrowana woda jest miękka i wolna od osadów z kamienia. Sprzedawane przez nasz filtry korzystają z nowoczesnych technologii, np. wkłady liniowe typu TWIST, umożliwiają szybką wymianę. Jak sama nazwa wskazuje – wystarczy przekręcić wkład o 90 stopni i gotowe.
Filtry pięciostopniowe maksymalnie redukują zanieczyszczenia, obniżają ORP, zwalczają wolne rodniki i podnoszą pH wody. Innowacyjna technologia wykorzystująca nanosrebro sprawia, że wkłady są odporne na rozwój bakterii i dłużej nam służą.
Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom, filtry podzlewozmywakowe bez trudu mieszczą się w szafce pod zlewem.