Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności serwisu.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Dzbanki 2,8 L 

5 produktów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Szybki podgląd
 • Szybki podgląd
  7 dni

  49,97 zł
 • Szybki podgląd
 • Szybki podgląd
  7 dni

  54,99 zł
 • Szybki podgląd
  24h

  179,97 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Dzbanki z filtrem 2,8 l

Tak, jak smak, jest sprawą indywidualną, tak czystość wody podlega pod obiektywne i mierzalne kryteria. Często ten pierwszy czynnik, połączony z nieprzyjemnymi wrażeniami węchowymi, decyduje o tym, że niechętnie pijemy, albo wręcz kategorycznie rezygnujemy ze spożywania wody bezpośrednio z kranu. Szukamy więc alternatywy dla wody wodociągowej. Co nam pozostaje? Jeśli myślisz, że jesteś zdany jedyne na hurtowe ilości wody butelkowanej, to jesteś w błędzie. Świetnym i ekonomicznie korzystnym rozwiązaniem będzie inwestycja w dzbanki z filtrem o pojemności 2.8 l. Ich działanie jest potwierdzone, a dzięki wymiennym filtrom, możemy z jednego dzbanka filtrującego korzystać przez wiele lat.

Dzbanki filtrujące o pojemności 2,8 l

Dostępne w naszym sklepie internetowym dzbanki filtrujące odznaczają się wysoką jakością. Do ich produkcji wykorzystano jedynie materiały bezpieczne dla organizmu człowieka, dlatego bez obaw możemy ich używać wszędzie tam, gdzie są nam potrzebne. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że bez problemu zmieszczą się w lodówce. Dzięki precyzyjnym filtrom usuwają z wody takie zanieczyszczenia jak: chlor, żelazo, bakterie, wirusy, rdzę, błoto i tym podobne.
Co więcej, aby korzystanie z nich było czystą przyjemnością, projektanci zadbali o to, by miały poręczną rączkę. Dzięki temu dzbanek nie wyślizgnie się z dłoni. Żebrowana pokrywka sprawia, że nalewanie wody jest proste i nie wymaga zdejmowania.