Dzbanki 2,8 L 

5 produktów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Szybki podgląd
  7 dni

  52,99 zł
 • Szybki podgląd
 • Szybki podgląd
  7 dni

  44,97 zł
 • Szybki podgląd
  7 dni

  49,59 zł
 • Szybki podgląd
  24h

  244,00 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Dzbanki z filtrem 2,8 l

Tak, jak smak, jest sprawą indywidualną, tak czystość wody podlega pod obiektywne i mierzalne kryteria. Często ten pierwszy czynnik, połączony z nieprzyjemnymi wrażeniami węchowymi, decyduje o tym, że niechętnie pijemy, albo wręcz kategorycznie rezygnujemy ze spożywania wody bezpośrednio z kranu. Szukamy więc alternatywy dla wody wodociągowej. Co nam pozostaje? Jeśli myślisz, że jesteś zdany jedyne na hurtowe ilości wody butelkowanej, to jesteś w błędzie. Świetnym i ekonomicznie korzystnym rozwiązaniem będzie inwestycja w dzbanki z filtrem o pojemności 2.8 l. Ich działanie jest potwierdzone, a dzięki wymiennym filtrom, możemy z jednego dzbanka filtrującego korzystać przez wiele lat.

Dzbanki filtrujące o pojemności 2,8 l

Dostępne w naszym sklepie internetowym dzbanki filtrujące odznaczają się wysoką jakością. Do ich produkcji wykorzystano jedynie materiały bezpieczne dla organizmu człowieka, dlatego bez obaw możemy ich używać wszędzie tam, gdzie są nam potrzebne. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że bez problemu zmieszczą się w lodówce. Dzięki precyzyjnym filtrom usuwają z wody takie zanieczyszczenia jak: chlor, żelazo, bakterie, wirusy, rdzę, błoto i tym podobne.
Co więcej, aby korzystanie z nich było czystą przyjemnością, projektanci zadbali o to, by miały poręczną rączkę. Dzięki temu dzbanek nie wyślizgnie się z dłoni. Żebrowana pokrywka sprawia, że nalewanie wody jest proste i nie wymaga zdejmowania.

Proste w obsłudze, przystosowane do mycia w zmywarce, o większej pojemności niż standardowe – tak w skrócie można opisać dzbanki z filtrem 2,8 l. Poprawiają smak i zapach wody, usuwając z niej chlor, związki organiczne, metale ciężkie, fenol i rdzę. Wyeliminuj problem zanieczyszczonej wody kranowej, gotuj ze smakiem i spraw, że kawa i herbata będą smakować lepiej – wybierz dzbanki filtrujące o pojemności 2,8 l dostępne w naszym sklepie internetowym.

Dzbanki z filtrem 2,8 l – prosty i szybki sposób na czystą wodę

Już pierwszego dnia po zakupie docenisz właściwości, które oferują dzbanki z filtrem 2,8 l. Miękka woda bez chloru, żelaza i związków metali ciężkich poprawi stan Twojego organizmu oraz korzystnie wpłynie na domowe sprzęty AGD. Dzięki wodzie oczyszczonej przez dzbanki filtrujące o pojemności 2,8 l przygotowane przez Ciebie zupy, sosy, a także kawa i herbata będą smakować znacznie lepiej. Natychmiast też zauważysz, że na czajniku i ekspresie do kawy nie pojawia się już biały kamienny osad. Jest to efekt usunięcia z wody wapnia i magnezu.

Dzbanki filtrujące o pojemności 2,8 l – polskie domy je pokochały

Nie zwlekaj dłużej z kupieniem dzbanka filtrującego i nie pozwól, aby czysta woda z kranu była dla Ciebie tylko marzeniem. Owszem, Państwowa Inspekcja Sanitarna wciąż podkreśla, że kranowa woda jest zdatna do picia. W wielu domach jednak, zanim woda trafi do szklanek, musi przepłynąć przez zanieczyszczone rdzą i osadem rury wodociągowe i w konsekwencji jej jakość jest dużo gorsza. Nie pozwól by ten problem dotyczył także i Ciebie i już teraz wybierz jeden z dzbanków filtrujących dostępnych w naszej ofercie.

Filtr węglowy oczyszczający wodę w dzbankach filtrujących należy wymieniać raz w miesiącu. Oznacza to oszczędność w porównaniu z kwotami, jakie do tej pory musiałeś wydawać na wodę butelkowaną. Dzbanki filtrujące oznaczają również korzyści dla środowiska – nie produkujemy już tylu śmieci. Pozbądź się problemu zanieczyszczonej wody, wybierając dzbanki z filtrem 2,8 l dostępne w naszym sklepie internetowym.