Wkłady wymienne 

268 produktów
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 268 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 268 elementów

Filtry do wody ułatwiają nasze życie i sprawiają, że nie musimy się zanadto martwić jakością wody płynącej w naszych rurach. Należy jednak pamiętać, że nic nie jest wieczne. Co jakiś czas konieczna może być wymiana któregoś z elementów filtra. W końcu jest to sprzęt, którego używamy intensywnie na co dzień. Dlatego tak ważne są wkłady wymienne do filtrów do wody.

Filtry do wody – wkłady wymienne

Niemal każdy filtr korzysta z wymiennych wkładów. Regularne zastępowanie starych filtrów pozwala utrzymać wysoką jakość oczyszczania wody zarówno z zanieczyszczeń drobnoustrojami, jak i związkami chemicznymi. Najnowocześniejsze wkłady wymienne do filtrów do wody wykonane są z użyciem aktywnego węgla, który wiąże niechciane cząstki, takie jak na przykład chlor lub metale ciężkie i zatrzymuje je w drodze do naszej szklanki. Do oczyszczania mechanicznego stosowany jest zazwyczaj filtr polipropylenowy, który zatrzymuje większe zanieczyszczenia. Niektóre wkłady charakteryzują się również zastosowanie jonów srebra, które stosowane są już od zamierzchłych czasów jako skuteczny środek ograniczający namnażanie się drobnoustrojów.

Oferowane w naszym sklepie wkłady wymienne do filtrów do wody produkowane są przez sprawdzonych producentów i posiadają wszelkie wymagane certyfikaty poświadczające ich bezpieczeństwo i użyteczność. Ich montaż jest zazwyczaj nieskomplikowany, można więc dokonać go samemu.

POKAŻ FILTRY

Katalog

Informacje

Wkłady wymienne