Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności serwisu.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Wkłady liniowe 

77 produktów
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 77 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 77 elementów

Wkłady liniowe do filtrów

W naszym sklepie internetowym dostępne są wkłady do filtrów liniowych, takie jak: wkłady alkalizujące, jonizujące, mechaniczne, mineralizujące, węglowe, zmiękczające, zmiękczająco-odżelaziające, bioceramiczne, a także membrany osmotyczne, membrany UF oraz zestawy wkładów. Wkłady liniowe wykorzystywane są głównie do systemów odwróconej osmozy, gdzie są odpowiedzialne za filtrację końcową.

Odwrócona osmoza w dużym skrócie polega na filtrowaniu wody, która przepływa pod dużym ciśnieniem przez membranę, która dzięki swojej budowie przepuszcza tylko cząsteczki wody, przesiewając zanieczyszczenia. Dzięki temu woda, która do nas trafia, jest wolna od bakterii, drobnoustrojów, grzybów, szkodliwych substancji oraz związków chemicznych, czyli jest gotowa do bezpośredniego spożycia. Uzdatnianie wody, to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób, ponieważ rośnie nasza świadomość na temat stanu naszej wody, tego, jak łatwo jest ją zanieczyścić i jak często, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, pijemy wodę z przekroczonymi normami. Jak już jednak wspomnieliśmy – oczyszczona woda jest wolna od wszelkich zanieczyszczeń, ale również pozbawiona jest cennych minerałów. Aby wzbogacić wodę o wartościowe minerały, stosuje się specjalne wkłady, które wzbogacają już oczyszczoną wodę.

Wkłady do filtrów liniowych

Wkłady alkalizująco-mineralizująco-jonizujące to miks cennych dla organizmu mikro i makroelementów pochodzenia naturalnego. Są to, m.in. sód, magnez, potas, wapń, czy żelazo, które są niezbędne do prawidłowej pracy organizmu człowieka. Wkłady liniowe obniżają poziom utleniania wody, a dzięki właściwościom antyoksydacyjnym, hamują proces starzenia się. Filtry podnoszą pH wody i przywracają równowagę kwasowo-zasadową. Filtry liniowe są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu.

Wymiana wkładów jest prosta i szybka. Poradzi sobie z nią każdy, bez potrzeby używania specjalistycznych sprzętów.