Filtry do fontann wody pitnej 

3 produktów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Filtr do fontann wody pitnej

Dostęp do wody pitnej, szczególnie w gorące dni jest bardzo ważny. Przede wszystkim, jeśli jesteśmy w nieklimatyzowanym budynku i czekamy na naszą kolej. Bardzo ważne jest wtedy dostarczenie naszemu organizmowi odpowiedniej ilości płynów. Nic więc dziwnego, że coraz popularniejsze w naszym kraju stają się powszechnie dostępne fontanny wody pitnej, a co za tym idzie, filtry do dystrybutorów fontannowych.

Wkłady do dystrybutorów fontannowych

Filtry do dystrybutorów fontannowych, to jak sama nazwa wskazuje, urządzenia służące do oczyszczania wody przeznaczonej do konsumpcji. W przypadku dystrybutorów fontannowych spożycie to nie musi odbywać się w domu, ale niemal w każdym miejscu publicznym. Samo działanie dystrybutorów nie jest skomplikowane. Pozwalają na zaczerpnięcie wody pitnej, zazwyczaj wykorzystując do tego kranik pod różną postacią. Ważnym elementem są wkłady do dystrybutorów fontannowych. Pozwalają one oczyścić płyn nie tylko z zanieczyszczeń stałych, takich jak na przykład rdza lub piasek, ale także z zabrudzeń biologicznych i chemicznych. Chodzi tu przede wszystkim o chlor, pochodne ropy naftowej oraz pestycydy.

Filtry do dystrybutorów fontannowych

Coś, co jest niezwykle popularne w krajach śródziemnomorskich (szczególnie we Włoszech), powoli odnajduje swoją niszę również w Polsce. Poczekalnie urzędów, banków oraz biurowców to idealne miejsca, w których odnajdą się dystrybutory wody w najróżniejszej postaci. Zapewniają one nie tylko dostęp do świeżej i orzeźwiającej wody, ale także ukazują swojego właściciela w lepszym świetle. W miejscach publicznych pojawia się coraz więcej fontann z wodą pitną, a wraz z nimi zwiększa się również popyt na wkłady do dystrybutorów fontannowych.

Oferowane w naszym sklepie internetowym filtry do dystrybutorów fontannowych spełniają najwyższe normy zarówno w kwestii ich bezpieczeństwa, jak i wykonywanej pracy. Posiadają również niezbędne certyfikaty poświadczające ich bezpieczeństwo w kontakcie z wodą pitną.