Filtry nablatowe, nakranowe 

8 produktów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Jako konsumenci, stajemy się coraz bardziej świadomi. Czytamy etykiety opakowań produktów, które wkładamy do koszyków, kupujemy wysokiej jakości, niskoprzetworzoną żywność, staramy się żyć w zgodzie z zasadą zero waste. W trosce o nasze zdrowie i bezpieczeństwo szukamy optymalnych rozwiązań, które pozwolą nam kompleksowo zadbać o nas i o naszych najbliższych. Dlatego, wiele osób decyduje się na inwestycję w urządzenia filtrujące wodę. Dlaczego warto wybrać filtry do wody kranowej?

Filtry do wody kranowej

Filtry do wody kranowej (nakranowe) zazwyczaj przytwierdza się do baterii kuchennej. Oferowane w naszym sklepie filtry do wody kranowej, odznaczają się eleganckim i ergonomicznym kształtem, dzięki czemu nie musimy się obawiać, że będą szpecić nasz zlewozmywak lub szafkę kuchenną. Nakranowe i nablatowe filtry do wody kranowej charakteryzują się wysoką wydajnością. Niektóre dostępne modele z tej kategorii są wyposażone w kalendarz, który przypomina nam o terminowej wymianie filtra. Filtr do wody kranowej posiada wkłady wymienne, dlatego tylko regularna wymiana gwarantuje poprawne działanie. Szczególnie polecamy filtr do wody z kranu Modern, cenionej marki Aquaphor. To najczęściej wybierany filtr do wody kranowej. Swoją popularność zyskał dzięki dużej skuteczności w usuwaniu wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, takich jak: bakterie, wirusy, chlor, metale ciężkie, żelazo, ołów, pestycydy, rdzę czy fenol.

Nablatowe filtry do wody kranowej

Filtry nablatowe stanowią świetną alternatywę dla dzbanków filtrujących. Oferujemy również filtry wolnostojące do zimnej wody, które możemy wykorzystywać, jako przenośne filtry do wody kranowej. Wyposażone są m.in. w zawór zezwalający na zmianę kierunku przepływu wody. Usuwają różnego rodzaju zanieczyszczenia, poprawiają smak i zapach wody oraz pasują do większości wkładów dostępnych na rynku.

Mobilne filtry nie tylko do wody kranowej

Jeśli interesują nas urządzenia mobilne, warto rozważyć kupno filtra podróżnego do wody. Skuteczność jego działania nie odbiega od urządzeń stacjonarnych. Możemy je bez problemu przytwierdzić zarówno do kranu w naszym domu, czy altance, jak i do zwykłej butelki. Dzięki temu sprytnemu rozwiązaniu możemy mieć dostęp do czystej wody niezależnie od lokalizacji, w której się znajdujemy. Tego typu filtry są chętnie wybierane przez amatorów wypraw w nieznane, czy poszukiwaczy przygód w odległych zakątkach świata.