Uszczelki 

1 produkt
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 24H

    W sklepie internetowym filtrybb.pl dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom możliwość zaopatrzenia się w różnorodne akcesoria do lamp bakteriobójczych UV. Jednym z takich produktów jest uszczelka do lampy UV serii V TMA. Odgrywa ona bardzo ważną rolę w systemie sterowania wspomnianego urządzenia, przyczyniając się do zmniejszenia ryzyka... W sklepie internetowym filtrybb.pl...

    14,99 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Wytrzymałe uszczelki do lamp UV

Czysta woda, wolna od wszelkich zanieczyszczeń, nieprzyjemnego zapachu czy smaku, to dążenie każdego świadomego konsumenta. Tym bardziej że woda jest podstawą naszego życia i funkcjonowania. Dlatego tak istotne są rozwiązania, które mają na celu poprawienie jej jakości. Jedną ze skutecznych metod oczyszczania wody jest stosowanie lamp UV. Są niezawodnym pogromcom bakterii, drobnoustrojów oraz grzybów. I co ważne, ich działanie jest nieszkodliwe dla zdrowia człowieka oraz nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne.

Uszczelki do lamp UV – szczelna ochrona przed awarią

Powszechną prawdą jest, że nawet najlepszy sprzęt podczas intensywnego użytkowania co jakiś czas musi przejść drobne naprawy lub jego części wymagają wymiany. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku lamp UV. Zdając sobie z tego sprawę, w naszym sklepie, można znaleźć wszystkie zamienniki do lamp UV, na czele z uszczelkami. Wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, gwarantują idealne przyleganie oraz szczelność.