Dzbanki 2,5 L 

3 produktów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  • Szybki podgląd
    7 dni

    39,99 zł
  • Szybki podgląd

    34,99 zł
  • Szybki podgląd
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Dzbanki z filtrem 2,5 l

Nieprzyjemny zapach wody sprawia, że nie masz ochoty jej pić? Coraz częściej kupujesz wodę butelkowaną, bo nie wyobrażasz sobie picia wody prosto z kranu? To problem wielu gospodarstw domowych i mieszkań, zarówno w miastach, jak i na wsiach. Jednym z najprostszych, a jednocześnie ekonomicznym rozwiązaniem, jest inwestycja w dzbanki filtrujące o pojemności 2.5 l. Są wykonane z bezpiecznych dla zdrowia (nie zawierają Bisfenolu A) i odpornych na zniszczenia czy zarysowania materiałów. Ich wielkość pozwala na przechowywanie w lodówce.

Dzbanki filtrujące o pojemności 2,5 l

Przede wszystkim zyskuje na tym smak oraz zapach wody. Ale to nie wszystko. W wodzie mogą znajdować się szkodliwe dla organizmu zanieczyszczenia, które mogą niekorzystnie działać na organizm człowieka. Dzbanki filtrujące skutecznie minimalizują obecność niepożądanych związków organicznych, metali ciężkich czy osadów. Sprawdzą się zarówno w domu, jak i w podróży. Wszędzie tam, gdzie czysta i wolna od bakterii woda jest Ci niezbędna. Przefiltrowaną w dzbanku wodę możemy używać bezpośrednio do picia, jak i do gotowania. Wyposażone w wygodny uchwyt i nosek do nalewania, sprawią, że z przyjemnością będziesz z nich korzystać. Większość dzbanków posiada wskaźnik zużycia wkładu, dzięki czemu wiemy, kiedy należy go wymienić.

Wszystkie dzbanki filtrujące dostępne w naszym sklepie internetowym odznaczają się wysoką jakością i łatwością użytkowania.

Szukasz prostego i niedrogiego sposobu na szybkie filtrowanie wody pitnej? Chcesz cieszyć się smaczną wodą bez chloru i szkodliwych substancji? Nie zamierzasz wprowadzać do instalacji wodnej dużych i kosztownych zmian? Rozwiązaniem Twojego problemu są dzbanki z filtrem 2,5 l. Nie borykaj się dłużej z problemem zanieczyszczonej wody w kranie i wybierz dzbanki filtrujące o pojemności 2,5 l dostępne w naszym sklepie online. Korzystają z nich już miliony Polaków.

Dzbanki z filtrem 2,5 l – zdrowa woda dla każdego domownika

Woda pozbawiona twardości, bez chloru, żelaza i innych szkodliwych związków oraz metali ciężkich będzie miała pozytywny wpływ zarówno na Twój organizm, jak i na stan urządzeń AGD w Twoim domu. Dzbanki z filtrem 2,5 l oczyszczają wodę, którą możesz wykorzystać do gotowania, przygotowywania herbaty z czajnika oraz kawy z ekspresu. Różnicę w smaku poczujesz już po pierwszym łyku. Szybko zauważysz także brak kamiennego osadu na grzałce czajnika. Kamień zniknie dzięki usunięciu z wody wapnia i magnezu. Podaruj sprzętom AGD w Twoim domu drugie życie, wybierając dzbanki filtrujące o pojemności 2,5 l.

Dzbanki filtrujące o pojemności 2,5 l – duża oszczędność dla domowego budżetu

Krystalicznie czysta woda z kranu  nie już będzie tylko marzeniem. Zaoszczędzisz również dzięki  wyeliminowaniu z życia wody butelkowanej. Domowego budżetu nie nadszarpną już wydatki na wodę butelkowaną, ponieważ zastąpisz ją zdrową, smaczną i zdatną do picia wodą z dzbanka filtrującego, a na inwestycji w dzbanek zyska także środowisko. Pomimo że woda kranowa otrzymała pozytywną opinię Państwowej Inspekcji Sanitarnej, należy pamiętać, że zanim trafi do szklanek musi przepłynąć przez pełne zanieczyszczeń rury i w efekcie trafiają do niej zanieczyszczenia takie jak żelazo, chlor, rdza i metale ciężkie.

Filtr węglowy umieszczony w dzbankach ma właściwości, które nie tylko redukują ilość chloru i pozostałych szkodliwych związków metali ciężkich, lecz także sprawiają, że ma lepszy smak i zapach. Według zaleceń producenta filtr węglowy należy wymieniać raz w miesiącu. Dzbanek filtrujący generuje zatem niewielkie koszty, dostarczając jednocześnie do naszego życia krystalicznie czystą i zdrową wodę. Sprawdź, jakie dzbanki z filtrem 2,5 l czekają na Ciebie w naszej ofercie.