Dzbanki 2,4 L 

2 produktów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  • Szybki podgląd

    34,99 zł
  • Szybki podgląd
    7 dni

    34,99 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Dzbanki 2,4 l

Jak zadbać o krystalicznie czystą wodę w domowych warunkach? To pytanie zadają sobie właściciele gospodarstw domowych, którym jakość ich wody, nie jest obojętna. Niestety stan wody wodociągowej często pozostawia nam wiele do życzenia. Dawno niewymieniane instalacje tworzą idealne warunki do rozwoju bakterii i wirusów. Nawet jeśli ujście wody jest wolne od zanieczyszczeń, to przepływając przez nasze niekonserwowane od lat, zardzewiałe rury, zanim dostanie się do naszych kranów, jej stan może już być zgoła odmienny. Dlatego, jeśli czujemy niechęć do picia wody w czystej postaci, z powodu jej smaku lub zapachu, to zamiast kupować wodę butelkowaną, warto zainwestować w perspektywiczne rozwiązanie – dzbanki z filtrem o pojemności 2.4 l. Dlaczego sprawdzą się w Twoim domu?

Nowoczesne dzbanki filtrujące o pojemności 2.4 l

Dzbanki filtrujące dostępne w naszym sklepie internetowym wykonane są z bezpiecznych dla naszego zdrowia materiałów oraz posiadają niezbędne certyfikaty i atesty. Bez obaw możemy z nich korzystać na co dzień. Ponadto zaprojektowane są z nowoczesnych materiałów, zapewniają nam pewny uchwyt dzbanka za dopasowaną do kształtu dłoni rączkę oraz łatwe nalewanie wody do szklanki. Są niezwykle wydajne – zapewniają nawet do 300 litrów przefiltrowanej, krystalicznie czystej wody. Dzięki nim nasza woda jest wolna od zanieczyszczeń, takich jak, między innymi: chlor, rdza czy metale ciężkie. Świetnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w podróży.

Uważane za jedne z najprostszych w obsłudze i najbardziej dostępnych na rynku urządzeń filtrujących wodę pitną są dzbanki 2,4 l. Zanieczyszczona woda w kranie nie będzie już dla Ciebie problemem, jeżeli wybierzesz dzbanki filtrujące o pojemności 2,4 l, które są coraz częściej doceniane przez polskie domostwa. Koszt zakupu takiego urządzenia zwraca się już po kilku tygodniach użytkowania, a komfort picia krystalicznie czystej wody jest nie do przecenienia.

Dzbanki filtrujące 2,4 l – pozbądź się twardej wody

Miękka woda, pozbawiona chloru, żelaza i związków metali ciężkich ma korzystny wpływ nie tylko na Twój organizm, ale także na stan domowych sprzętów AGD. Wody oczyszczonej przez dzbanki 2,4 l możesz używać do gotowania, sporządzania herbaty w czajniku oraz kawy w ekspresie. Poprawę smaku i zapachu napojów przygotowanych na bazie wody z dzbanka wyczujesz natychmiast. Od razu zauważysz także brak kamiennego osadu na czajniku. Będzie to wynikiem usunięcia z wody wapnia i magnezu. Urządzenia AGD zyskają drugie życie, jeśli wybierzesz dzbanki filtrujące 2,4 l.

Czysta woda pitna dostępna od ręki – dla wielu to tylko marzenie. Pomimo że Państwowa Inspekcja Sanitarna zapewnia, że woda kranowa jest zdatna do picia, często jest tylko w teorii. Zanim woda trafi do szklanki musi pokonać drogę ze źródła, przez rury przepływowe aż do kranu. O ile ze źródła woda wypływa czysta, pozbawiona zanieczyszczeń i zdatna do picia, o tyle przepływając przez rury, w których znajdują się zanieczyszczenia i elementy takie jak żelazo, chlor, rdza i metale ciężkie, woda dopływa do kranu w pogorszonej jakości.

Dzbanki filtrujące o pojemności 2,4 l – krystalicznie czysta i smaczna woda

Znajdujący się w dzbankach filtrujących filtr węglowy nie tylko redukuje ilość chloru i innych szkodliwych substancji, lecz jednocześnie poprawia smak i zapach wody. Woda z dzbanka filtrującego to przede wszystkim duża oszczędność dla domowego portfela. Filtr węglowy wymaga comiesięcznej wymiany, jednak jest to niewielki koszt w porównaniu z dziesiątkami plastikowych butelek, które dzięki temu na stałe wyeliminujemy z naszego życia. Wybierz z naszej oferty dzbanek, który spełni Twoje oczekiwania.