Dzbanki 4,2 L 

2 produktów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Dzbanki  z filtrem 4,2 l 

Kampanie społeczne zachęcają do picia wody prosto z kranu. Restauracje równie chętnie nam ją serwują. Jednak nie zawsze to, co dobrze brzmi, tak samo dobrze smakuje. W wielu miastach instalacje wodociągowe swoje lata świetności mają już za sobą. Dawno niewymieniane, wymagają konserwacji, a ich stan bezpośrednio odbija się na smaku oraz czystości wody pitnej. Dlatego, nadal większość z nas, wbrew zapewnieniom, woli kupić wodę butelkowaną. Nie dla wszystkich jest to jednak rozwiązanie satysfakcjonujące. W skali miesiąca kupno wody mineralnej do picia daje konkretną kwotę, którą można by przeznaczyć na coś innego. Jakie mamy opcje? Możemy zdecydować się na dzbanki z filtrem o pojemności 4.2 l. Dlaczego warto?

Dzbanki filtrujące 4.2 do Twojego domu!

Do niewątpliwych zalet tego typu dzbanków należy odczuwalna poprawa smaku oraz zapachu wody. To jednak nie wszystko. Dzięki nim pozbywamy się z wody szkodliwych dla zdrowia zanieczyszczeń, takich jak: rdza, chlor, piasek, żelazo, ołów itp. Kształt dzbanka zapewnia wygodę użytkowania. Ergonomiczna rączka i nosek ułatwiający nalewanie, sprawiają, że pomimo swojej wielkości, jest poręczny i nie wyślizguje się z dłoni. Dzięki wymiennym filtrom dzbanek posłuży nam przez wiele lat.

Dostępne w naszym sklepie internetowym dzbanki wykonane są z bezpiecznych dla zdrowia materiałów, są odporne na uszkodzenia i zarysowania, od sprawdzonych i cenionych producentów.

Doceń zalety dzbanków z filtrem 4,2 l z nowoczesnym wyglądem i największą z dostępnych na rynku pojemnością. To wszystko znajdziesz w dostępnych w naszej ofercie dzbankach z serii Onyx. Modele o tak dużej pojemności muszą być przede wszystkim wygodne w użytkowaniu. Zatem duży nacisk producenci położyli na ergonomiczną budowę – poręczną rączkę i wygodny system nalewania wody. Usuń szkodliwe związki metali ciężkich, chlor i pestycydy, wybierając dzbanki filtrujące o pojemności 4,2 l.

Dzbanki z filtrem 4,2 l – większa pojemność dla wymagających

Dzięki miękkiej wodzie Twój organizm nie przyjmuje już szkodliwych związków metali ciężkich, żelaza, chloru i pestycydów. Dzięki dzbankowi filtrującemu wodę zyskują także domowe urządzenia AGD. Woda bez wapnia i magnezu nie powoduje osadzania się kamienia na grzałkach w czajnikach czy ekspresach, co bezpośrednio wpływa na smak przygotowywanej kawy i herbaty. Zlikwiduj problem nieprzyjemnego smaku i zapachu wody, wybierając dzbanki z filtrem 4,2 l.

Państwowa Inspekcja Sanitarna zapewnia, że woda, którą dostarczają miejskie wodociągi jest zdatna do picia. Często jednak, w wyniku przepływania przez stare i zanieczyszczone rury do naszych kranów trafia już ze szkodliwymi substancjami, w tym przede wszystkim z rdzą i mułem. Dobrym sposobem na szybkie uzdatnienie takiej wody są dzbanki filtrujące o pojemności 4,2 l.

Dzbanki filtrujące o pojemności 4,2 l – już nie musisz się martwić, że zabraknie wody

Unikalne właściwości wkładów filtrujących pozwalają na wiele więcej, niż tylko wyeliminowanie z wody wodociągowej chloru, związków organicznych, metali ciężkich, fenolu, rdzy i toksyn. Wkłady filtrujące w dzbankach niwelują także nieprzyjemny smak i zapach wody. Zdrowie Twojej rodziny to kwestia, której nie można bagatelizować. Dzięki kupieniu dzbanka filtrującego o pojemności 4,2 l można wyeliminować z naszego życia część toksycznych substancji. Warto zatem zastanowić się nad wyborem odpowiedniego modelu spośród wielu wariantów dostępnych w naszym sklepie internetowym.