Lista produktów producenta: SUPREME

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 56 elementów

Supreme to nowa marka firmt Polaqua Group. Jest to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży uzdatniania wody, której korzenie wywodzą się z długoletniego doświadczenia firmy Eko-Serwis Polska, istniejącej od 1999 r.

Supreme to nowa marka firmt Polaqua Group. Jest to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży uzdatniania wody, której korzenie wywodzą się z długoletniego doświadczenia firmy Eko-Serwis Polska, istniejącej od 1999 r. Firma powstała na wyraźne zapotrzebowanie rynku hurtowego i instalacyjnego i jest obecnie jednym z największych dystrybutorów na rynku polskim i europejskim.
W ofercie znajdą Państwo kompletne urządzenia uznanych marek, komponenty wiodących producentów, złoża filtracyjne, jak również szeroki asortyment produktów własnej marki- linie urządzeń do uzdatniania wody m.in. zmiękczacze, odżelaziacze, oraz odwróconą osmozę dla przemysłu.
Atutem firmy jest sprawne funkcjonowanie działu obsługi klienta,a zasoby magazynowe gwarantują ciągłość sprzedaży i szybką realizację zamówień.

Informacje

Kategorie