Wkład piankowy 20" Big Blue S-PP1MBB20 SUPREME

24h

18 Przedmioty

Wkład piankowy 20" Big Blue, SUPREME

+koszty wysyłki Koszta wysyłki

30,00 zł za szt.

?Do darmowej dostawy pozostało 299 złDarmowa dostawa od 60 zł do DPD Pickup lub 299 zł pozostałe sposoby dostawy

?Do darmowej dostawy pozostało 299 złDarmowa dostawa od 60 zł do DPD Pickup lub 299 zł pozostałe sposoby dostawy

Opis

Wkład piankowy 20″ BIG BLUE SUPREME

W sklepie internetowym filtrybb.pl znajdują się wysokiej klasy filtry do wody pitnej i ogólnoużytkowej. Jeśli chcesz nabyć funkcjonalny i relatywnie niedrogi produkt, zwróć uwagę na wkład piankowy 20″ BIG BLUE SUPREME, który można z powodzeniem stosować zarówno w domach prywatnych, jak i obiektach użytkowych.

Wkład piankowy 20” BIG BLUE SUPREME – charakterystyka

Sprzedawany przez nas wkład piankowy 20″BIG BLUE SUPREME został wyprodukowany z wysokogatunkowego surowca, którego cechą charakterystyczną jest niewrażliwość na szkodliwe oddziaływanie kwasów i innych substancji chemicznych. Filtr może być wykorzystywany w systemach odwróconej osmozy, jednak najczęściej znajduje zastosowanie we wstępnej filtracji cieczy w celu wyeliminowania z niej zanieczyszczeń mechanicznych.
Zastanawiasz się, jak wygląda wkład piankowy 20″ BIG BLUE SUPREME, który oferujemy naszym klientom? Cała powierzchnia produktu odznacza się porowatą strukturą, a pokrywające ją niewielkie pęcherzyki służą do przechwytywania i zatrzymywania osadów. Filtr piankowy odznacza się trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Zalety wkładów piankowych S-PPMBB20

Wkłady piankowe S-PPMBB20:
● usuwają zanieczyszczenia mechaniczne (rdza, piasek, muł, zawiesiny);
● są stosowane głównie jako pierwszy etap filtracji wody pitnej oraz ogólnoużytkowej;
● zapewniają doskonałą filtrację przy niskim spadku ciśnienia;
● są odporne na chemikalia;
● są odporne na rozwój bakterii;
● mają atest PZH.

Wkłady z włókniny (pianki) polipropylenowej S-PPMBB20 doskonale zatrzymują wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia mechaniczne takie jak piasek, muł, rdza oraz inne osady znajdujące się w wodzie o wielkości ziaren do 1 µm, 5 µm, 20 µm lub 50 µm.
Wkłady piankowe skutecznie chronią domowe instalacje grzewcze i urządzenia gospodarstwa domowego. Charakteryzują się bardzo dużą chłonnością zanieczyszczeń. Poprawiają także parametry organoleptyczne wody. Mają aktualny atest PZH, który dopuszcza produkt do kontaktu z wodą pitną.

Jak długo można korzystać z wkładu piankowego 20″ BIG BLUE SUPREME?

Filtr piankowy z naszej oferty okazuje się bardzo przydatny przy usuwaniu zanieczyszczeń mechanicznych z wody. W miarę jego użytkowania zwiększa się liczba przechwyconych przez niego osadów, co przyczynia się do zmniejszenia poziomu chłonności produktu. W przypadku takich artykułów jak wkład piankowy 20″ BIG BLUE SUPREME zaleca się ich regularną wymianę. W zależności od stopnia zanieczyszczenia wody oraz liczby i rodzaju używanych do jej oczyszczania filtrów wkłady należy wymieniać co trzy miesiące lub co pół roku.
Jak sprawdzić, czy nabyty przez Ciebie wkład piankowy 20″ BIG BLUE działa sprawnie? Warto zwrócić uwagę na wartości wskazywane przez ciśnieniomierz. Niska wartość ciśnienia przepływu wody wskazuje na potrzebę zastąpienia dotychczasowego modelu kolejnym wyrobem. Montaż nowego wkładu możesz z powodzeniem przeprowadzić samodzielnie.

Wkład piankowy 20″ BIG BLUE SUPREME – idealny produkt dla Ciebie!

Zaopatrzenie się u nas we wkład piankowy 20″ BIG BLUE SUPREME stanowi doskonałe rozwiązanie z wielu powodów. Wśród nich warto wskazać na:
● efektywny proces filtracji wody – dzięki filtrowi piankowemu woda staje się czysta i wolna od jakichkolwiek zanieczyszczeń mechanicznych. Poprawia się też jej klarowność oraz smak i zapach;
● wydajność i efektywność pracy – wkład piankowy 20″ BIG BLUE SUPREME jest produkowany z najwyższej jakości surowców, dlatego z powodzeniem spełnia on swoje funkcje nawet przez pół roku;
● wkład w ochronę środowiska – dzięki wkładowi piankowemu nie ma ryzyka przedostawania się szkodliwych substancji do wody.
Już dziś kup wkład piankowy 20″ BIG BLUE SUPREME w naszym sklepie internetowym.

Cechy

Producent SUPREME
Temperatura pracy (woda) 2-45 °C
Prędkość filtracji (wydajność) 60 L/min
Wymiary (cal) 20 x 4,5
Temperatura wody zimna
Rodzaj wkładu Piankowy
Przypominacz po 3 miesiącach od zakupu

Pliki

Powiązane

W tej kategorii

Dostawa

DOSTAWA

Realizujemy dostawę zakupionego towaru na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, Czech, Słowacji oraz Unii Europejskiej. Czas dostawy towaru przez firmę kurierską wynosi około 1-2 dni roboczych. Możliwość odbioru przesyłki w punkcie DPD Pickup (dotyczy zamówień których kwota wynosi powyżej 59,99 zł brutto**)

**Nie dotyczy zamówień zawierających: sól tabletkowej, złóż filtracyjnych, zbiorników na wodę, butli ciśnieniowych, zbiorników na chemikalia, zestawów dozujących, odżelaziaczy, zmiękczaczy, stacji wielofunkcyjnych, lamp UV oraz zamówień przekraczających wymiar i wagę (waga rzeczywista – 20 kg; długość – 100 cm; suma obwodu podstawy oraz wysokości ≤ 250 cm, przy czym wysokość stanowi najdłuższy bok paczki) 

*Darmowa dostawa powyżej kwoty zakupów 299 zł brutto nie obejmuje zakupów poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

W trosce o wygodę i bezpieczeństwo Naszych Klientów oraz szybkość wykonywanych transakcji informujemy, że dokładamy wszelkich starań, aby każda osoba dokonująca u Nas zakupów miała gwarancję bezpieczeństwa dotyczącą zarówno jakości usługi, jak i samego procesu. Sklep internetowy Filtrybb.pl gwarantuje, że transakcje i płatności są bezpieczne, gdyż są szyfrowane certyfikatem SSL oraz autoryzowane przez zaufanych Partnerów.

Nasi Klienci mają do wyboru następujące formy płatności:

  • Przelewy24, iMoje, PayPal
  • Płatność przy odbiorze
  • Twisto- Kup teraz, zapłać późniejZwroty

ZWROT I WYMIANA

Nasi Klienci posiadają możliwość dokonania zwrotu lub wymiany zakupionego towaru, aż przez 30 dni od daty otrzymania przesyłki.

PROCEDURA ZWROTU I WYMIANY

Jak dokonać?

Zwrot i wymiana
Klient może dokonać zwrotu lub wymiany nieużywanego towaru w 30 dni od otrzymania przesyłki.

Formularz

Formularz
W celu dokonania zwrotu lub wymiany niezbędne jest uzupełnienie formularza.

Wysyłka towaru

Wysyłka towaru
Wyślij zwracany lub wymieniany towar na adres: ul. Słowackiego 28, 43-502 Czechowice-Dziedzice

Zwrot

Zwrot
Zwrot pieniędzy lub wysyłka wymienionego towaru nastąpi po dostarczeniu nam paczki. 

Bezzwrotne

Bezzwrotne
UWAGA!
Nie każdy produkt zakupiony w sklepie filtrybb można lub wymienić.

FORMULARZ ZWROTU I WYMIANY


Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie oraz w zakładce Reklamacje i Zwroty.


REKLAMACJA

Nasi Klienci posiadają możliwość reklamowania zakupionego towaru przez 2 lata (Konsument) lub 12 miesięcy (Przedsiębiorca) od daty otrzymania przesyłki.

PROCEDURA REKLAMACJI TOWARU

Jak zareklamować?

Reklamacja
Klient może zareklamować zakupiony towar przez 1-2 lat od otrzymania przesyłki.

Formularz

Formularz
W celu dokonania reklamacji niezbędne jest uzupełnienie formularza.

Wysyłka towaru

Wysyłka towaru
Wyślij reklamowany 
towar na adres:
ul. Słowackiego 28,
43-502 Czechowice-Dziedzice

Rozpatrzenie

Zwrot
Po otrzymaniu reklamowanego towaru mamy 14 dni na sprawdzenie go i odpowiedź.

Zwrot

zwrot
Do 14 dni nasz zespół skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia odpowiedzi na wniosek reklamacyjny.

FORMULARZ REKLAMACYJNY


Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie oraz w zakładce Reklamacje i Zwroty.

Informacje

Wkłady polipropylenowe / piankowe