Wkład piankowy 9 7/8" S-PP1 SUPREME

24h

12 Przedmioty

Wkład piankowy 9 7/8", SUPREME

+koszty wysyłki Koszta wysyłki

5,00 zł za szt.

?Do darmowej dostawy pozostało 299 złDarmowa dostawa od 60 zł do DPD Pickup lub 299 zł pozostałe sposoby dostawy

?Do darmowej dostawy pozostało 299 złDarmowa dostawa od 60 zł do DPD Pickup lub 299 zł pozostałe sposoby dostawy

Opis

Wkład piankowy 9 7/8” SUPREME

Sklep internetowy filtrybb.pl to miejsce, w którym możesz kupić najwyższej jakości wkłady piankowe do filtrów do wody. Zastanawiasz się, który z tego typu produktów najlepiej spełni Twoje oczekiwania? Zwróć uwagę na wkład piankowy 9 7/8” SUPREME. To jeden z najlepszych modeli dostępnych w następnym asortymencie. Dzięki jego regularnemu stosowaniu można skutecznie usunąć większość zanieczyszczeń znajdujących się w wodzie. Już dziś kup ten wkład i ciesz się jego zaletami!

Jak wygląda wkład piankowy 9 7/8” SUPREME?

Wkład piankowy 9 7/8” SUPREME jest dostępny w postaci cylindrycznego walca zrobionego z włókniny polipropylenowej. Charakterystyczną cechą tego wyrobu jest porowata struktura powstała na skutek rozdmuchiwania płynnego polimeru w procesie produkcyjnym filtra. Pokrywające całą powierzchnię wkładu mikropęcherzyki mają różne średnice. Dzięki temu mogą skutecznie pochłaniać różne zanieczyszczenia wielkości od 1 do 100 mikronów.
Wkład piankowy 9 7/8” SUPREME ma funkcję podobną do wkładów sznurkowych. Ten model w większości przypadków służy do wstępnej filtracji wody. Skutecznie blokuje przepływ różnych zanieczyszczeń mechanicznych. Efektywnie przyczynia się do poprawy jakości wody pitnej i użytkowej. Przekonaj się o tym sam, kupując produkt z naszej oferty!

Zalety wkładów piankowych S-PP

Walory wkładów piankowych są bezcenne – każdy z nich:
● Usuwa zanieczyszczenia mechaniczne (rdza, piasek, muł, zawiesiny)
● Stosowane głównie jako pierwszy etap filtracji wody pitnej oraz ogólnoużytkowej
● Zapewnia doskonałą filtrację przy niskim spadku ciśnienia
● Odporny na chemikalia
● Odporny na rozwój bakterii
● Posiada atest PZH
Wkłady z włókniny (pianki) polipropylenowej S-PP. Doskonale zatrzymują wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia mechaniczne takie jak piasek, muł, rdzę oraz inne osady znajdujące się w wodzie do wielkości ziaren do 1 µm, 5 µm, 20 µm lub 50 µm.
Wkłady piankowe skutecznie chronią domowe instalacje grzewcze i urządzenia gospodarstwa domowego. Charakteryzują się bardzo dużą chłonnością zanieczyszczeń. Poprawiają także parametry organoleptyczne wody. Posiadają aktualny atest PZH, który dopuszcza produkt do kontaktu z wodą pitną.

Żywotność wkładu piankowego 9 7/8” SUPREME

Cząsteczki osadów zatrzymane w filtrze piankowym pozostają tam na zawsze. Nie da się ich usunąć. To sprawia, że wraz z upływem czasu chłonność urządzenia się pogarsza. Trudno jednoznacznie wskazać, z jaką częstotliwością należy wymieniać wkład piankowy 9 7/8” SUPREME na nowy. W znacznym stopniu zależy to od ilości zanieczyszczeń mechanicznych w filtrowanej wodzie oraz od ewentualnego stosowania innych filtrów w danym systemie. Producent tego filtra zazwyczaj zaleca jego wymianę co 3 albo co 6 miesięcy.
Zastanawiasz się, jak rozpoznać, czy w danym przypadku pojawia się konieczność montażu nowego wkładu piankowego? Świetnym sposobem jest wyposażenie zakupionego u nas filtra w ciśnieniomierz. Jednym z charakterystycznych objawów zapchania filtra jest spadek ciśnienia przepływu wydostającej się z niego wody.

Wkład piankowy 9 7/8” SUPREME jako świetna inwestycja

Dlaczego warto nabyć oferowany przez nas wkład piankowy? Musisz wiedzieć, że kupno tego filtra się opłaca, bo:
● są wydajne i efektywnie pracują – wkład piankowy 9 7/8” SUPREME wyprodukowano z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu pracuje niezawodnie i nieprzerwanie przez wiele tygodni;
● skutecznie filtruje na najwyższym możliwym poziomie – filtr piankowy wyłapuje nawet niewielkie cząsteczki zanieczyszczeń; co pozytywnie wpływa na klarowność i czystość wody;
● ochrona ludzkiego zdrowia i środowiska – stosowanie wkładu piankowego przyczynia się do zmniejszenia ryzyka uwalniania się szkodliwych związków chemicznych do wody.
Nie zwlekaj i już dziś kup wkład piankowy 9 7/8” SUPREME z naszego sklepu!

Cechy

Producent SUPREME
Ciśnienie pracy (robocze) 1,5-6 bar
Ciśnienie minimalne 1,5 bar
Ciśnienie maksymalne 6 bar
Temperatura pracy (woda) 2-45 °C
Prędkość filtracji (wydajność) 20 L/min
Wymiary (cal) 10 x 2,5
Temperatura wody zimna
Rodzaj wkładu Piankowy
Przypominacz po 3 miesiącach od zakupu

Pliki

Powiązane

W tej kategorii

Dostawa

DOSTAWA

Realizujemy dostawę zakupionego towaru na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, Czech, Słowacji oraz Unii Europejskiej. Czas dostawy towaru przez firmę kurierską wynosi około 1-2 dni roboczych. Możliwość odbioru przesyłki w punkcie DPD Pickup (dotyczy zamówień których kwota wynosi powyżej 59,99 zł brutto**)

**Nie dotyczy zamówień zawierających: sól tabletkowej, złóż filtracyjnych, zbiorników na wodę, butli ciśnieniowych, zbiorników na chemikalia, zestawów dozujących, odżelaziaczy, zmiękczaczy, stacji wielofunkcyjnych, lamp UV oraz zamówień przekraczających wymiar i wagę (waga rzeczywista – 20 kg; długość – 100 cm; suma obwodu podstawy oraz wysokości ≤ 250 cm, przy czym wysokość stanowi najdłuższy bok paczki) 

*Darmowa dostawa powyżej kwoty zakupów 299 zł brutto nie obejmuje zakupów poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

W trosce o wygodę i bezpieczeństwo Naszych Klientów oraz szybkość wykonywanych transakcji informujemy, że dokładamy wszelkich starań, aby każda osoba dokonująca u Nas zakupów miała gwarancję bezpieczeństwa dotyczącą zarówno jakości usługi, jak i samego procesu. Sklep internetowy Filtrybb.pl gwarantuje, że transakcje i płatności są bezpieczne, gdyż są szyfrowane certyfikatem SSL oraz autoryzowane przez zaufanych Partnerów.

Nasi Klienci mają do wyboru następujące formy płatności:

  • Przelewy24, iMoje, PayPal
  • Płatność przy odbiorze
  • Twisto- Kup teraz, zapłać późniejZwroty

ZWROT I WYMIANA

Nasi Klienci posiadają możliwość dokonania zwrotu lub wymiany zakupionego towaru, aż przez 30 dni od daty otrzymania przesyłki.

PROCEDURA ZWROTU I WYMIANY

Jak dokonać?

Zwrot i wymiana
Klient może dokonać zwrotu lub wymiany nieużywanego towaru w 30 dni od otrzymania przesyłki.

Formularz

Formularz
W celu dokonania zwrotu lub wymiany niezbędne jest uzupełnienie formularza.

Wysyłka towaru

Wysyłka towaru
Wyślij zwracany lub wymieniany towar na adres: ul. Słowackiego 28, 43-502 Czechowice-Dziedzice

Zwrot

Zwrot
Zwrot pieniędzy lub wysyłka wymienionego towaru nastąpi po dostarczeniu nam paczki. 

Bezzwrotne

Bezzwrotne
UWAGA!
Nie każdy produkt zakupiony w sklepie filtrybb można lub wymienić.

FORMULARZ ZWROTU I WYMIANY


Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie oraz w zakładce Reklamacje i Zwroty.


REKLAMACJA

Nasi Klienci posiadają możliwość reklamowania zakupionego towaru przez 2 lata (Konsument) lub 12 miesięcy (Przedsiębiorca) od daty otrzymania przesyłki.

PROCEDURA REKLAMACJI TOWARU

Jak zareklamować?

Reklamacja
Klient może zareklamować zakupiony towar przez 1-2 lat od otrzymania przesyłki.

Formularz

Formularz
W celu dokonania reklamacji niezbędne jest uzupełnienie formularza.

Wysyłka towaru

Wysyłka towaru
Wyślij reklamowany 
towar na adres:
ul. Słowackiego 28,
43-502 Czechowice-Dziedzice

Rozpatrzenie

Zwrot
Po otrzymaniu reklamowanego towaru mamy 14 dni na sprawdzenie go i odpowiedź.

Zwrot

zwrot
Do 14 dni nasz zespół skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia odpowiedzi na wniosek reklamacyjny.

FORMULARZ REKLAMACYJNY


Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie oraz w zakładce Reklamacje i Zwroty.

Informacje

Wkłady polipropylenowe / piankowe