Wkład sznurkowy 10 cali, PP, UST-M

24h

48 Przedmioty

Wkład sznurkowy 10 cali, UST-M

+koszty wysyłki Koszta wysyłki

9,90 zł za szt.

?Do darmowej dostawy pozostało 299 złDarmowa dostawa od 60 zł do DPD Pickup lub 299 zł pozostałe sposoby dostawy

?Do darmowej dostawy pozostało 299 złDarmowa dostawa od 60 zł do DPD Pickup lub 299 zł pozostałe sposoby dostawy

Opis

Zależy Ci na kupnie najwyższej jakości filtrów do wody w atrakcyjnej cenie? U nas bez problemu wyposażysz się w funkcjonalne i niezawodne modele, takie jak wkład sznurkowy 10 cali UST-M.

Zalety wkładów sznurkowych PP1, PP5, PP10, PP20, PP50, PP100

Zastanawiasz się, dlaczego warto zaopatrzyć się w sprzedawany przez nas wkład sznurkowy 10 cali UST-M? Oto najważniejsze cechy produktu.
● Budowa gradientowa (większa gęstość nawoju, a więc i mikronaż, wewnątrz wkładu) i wydłuża żywotność
● Filtracja wgłębna – umożliwia skuteczniejszą filtrację w porównaniu do filtracji powierzchniowej; wkład zatrzymuje więcej zanieczyszczeń, co przedkłada się na jego dłuższą żywotność
● Minimalne opory i spadki ciśnień – umożliwiają pracę przy wyższych prędkościach przepływu
● Zwarta budowa – uniemożliwiająca poluzowanie wierzchnich warstw wkładu
● Najwyższa jakość wykonania
● Zatrzymywanie zanieczyszczeń stałych takich jak: rdza, piasek, muł

Wkład mechaniczny z serii PP, wykonany został ze sznurka polipropylenowego. Dzięki zastosowaniu specjalnej metody nawijania przędzy na karkas (rdzeń) otrzymano produkt charakteryzujący się budową gradientową. Gęstość włókien zwiększa się do wnętrza wkładu, tym samym maleje mikronaż i ulega zwiększeniu skuteczność filtracji. Usuwa z wody nierozpuszczone w niej zanieczyszczenia i zawiesiny, chroniąc instalację wodną lub kolejne stopnie filtracji piaskiem, mułem i szlamem. Wkłady sznurkowe wykorzystywane są głównie w instalacjach wodnych, w których jest niskie ciśnienie (sznurek w mniejszym stopniu niż włóknina obniża ciśnienie). Sznurek polipropylenowy zatrzymuje zanieczyszczenia zarówno na powierzchni wkładu jak i w całej strukturze. Uwaga: Przed użyciem należy przepłukać wkład do zaniku pienienia. Wkład pasuje do większości filtrów narurowych standardu 10 cali, bez względu na producenta. Producent utrzymuje wysoki standard i typowe wymiary.

Jak to działa?

Zanieczyszczona woda przepływa przez wkład w kierunku jego rdzenia. Osady w niej zawarte są zatrzymywane przez mikropory, których średnica maleje w kierunku wnętrza. Duże cząsteczki wychwytywane są przy powierzchni, natomiast małe w głębiej położonych warstwach. Dzięki temu zwiększa się efektywna powierzchnia, skuteczność filtracji oraz żywotność wkładu.

Wkład sznurkowy 10 cali UST-M – jakie zanieczyszczenia zatrzymuje?

W naszym sklepie dążymy do zapewnienia klientom satysfakcji z kupionych produktów. Dlatego asortyment systematycznie uzupełniamy wysokiej jakości filtrami zdolnymi do zatrzymywania większości zanieczyszczeń organicznych pojawiających się w wodzie. Sprzedawany przez nas wkład sznurkowy 10 cali UST-M jest doskonale przystosowany do eliminowania takich zanieczyszczeń, jak:
● muł;
● piasek;
● płatki rdzy;
● różne zawiesiny.
Do blokowania przepływu osadów zalegających w wodzie służy trzpień profilujący, wokół którego owinięty jest sznurek z polipropylenu. Nierównomierne rozmieszczenie włókien na całej długości rdzenia zapewnia efektywność działania urządzenia. Przyczynia się także do zmniejszenia ryzyka jego nadmiernego wyeksploatowania na skutek kontaktu ze zbyt dużymi ciałami obcymi.

Wymiana wkładu sznurkowego 10 cali UST-M

Nie wiesz, jak często należy wymieniać filtry sznurkowe? Producent dostępnego u nas wkładu sznurkowego 10 cali UST-M zaleca, by standardowo wymieniać wkład raz do roku. W praktyce jednak w tym aspekcie wszystko zależy od jakości wody poddawanej filtracji. Do szybszego zużywania się filtrów zazwyczaj dochodzi wtedy, gdy oczyszczana woda charakteryzuje się wysoką mętnością oraz dużym stężeniem żelaza. O wymianie wkładu musisz także pomyśleć wówczas, gdy zauważysz na jego powierzchni zabrudzenie lub spadek ciśnienia przepływu wody w manometrze, lub instalacji.
Potrzebujesz porady w kwestii wymiany zakupionych u nas wkładów sznurkowych 10 cali UST-M? Skontaktuj się mailowo lub telefonicznie z naszymi sprzedawcami. Z przyjemnością odpowiedzą na każde Twoje pytanie dotyczące produktów.

Dlaczego warto nabyć wkład sznurkowy 10 cali UST-M w naszym sklepie?

Zakup wkładu sznurkowego 10 cali UST-M w naszym sklepie internetowym to dobry wybór z kilku powodów. Przede wszystkim:
● dostępny u nas produkt został wykonany ze sprawdzonych, certyfikowanych materiałów, dzięki temu wyróżnia się trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne;
● za pomocą tego filtra możesz skutecznie przeprowadzić proces wstępnej filtracji wody bez konieczności inwestowania znacznej kwoty pieniędzy w bardziej złożone metody oczyszczania cieczy.
Nie wahaj się i już dziś zaopatrz się we wkład sznurkowy 10 cali UST-M z naszej oferty.Cechy

Producent UST-M
Temperatura pracy (woda) 2-45 °C
Prędkość filtracji (wydajność) 25 L/min
Wymiary (cal) 10 x 2,5
Wymiary (cm) 25 x 5,5
Temperatura wody zimna
Rodzaj wkładu Sznurkowy
Żywotność (miesiące) 6
Żywotność (litry) 14000
Przypominacz po 6 miesiącach od zakupu

Pliki

Powiązane

W tej kategorii

Dostawa

DOSTAWA

Realizujemy dostawę zakupionego towaru na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, Czech, Słowacji oraz Unii Europejskiej. Czas dostawy towaru przez firmę kurierską wynosi około 1-2 dni roboczych. Możliwość odbioru przesyłki w punkcie DPD Pickup (dotyczy zamówień których kwota wynosi powyżej 59,99 zł brutto**)

**Nie dotyczy zamówień zawierających: sól tabletkowej, złóż filtracyjnych, zbiorników na wodę, butli ciśnieniowych, zbiorników na chemikalia, zestawów dozujących, odżelaziaczy, zmiękczaczy, stacji wielofunkcyjnych, lamp UV oraz zamówień przekraczających wymiar i wagę (waga rzeczywista – 20 kg; długość – 100 cm; suma obwodu podstawy oraz wysokości ≤ 250 cm, przy czym wysokość stanowi najdłuższy bok paczki) 

*Darmowa dostawa powyżej kwoty zakupów 299 zł brutto nie obejmuje zakupów poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

W trosce o wygodę i bezpieczeństwo Naszych Klientów oraz szybkość wykonywanych transakcji informujemy, że dokładamy wszelkich starań, aby każda osoba dokonująca u Nas zakupów miała gwarancję bezpieczeństwa dotyczącą zarówno jakości usługi, jak i samego procesu. Sklep internetowy Filtrybb.pl gwarantuje, że transakcje i płatności są bezpieczne, gdyż są szyfrowane certyfikatem SSL oraz autoryzowane przez zaufanych Partnerów.

Nasi Klienci mają do wyboru następujące formy płatności:

  • Przelewy24, iMoje, PayPal
  • Płatność przy odbiorze
  • Twisto- Kup teraz, zapłać późniejZwroty

ZWROT I WYMIANA

Nasi Klienci posiadają możliwość dokonania zwrotu lub wymiany zakupionego towaru, aż przez 30 dni od daty otrzymania przesyłki.

PROCEDURA ZWROTU I WYMIANY

Jak dokonać?

Zwrot i wymiana
Klient może dokonać zwrotu lub wymiany nieużywanego towaru w 30 dni od otrzymania przesyłki.

Formularz

Formularz
W celu dokonania zwrotu lub wymiany niezbędne jest uzupełnienie formularza.

Wysyłka towaru

Wysyłka towaru
Wyślij zwracany lub wymieniany towar na adres: ul. Słowackiego 28, 43-502 Czechowice-Dziedzice

Zwrot

Zwrot
Zwrot pieniędzy lub wysyłka wymienionego towaru nastąpi po dostarczeniu nam paczki. 

Bezzwrotne

Bezzwrotne
UWAGA!
Nie każdy produkt zakupiony w sklepie filtrybb można lub wymienić.

FORMULARZ ZWROTU I WYMIANY


Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie oraz w zakładce Reklamacje i Zwroty.


REKLAMACJA

Nasi Klienci posiadają możliwość reklamowania zakupionego towaru przez 2 lata (Konsument) lub 12 miesięcy (Przedsiębiorca) od daty otrzymania przesyłki.

PROCEDURA REKLAMACJI TOWARU

Jak zareklamować?

Reklamacja
Klient może zareklamować zakupiony towar przez 1-2 lat od otrzymania przesyłki.

Formularz

Formularz
W celu dokonania reklamacji niezbędne jest uzupełnienie formularza.

Wysyłka towaru

Wysyłka towaru
Wyślij reklamowany 
towar na adres:
ul. Słowackiego 28,
43-502 Czechowice-Dziedzice

Rozpatrzenie

Zwrot
Po otrzymaniu reklamowanego towaru mamy 14 dni na sprawdzenie go i odpowiedź.

Zwrot

zwrot
Do 14 dni nasz zespół skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia odpowiedzi na wniosek reklamacyjny.

FORMULARZ REKLAMACYJNY


Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie oraz w zakładce Reklamacje i Zwroty.

Informacje

Wkłady sznurkowe