Wkład piankowy 10 cali, PS, UST-M

24h

58 Przedmioty

Wkład piankowy 10 cali, UST-M

+koszty wysyłki Koszta wysyłki

9,84 zł za szt.

?Do darmowej dostawy pozostało 299 złDarmowa dostawa od 60 zł do DPD Pickup lub 299 zł pozostałe sposoby dostawy

?Do darmowej dostawy pozostało 299 złDarmowa dostawa od 60 zł do DPD Pickup lub 299 zł pozostałe sposoby dostawy

Opis

Wkład piankowy 10 cali UST-M

Jeśli zależy Ci na nabyciu najwyższej klasy artykułów do wstępnej filtracji wody, doskonale trafiłeś. W sklepie internetowym filtrybb.pl są dostępne najwyższej jakości filtry w atrakcyjnej cenie. Wart uwagi jest zwłaszcza wkład piankowy 10 cali UST-M. To funkcjonalny, wygodny w użytku artykuł, który od lat cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów. Sprawdź, dlaczego to wybór idealny także dla Ciebie.

Wkład piankowy 10 cali UST-M – charakterystyka

Sprzedawany przez nas wkład piankowy 10 cali UST-M to produkt, który wyróżnia się wysokim poziomem odporności chemicznej. Dodatkowo wyróżnia go niewrażliwość na szkodliwy wpływ kwasów. Znajduje zastosowanie głównie jako pre-filtr służący do wyłapywania zanieczyszczeń mechanicznych, takich jak:
● piasek,
● muł,
● rdza.
Zwykle świetnie sprawdza się też w roli filtra sedymentacyjnego wykorzystywanego powszechnie w systemach odwróconej osmozy.
Urządzenia można z powodzeniem używać wszędzie tam, gdzie są stare instalacje wodociągowe oraz w miejscach, w których często dochodzi do przerw w dostawie wody. Filtr wyróżnia się trójwymiarową strukturą. Na jego powierzchni znajdują się mikroskopijne pęcherzyki, które służą do wyłapywania osadów płynących z wodą. Dzięki temu wkład piankowy 10 cali UST-M ma świetne parametry filtracji, nie powodując jednocześnie spadku ciśnienia przepływu wody w instalacji wodociągowej.

Zalety wkładów piankowych PS1, PS5, PS10, PS20, PS50

Wkłady piankowe z naszej oferty mają kilka zalet. Oto niektóre z nich:
● Zatrzymują zanieczyszczenia stałe takie jak: rdza, piasek, muł
● Wydłużona żywotność wkładu dzięki budowie gradientowej
● Skutecznie zatrzymują zanieczyszczenia dzięki filtracji wgłębnej
● Technologia MORE zwiększa efektywną powierzchnię filtracji
Zaawansowane technicznie wkłady sedymentacyjne z serii PS firmy UST-M filtrują wodę na warstwie włókniny polipropylenowej spełniającej rygorystyczne normy FDA. Usuwają one z wody nie rozpuszczone w niej zanieczyszczenia i zawiesiny, chroniąc instalację wodną lub kolejne stopnie filtracji przez piaskiem, mułem i szlamem. Włóknina polipropylenowa (pianka polipropylenowa) zatrzymuje zanieczyszczenia zarówno na powierzchni wkładu oraz w całej strukturze. Jednoetapowy, nowoczesny proces technologiczny umożliwił otrzymanie produktu o budowie gradientowej. Gęstość upakowania włókien zwiększa się do wnętrza wkładu, tym samym maleje mikronaż i ulega zwiększeniu skuteczność filtracji. Wkłady piankowe marki UST-M to jedyne produkty tego typu wykorzystujące unikalną technologię MORE, zwiększającą efektywną powierzchnię filtracji. Wkład pasuje do większości filtrów w standardzie wymiarowym 10 cali, bez względu na producenta. Firma UST-M utrzymuje wysoki standard i typowe wymiary.

Jak to działa?

Zanieczyszczona woda przepływa przez wkład w kierunku jego rdzenia. Osady w niej zawarte są zatrzymywane przez mikropory, których średnica maleje w kierunku wnętrza. Duże cząsteczki wychwytywane są przy powierzchni, natomiast małe w głębiej położonych warstwach. Dzięki temu zwiększa się efektywna powierzchnia, skuteczność filtracji oraz żywotność wkładu.

Wkład piankowy 10 cali UST-M – wymiana

Kupując wkład piankowy 10 cali UST-M w naszym sklepie, otrzymujesz funkcjonalny produkt, który doskonale spełnia swe zadanie przez określony czas. Jednak musisz być gotowy na konieczność jego wymiany. Zwykle pojawia się ona 2 razy do roku. Jednak czasami musisz częściej zmieniać filtr piankowy na nowy. Do takiej sytuacji dochodzi zazwyczaj wówczas, gdy poziom zanieczyszczenia filtrowanej wody oscyluje na bardzo wysokim poziomie.
Sprawdzaj regularnie stan filtra. Jeśli zauważysz, że w jego wnętrzu nagromadziło się dużo zanieczyszczeń, musisz pomyśleć o kupnie nowego. A może powinieneś rozważyć nabycie większej liczby tego typu produktów w naszym sklepie? Dzięki temu będziesz zawsze mieć pod ręką zapasowy wkład piankowy 10 cali UST-M.

Wkład piankowy 10 cali UST-M – zamów już dziś!

W naszym sklepie internetowym dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom szybką i bezproblemową dostawę zamówionych produktów. Współpracujemy ze znanymi i renomowanymi firmami kurierskimi, które w większości przypadków realizują usługi dostawcze w ciągu jednego dnia roboczego od złożenia zamówienia. Kupując u nas wkład piankowy 10 cali UST-M, możesz liczyć na jego szybkie dostarczenie.
Chcesz przed dokonaniem zakupu skonsultować z nami swoją decyzję? W takim razie serdecznie zapraszamy do nawiązania z nami kontaktu mailowego i telefonicznego.

Cechy

Producent UST-M
Materiał Polipropylen
Temperatura pracy (woda) 2-40 °C
Prędkość filtracji (wydajność) 25 L/min
Wymiary (cal) 10 x 2,5
Wymiary (cm) 25 x 6,0
Temperatura wody zimna
Rodzaj wkładu Piankowy
Żywotność (miesiące) 6
Żywotność (litry) 14000
Przypominacz po 6 miesiącach od zakupu

Pliki

Powiązane

W tej kategorii

Dostawa

DOSTAWA

Realizujemy dostawę zakupionego towaru na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, Czech, Słowacji oraz Unii Europejskiej. Czas dostawy towaru przez firmę kurierską wynosi około 1-2 dni roboczych. Możliwość odbioru przesyłki w punkcie DPD Pickup (dotyczy zamówień których kwota wynosi powyżej 59,99 zł brutto**)

**Nie dotyczy zamówień zawierających: sól tabletkowej, złóż filtracyjnych, zbiorników na wodę, butli ciśnieniowych, zbiorników na chemikalia, zestawów dozujących, odżelaziaczy, zmiękczaczy, stacji wielofunkcyjnych, lamp UV oraz zamówień przekraczających wymiar i wagę (waga rzeczywista – 20 kg; długość – 100 cm; suma obwodu podstawy oraz wysokości ≤ 250 cm, przy czym wysokość stanowi najdłuższy bok paczki) 

*Darmowa dostawa powyżej kwoty zakupów 299 zł brutto nie obejmuje zakupów poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

W trosce o wygodę i bezpieczeństwo Naszych Klientów oraz szybkość wykonywanych transakcji informujemy, że dokładamy wszelkich starań, aby każda osoba dokonująca u Nas zakupów miała gwarancję bezpieczeństwa dotyczącą zarówno jakości usługi, jak i samego procesu. Sklep internetowy Filtrybb.pl gwarantuje, że transakcje i płatności są bezpieczne, gdyż są szyfrowane certyfikatem SSL oraz autoryzowane przez zaufanych Partnerów.

Nasi Klienci mają do wyboru następujące formy płatności:

  • Przelewy24, iMoje, PayPal
  • Płatność przy odbiorze
  • Twisto- Kup teraz, zapłać późniejZwroty

ZWROT I WYMIANA

Nasi Klienci posiadają możliwość dokonania zwrotu lub wymiany zakupionego towaru, aż przez 30 dni od daty otrzymania przesyłki.

PROCEDURA ZWROTU I WYMIANY

Jak dokonać?

Zwrot i wymiana
Klient może dokonać zwrotu lub wymiany nieużywanego towaru w 30 dni od otrzymania przesyłki.

Formularz

Formularz
W celu dokonania zwrotu lub wymiany niezbędne jest uzupełnienie formularza.

Wysyłka towaru

Wysyłka towaru
Wyślij zwracany lub wymieniany towar na adres: ul. Słowackiego 28, 43-502 Czechowice-Dziedzice

Zwrot

Zwrot
Zwrot pieniędzy lub wysyłka wymienionego towaru nastąpi po dostarczeniu nam paczki. 

Bezzwrotne

Bezzwrotne
UWAGA!
Nie każdy produkt zakupiony w sklepie filtrybb można lub wymienić.

FORMULARZ ZWROTU I WYMIANY


Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie oraz w zakładce Reklamacje i Zwroty.


REKLAMACJA

Nasi Klienci posiadają możliwość reklamowania zakupionego towaru przez 2 lata (Konsument) lub 12 miesięcy (Przedsiębiorca) od daty otrzymania przesyłki.

PROCEDURA REKLAMACJI TOWARU

Jak zareklamować?

Reklamacja
Klient może zareklamować zakupiony towar przez 1-2 lat od otrzymania przesyłki.

Formularz

Formularz
W celu dokonania reklamacji niezbędne jest uzupełnienie formularza.

Wysyłka towaru

Wysyłka towaru
Wyślij reklamowany 
towar na adres:
ul. Słowackiego 28,
43-502 Czechowice-Dziedzice

Rozpatrzenie

Zwrot
Po otrzymaniu reklamowanego towaru mamy 14 dni na sprawdzenie go i odpowiedź.

Zwrot

zwrot
Do 14 dni nasz zespół skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia odpowiedzi na wniosek reklamacyjny.

FORMULARZ REKLAMACYJNY


Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie oraz w zakładce Reklamacje i Zwroty.

Informacje

Wkłady polipropylenowe / piankowe