Wkład filtracyjny do NW500, NW650, NW800, Cintropur

24h

11 Przedmioty

Wkład filtracyjny NW500/650/800, CINTROPUR

+koszty wysyłki Koszta wysyłki

176,47 zł za szt.

?Do darmowej dostawy pozostało 299 złDarmowa dostawa od 60 zł do DPD Pickup lub 299 zł pozostałe sposoby dostawy

?Do darmowej dostawy pozostało 299 złDarmowa dostawa od 60 zł do DPD Pickup lub 299 zł pozostałe sposoby dostawy

Opis

Wkład filtracyjny NW 500/650/800 CINTROPUR

W ofercie sklepu internetowego filtrybb.pl możesz kupić najwyższej jakości filtry do wody. Zaopatrzysz się tutaj również w odpowiednio dobrany wkład filtracyjny NW 500/650/800 CINTROPUR. To produkt idealnie przystosowany do usuwania różnych zanieczyszczeń mechanicznych. U nas kupisz go w atrakcyjnej cenie.

Wkład filtracyjny NW 500/650/800 CINTROPUR – najważniejsze informacje

Dostępny w naszej ofercie wkład filtracyjny NW 500/650/800 działa kompatybilnie z filtrami marki Cintropur. Zaprojektowano go w taki sposób, aby był w stanie efektywnie usuwać różne zanieczyszczenia m.in.:
● muł,
● piasek,
● rdzę,
● drobinki metali,
● różnego rodzaju osady.
Jedną z charakterystycznych cech tego typu wkładów jest to, że przy ich zastosowaniu dochodzi do minimalnego spadku ciśnienia. Dokładność filtracji wody przez wkład filtracyjny NW 500/650/800 zależy od mikronażu danego modelu.
U nas możesz zaopatrzyć się w produkty o mikronażu:
● 100 μm (mniej niż 2 grubości włosa),
● 50 μm (mniej niż grubość włosa),
● 25 μm (2,4-krotnie mniej od grubości włosa),
● 10 μm (6-krotnie mniej od grubości włosa),
● 5 μm (12-krotnie mniej od grubości włosa).
Wkład filtracyjny NW 500/650/800 CINTROPUR możesz u nas nabyć w opakowaniu zawierającym 5 sztuk. Filtr skutecznie oczyszcza z osadów zimną wodę.

Zalety wkładów filtracyjnych NW500/650/800

Wkład filtracyjny NW 500/650/800 CINTROPUR, który sprzedajemy, wyróżnia się różnymi walorami. Tego rodzaju produkty m.in.:
● Duża powierzchnia filtracji
● Doskonałe usuwanie piasku, rdzy i pozostałych drobinek sedymentacyjnych
● Nie powodują spadków ciśnienia – nawet przy zanieczyszczonym wkładzie
● Posiadają europejski certyfikat ACS – są bezpieczne w kontakcie z wodą pitną
Wkłady filtracyjne Cintropur NW 500, NW 650 i NW 800 są zaprojektowane w taki sposób, aby w zależności od wybranego mikronażu usuwać zanieczyszczenia mechaniczne, takie jak piasek, rdza, muł, cząstki korozji i osady. Zapewniają dużą powierzchnię filtracji. Rękawy filtracyjne zakłada się na specjalny nośnik (stelaż, który rozciąga wkład). Po założeniu materiału filtracyjnego należy od góry przykręcić go do wirówki, by się nie zsunął. Support zamyka się od spodu dekielkiem dostępnym w każdym filtrze Cintropur. Większość wkładów Cintropur (zwane są także wkładami skarpetkowymi) wykonanych jest z poliestru. Dostępny mikronaż: 1, 5, 10, 25, 50, 100, 150 i 300. Wkłady o dokładności 150 mikronów i 300 mikronów można regenerować przepływem wstecznym, ponieważ posiadają wzmocnioną konstrukcję z nylonu.
W opakowaniu znajduje się pięć oryginalnych wkładów filtracyjnych do filtra mechanicznego Cintropur NW 500, NW 650 i NW 800. Wkłady do filtrów przemysłowych starej i nowej generacji są prawie identyczne. Rękawy filtracyjne NW 500/650/800 są minimalnie krótsze, co w żaden sposób nie przeszkadza w zastosowaniu ich do filtrów Cintropur NW 50, NW 62 i NW 75.

Wkład filtracyjny NW 500/650/800 CINTROPUR – jak go używać?

Zastanawiasz się, w jaki sposób używa się wkładu filtracyjnego NW 500/650/800 CINTROPUR? Najpierw rękawy filtracyjne należy założyć na specjalny nośnik, którym jest stelaż przeznaczony do rozciągania na nim wkładu. Później trzeba go odpowiednio zabezpieczyć przed zsunięciem. Robi się to, dokręcając go do wirówki. Dalej musisz zamknąć od spodu Support przy użyciu dekielka dostępnego w każdym filtrze Cintropur.

Przykładowe zastosowania wkładu filtracyjnego NW 500/650/800 CINTROPUR

Sposób wykorzystania kupionego u nas wkładu filtracyjnego NW 500/650/800 CINTROPUR zależy od mikronażu produktu, przykładowo:
● wkład 1 mikron (z włókniny) – służy do ochrony urządzeń AGD i instalacji wodociągowych przed drobinkami zanieczyszczeń;
● wkład 5 mikronów (poliestrowy) – znajduje zastosowanie w systemach odwróconej osmozy oraz w procesie ultrafiltracji i filtracji końcowej;
● wkład 10 mikronów (poliestrowy) – stosuje się go przy ultrafiltracji i w systemie odwróconej osmozy, ultrafiltracji;
wkład 25 mikronów (poliestrowy) – doskonale sprawdza się przy filtrowaniu wody deszczowej i ochronie lamp UV, montuje się też w instalacji wodociągowej;
● wkład 50 mikronów (poliestrowy) – za jego pomocą wykonuje się filtrację mechaniczną w instalacji wodociągowej;
● wkład 100 mikronów (poliestrowy) – odpowiada za sprawny przebieg procesu filtracji mechanicznej w instalacji wodociągowej;
● wkład 150 mikronów (nylonowy) – przy jego użyciu wykonuje się filtrację wstępną oraz oczyszczanie kanałów nawadniających i zraszaczy;
● wkład 300 mikronów (nylonowy) – przy jego użyciu wykonuje się filtrację wstępną oraz oczyszczanie kanałów nawadniających i zraszaczy.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że dostępny u nas wkład filtracyjny NW 500/650/800 CINTROPUR spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Cechy

Producent CINTROPUR
Materiał filtrujący Tkanina poliestrowa
Żywotność (miesiące) 6
Przypominacz po 6 miesiącach od zakupu

Pliki

Powiązane

W tej kategorii

Dostawa

DOSTAWA

Realizujemy dostawę zakupionego towaru na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, Czech, Słowacji oraz Unii Europejskiej. Czas dostawy towaru przez firmę kurierską wynosi około 1-2 dni roboczych. Możliwość odbioru przesyłki w punkcie DPD Pickup (dotyczy zamówień których kwota wynosi powyżej 59,99 zł brutto**)

**Nie dotyczy zamówień zawierających: sól tabletkowej, złóż filtracyjnych, zbiorników na wodę, butli ciśnieniowych, zbiorników na chemikalia, zestawów dozujących, odżelaziaczy, zmiękczaczy, stacji wielofunkcyjnych, lamp UV oraz zamówień przekraczających wymiar i wagę (waga rzeczywista – 20 kg; długość – 100 cm; suma obwodu podstawy oraz wysokości ≤ 250 cm, przy czym wysokość stanowi najdłuższy bok paczki) 

*Darmowa dostawa powyżej kwoty zakupów 299 zł brutto nie obejmuje zakupów poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

W trosce o wygodę i bezpieczeństwo Naszych Klientów oraz szybkość wykonywanych transakcji informujemy, że dokładamy wszelkich starań, aby każda osoba dokonująca u Nas zakupów miała gwarancję bezpieczeństwa dotyczącą zarówno jakości usługi, jak i samego procesu. Sklep internetowy Filtrybb.pl gwarantuje, że transakcje i płatności są bezpieczne, gdyż są szyfrowane certyfikatem SSL oraz autoryzowane przez zaufanych Partnerów.

Nasi Klienci mają do wyboru następujące formy płatności:

  • Przelewy24, iMoje, PayPal
  • Płatność przy odbiorze
  • Twisto- Kup teraz, zapłać późniejZwroty

ZWROT I WYMIANA

Nasi Klienci posiadają możliwość dokonania zwrotu lub wymiany zakupionego towaru, aż przez 30 dni od daty otrzymania przesyłki.

PROCEDURA ZWROTU I WYMIANY

Jak dokonać?

Zwrot i wymiana
Klient może dokonać zwrotu lub wymiany nieużywanego towaru w 30 dni od otrzymania przesyłki.

Formularz

Formularz
W celu dokonania zwrotu lub wymiany niezbędne jest uzupełnienie formularza.

Wysyłka towaru

Wysyłka towaru
Wyślij zwracany lub wymieniany towar na adres: ul. Słowackiego 28, 43-502 Czechowice-Dziedzice

Zwrot

Zwrot
Zwrot pieniędzy lub wysyłka wymienionego towaru nastąpi po dostarczeniu nam paczki. 

Bezzwrotne

Bezzwrotne
UWAGA!
Nie każdy produkt zakupiony w sklepie filtrybb można lub wymienić.

FORMULARZ ZWROTU I WYMIANY


Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie oraz w zakładce Reklamacje i Zwroty.


REKLAMACJA

Nasi Klienci posiadają możliwość reklamowania zakupionego towaru przez 2 lata (Konsument) lub 12 miesięcy (Przedsiębiorca) od daty otrzymania przesyłki.

PROCEDURA REKLAMACJI TOWARU

Jak zareklamować?

Reklamacja
Klient może zareklamować zakupiony towar przez 1-2 lat od otrzymania przesyłki.

Formularz

Formularz
W celu dokonania reklamacji niezbędne jest uzupełnienie formularza.

Wysyłka towaru

Wysyłka towaru
Wyślij reklamowany 
towar na adres:
ul. Słowackiego 28,
43-502 Czechowice-Dziedzice

Rozpatrzenie

Zwrot
Po otrzymaniu reklamowanego towaru mamy 14 dni na sprawdzenie go i odpowiedź.

Zwrot

zwrot
Do 14 dni nasz zespół skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia odpowiedzi na wniosek reklamacyjny.

FORMULARZ REKLAMACYJNY


Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie oraz w zakładce Reklamacje i Zwroty.

Informacje

Wkłady do filtrów Cintropur