Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności serwisu.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Systemy odwróconej osmozy

Darmowa dostawa System odwróconej osmozy RO8-12 EMI, RO8-34 EMI, RO8-38 EMI z lampą UV, UST-M

5 dni

System odwróconej osmozy RO8 EMI + UV, UST-M

989,97 zł za szt.

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Opis

Zalety ośmiostopniowego systemu odwróconej osmozy RO8 EMI:

  •  Certyfikat NSF dla komponentów

  •  Gwarancja jakości i satysfakcji! Każdy system jest sprawdzany ciśnieniowo

  •  Kompatybilny z większością wkładów dostępnych na rynku

  •  Najwyższa jakość wykonania

  •  Usuwa do 98% zanieczyszczeń z filtrowanej wody

  •  System szybkozłączek umożliwia sprawny i łatwy serwis oraz wymianę wkładów

  •  Skuteczny i wydajnyKompletny system uzdatniający wodę metodą odwróconej osmozy RO8. Filtr zapewniający czystą wodę, bez osadzania się zawiesin i kamienia, bez brunatnych i białych zacieków - wodę idealną do przygotowywania kawy, herbaty itd. Filtr z końcową mineralizacją wody i biorezonatorem. Filtr wyposażony w sterylizator wody (lampa bakteriobójcza UV-C), zapewniającą czystość biologiczną wody na poziomie 99,99%. RO8 to nowoczesny ośmiostopniowy system odwróconej osmozy. Wyposażony został w trzy filtry wstępne, membranę osmotyczną oraz liniowy filtr końcowy. Wkład sedymentacyjny wykonany z włókniny polipropylenowej o zdolności filtracji 20 mikronów. Jego głównym zadaniem jest zatrzymanie nierozpuszczonych w wodzie zanieczyszczeń, mogących zanieczyścić wkład węglowy. Wkład z węglem aktywowanym- jego głównym zadaniem jest usunięcie z wody chloru, który jest szkodliwy dla membrany osmotycznej. Dodatkowo wkład ten, usuwa z wody rozpuszczone w niej zanieczyszczenia organiczne oraz niektóre metale ciężkie. Wkład mechaniczny polipropylenowy o filtracji do 5 mikronów chroni membranę osmotyczną przed drobinami węgla aktywowanego, mogącymi doprowadzić do mechanicznego uszkodzenia powłoki filtracyjnej. Membrana osmotyczna usuwająca z wody 96-99% wszelkich rozpuszczonych w niej związków. Z uwagi na wielką dokładność filtracji, membrana eliminuje również część wirusów i bakterii. Membrana jest sercem systemu odwróconej osmozy. Wszystkie inne wkłady znajdujące się przed membraną (stopnie 1-2), pracują na rzecz jej ochrony. Lampa UV - liniowa- sterylizuje wodę z mikroorganizmów (m.in. bakterii i wirusów). Przedłuża czystość biologiczną zbiornika i zapewnia czystość biologiczną wody na poziomie do 99,99%. Filtr liniowy węglowy- główne zadanie tego stopnia filtracji, to zatrzymanie substancji lotnych, mogących pojawić się w wodzie uzdatnionej przez membranę i zgromadzonej w zbiorniku. Mineralizator dolomitowy - liniowy. Wzbogaca wodę w szereg naturalnych związków mineralnych (m.in. wapń, sód, potas i magnez). Bioceramiczny filtr FIR - liniowy. Wpływa korzystnie na przyswajanie tlenu z wody przez organizm człowieka. Naturalne złoże turmalinu znajdujące się w filtrze, znajduje szerokie zastosowanie w medycynie niekonwencjonalnej.

Kompletny system składa się z w/w wkładów i filtrów, oraz z poniższych elementów:
-Pojedyncza wylewka z głowiczką ceramiczną, umożliwiająca pobieranie wody uzdatnionej
-Zbiornik ciśnieniowy o pojemności brutto 12-19 litrów (w zależności od dostawy). Z uwagi na fakt, że w zbiorniku znajduje się poduszka powietrzna, służąca do wyciskania wody w kierunku wylewki, pojemność netto zbiornika wynosi około 8-12 litrów
-Fabryczny zestaw wkładów i membranę
-Przyłącze do odpływu brudnej wody do kanalizacji, które montowane jest typowo na syfonie pod zlewozmywakiem. System w trakcie pracy automatycznie odrzuca część wody, wraz z którą do kanalizacji odrzucane są zanieczyszczenia usunięte przez membranę Przyłącze do podłączenia zasilania filtra wodą z instalacji o średnicy przyłącza 1/2", ¾” lub 3/8”
-Zawór kulowy pozwalający na zamknięcie dopływu wody do filtra podczas prac serwisowych (np. podczas wymiany wkładów)
-Drobne akcesoria (klucz do obudów korpusów i inne)
-Instrukcja montażu i eksploatacji.
-Zestaw oparty na korpusach serii WF typ EMI

Czas potrzebny na samodzielny montaż wynosi od 1 do 3 godzin w zależności od umiejętności manualnych osoby wykonującej montaż oraz od stopnia złożoności instalacji wodnej w miejscu podłączania filtra. System montuje się najczęściej w szafce pod zlewem w kuchni. Dzięki temu zapewnia stały dostęp do czystej wody. Korzystanie z wody osmotycznej to oszczędność wynikająca z niewielkich kosztów produkcji litra wody (ok. 30 groszy/litr) oraz dbanie o środowisko, gdyż generuje się mniej odpadów w postaci butelek.

Wkłady w filtrze należy wymieniać w naprzemiennych cyklach:
Po pół roku: komplet wkładów wstępnych,
Po roku: pełen komplet wkładów,
Średnio co 9 miesięcy: wymiana promiennika w lampie UV-C (okres ten może być krótszy w przypadku częstego włączania i wyłączania lampy),
Membrana osmotyczna kwalifikuje się do wymiany średnio po około 3-4 latach pracy. Zalecamy wymianę co trzy lata,
Zbiornik magazynujący wodę należy dezynfekować co rok lub też (co zalecamy) wymienić na nowy po około 3-4 latach.

Opcjonalnie filtr można doposażyć w dodatkowe odejście na trójniku do lodówki z kostkarką, pompę elektryczną zwiększającą ciśnienie wody na membranie osmotycznej - zalecane w przypadku, gdy ciśnienie w instalacji wodnej jest mniejsze niż 2,8 bar

Jak to działa?
Pierwszy stopień (PS20) usuwa z wody zanieczyszczenia mechaniczne o wielkości powyżej 20 mikronów. Piasek, rdza i inne osady zatrzymywane są przez mikropory, których średnica maleje w kierunku wnętrza. Duże cząsteczki wychwytywane są przy powierzchni, natomiast małe w głębiej położonych warstwach.
Drugi stopień (BL lub GAC) usuwa z wody chlor i substancje organiczne chroniąc tym samym membranę RO i przedłużając jej żywotność. Węgiel aktywny z uwagi na swoją porowatą strukturę jest doskonałym materiałem filtracyjnym. Substancje chemiczne są adsorbowane w porach.
Trzeci stopień (PS5) usuwa z wody zanieczyszczenia mechaniczne o wielkości powyżej 5 mikronów. Piasek, rdza i inne osady zatrzymywane są przez mikropory, których średnica maleje w kierunku wnętrza. Duże cząsteczki wychwytywane są przy powierzchni, natomiast małe w głębiej położonych warstwach. Jako trzeci stopień może zostać zastosowany inny wkład, dostosowany do potrzeb klienta.
Czwarty stopień (membrana RO) zbudowana jest z wielu warstw półprzepuszczalnej, porowatej membrany. Pory membrany są na tyle duże, że może przez nie przenikać woda, ale na tyle małe, że nie przepuszcza innych substancji. W ten sposób z wody usuwane są drobnoustroje, a nawet jony.
Piąty stopień (L-GAC) liniowy wkład węglowy poprawia smak i zapach wody.
Szósty stopień (L-MIN) liniowy wkład mineralizujący. Wzbogaca wodę w minerały usunięte w procesie odwróconej osmozy. Przepływając przez wkład następuje stopniowe rozpuszczenie zawartego w nim złoża i remineralizacja wody.
Siódmy stopień (L-BIO) wkład liniowy emitujący promieniowanie w dalekiej podczerwieni. Ma zdolność wprawiania cząsteczek wody w rezonans. Aktywacja wody prowadzi do rozbicia dużych klasterów wody na mniejsze i w efekcie skuteczniejsze nawodnienie organizmu.
Ósmy stopień (UV LAMP) lampa UV. Emituje promieniowanie o długości fali 254 nm, które niszczy drobnoustroje zawarte w wodzie.

Uwaga! Towar nie podlega zwrotowi. Zapoznaj się z lista towarów bezzwrotnych TUTAJ

Cechy

Producent UST-M
Zakres pH 2-10
Ciśnienie pracy (robocze) 2,8-6 bar
Ciśnienie minimalne 2,8 bar
Ciśnienie maksymalne 6 bar
Prędkość filtracji (wydajność) 330 L/24 H
Długość 15 cm
Wysokość 46 cm
Szerokość 46 cm
Ilość stopni filtracji 8
Typ korpusu EMI
Przypominacz po 6 miesiącach od zakupu

Pliki

Powiązane

W tej kategorii

Dostawa

DOSTAWA

Realizujemy dostawę zakupionego towaru na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, Czech, Słowacji oraz Unii Europejskiej. Czas dostawy towaru przez firmę kurierską wynosi około 1 dnia roboczego.

 *Darmowa dostawa powyżej kwoty zakupów 299 zł nie obejmuje zakupów poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Złóż filtracyjnych oraz soli tabletkowanej nie wysyłamy za pobraniem.BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

W trosce o wygodę i bezpieczeństwo Naszych Klientów oraz szybkość wykonywanych transakcji informujemy, że dokładamy wszelkich starań, aby każda osoba dokonująca u Nas zakupów miała gwarancję bezpieczeństwa dotyczącą zarówno jakości usługi, jak i samego procesu. Sklep internetowy Filtrybb.pl gwarantuje, że transakcje i płatności są bezpieczne, gdyż są szyfrowane certyfikatem SSL oraz autoryzowane przez zaufanych Partnerów.

Nasi Klienci mają do wyboru następujące formy płatności:

  • Przelewy24, iMoje, PayPal
  • Płatność przy odbiorze
  • Twisto- Kup teraz, zapłać późniejZwroty

ZWROT I WYMIANA

Nasi Klienci posiadają możliwość dokonania zwrotu lub wymiany zakupionego towaru, aż przez 30 dni od daty otrzymania przesyłki.

PROCEDURA ZWROTU I WYMIANY

Jak dokonać?

Zwrot i wymiana
Klient może dokonać zwrotu lub wymiany nieużywanego towaru w 30 dni od otrzymania przesyłki.

Formularz

Formularz
W celu dokonania zwrotu lub wymiany niezbędne jest uzupełnienie formularza.

Wysyłka towaru

Wysyłka towaru
Wyślij zwracany lub wymieniany towar na adres: ul. Słowackiego 28, 43-502 Czechowice-Dziedzice

Zwrot

Zwrot
Zwrot pieniędzy lub wysyłka wymienionego towaru nastąpi po dostarczeniu nam paczki. 

Bezzwrotne

Bezzwrotne
UWAGA!
Nie każdy produkt zakupiony w sklepie filtrybb można lub wymienić.

FORMULARZ ZWROTU I WYMIANY


Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie oraz w zakładce Reklamacje i Zwroty.


REKLAMACJA

Nasi Klienci posiadają możliwość reklamowania zakupionego towaru przez 2 lata (Konsument) lub 12 miesięcy (Przedsiębiorca) od daty otrzymania przesyłki.

PROCEDURA REKLAMACJI TOWARU

Jak zareklamować?

Reklamacja
Klient może zareklamować zakupiony towar przez 1-2 lat od otrzymania przesyłki.

Formularz

Formularz
W celu dokonania reklamacji niezbędne jest uzupełnienie formularza.

Wysyłka towaru

Wysyłka towaru
Wyślij reklamowany 
towar na adres:
ul. Słowackiego 28,
43-502 Czechowice-Dziedzice

Rozpatrzenie

Zwrot
Po otrzymaniu reklamowanego towaru mamy 14 dni na sprawdzenie go i odpowiedź.

Zwrot

zwrot
Do 14 dni nasz zespół skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia odpowiedzi na wniosek reklamacyjny.

FORMULARZ REKLAMACYJNY


Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie oraz w zakładce Reklamacje i Zwroty.