Promiennik UV do lampy typ V20, TMA

TMAPR20

24H

29 Przedmioty

Promiennik UV do lampy TMA typ V20, Philips

+koszty wysyłki Koszta wysyłki

145,00 zł za szt.

?Do darmowej dostawy pozostało 299 złDarmowa dostawa od 60 zł do DPD Pickup lub 299 zł pozostałe sposoby dostawy

?Do darmowej dostawy pozostało 299 złDarmowa dostawa od 60 zł do DPD Pickup lub 299 zł pozostałe sposoby dostawy

Opis

Promiennik UV do lampy TMA TYP V20 PHILIPS

Interesują Cię wysokiej jakości promienniki do lamp bakteriobójczych UV? W naszym sklepie znajdziesz m.in. promiennik UV do lampy TMA V20 PHILIPS.

Promiennik UV do lampy TMA V20 PHILIIPS – najważniejsze informacje

Dostępny w naszym sklepie internetowym promiennik UV do lampy TMA V20 PHILIPS to akcesorium, które umożliwia sprawne działanie lamp bakteriobójczych tej marki. Dzięki wysokiej jakości żarnikowi urządzenie może pracować przez długi czas. Promiennik emitujący światło ultrafioletowe przyczynia się do skutecznej eliminacji mikroorganizmów chorobotwórczych znajdujących się w wodzie. Co istotne, emitowane przez niego promienie są bezpieczne dla człowieka i środowiska naturalnego.

Promiennik UV do lampy TMA V20 PHILIPS, w który możesz zaopatrzyć się w naszym sklepie, pozwala wyeliminować problem skażenia mikrobiologicznego wody pitnej. Na tym jednak nie kończą się korzyści wynikające z jego stosowania. W znaczącym stopniu przyczynia się on bowiem do poprawy smaku i zapachu wody. Nie zwlekaj i już dziś kup promiennik UV do lampy TMA V20 PHILIPS. Z pewnością nie pożałujesz tej decyzji.

Zalety promiennika do lampy V20 TMA

Z wykorzystywaniem promiennika do lamp V20 TMA PHILIPS wiąże się szereg korzyści:

  • montaż i demontaż nie wymaga używania skomplikowanego oprzyrządowania;
  • natychmiastowy zapłon oraz niska temperatura pracy;
  • mniejsze zużycie prądu (w porównaniu z promiennikami średniociśnieniowymi);
  • bezpieczna metoda dezynfekcji, usuwa do 99,9% bakterii i wirusów.


Promiennik do lampy TMA V20 do wody (moc 40 W). Promieniowanie bakteriobójcze likwiduje z wody związki takie jak wirusy, giardia, cryptosporidium, lagionella, escherichia coli. Promiennik emituje światło UV-C, które wnika w strukturę DNA komórek i powoduje zmiany prowadzące do zniszczenia drobnoustrojów. Dezynfekcja odbywa się bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych. Usuwanie mikroorganizmów ze skutecznością 99,9% jest możliwe tylko w przypadku, gdy serwis i eksploatacja lampy do wody odbywa się zgodnie z zaleceniami producenta. Firma TMA wykorzystuje promienniki amalgamatowe o emisji UV o długości 254 nanometrów. Ich zaletą jest natychmiastowy zapłon oraz niska temperatura pracy. Ponadto żarniki stosowane przez TMA zużywają ponad dwa razy mniej prądu niż promienniki średniociśnieniowe. Żywotność lampy do wody zależy od sposobu jej eksploatacji. Urządzenie powinno mieć stały dostęp do prądu (każde wyłączanie i włączanie promiennika skraca jego efektywne działanie). Woda, która przepływa przez komorę lampy UV do wody powinna być wolna od wszelkiego rodzaju osadów i zawiesin. Podczas wymiany świetlówki niezbędna jest wymiana uszczelek.

Ultrafiolet, czyli inaczej promieniowanie UV stanowi rodzaj promieniowania elektromagnetycznego zawierającego się w przedziale pomiędzy światłem widzialnym a promieniowaniem rentgenowskim (zakres długości fali od 100 nm do 400 nm). Promieniowanie to jest niewidzialne dla ludzkiego oka. Główną zaletą promieniowania ultrafioletowego są jego właściwości dezynfekcyjne, czyli zdolność do usuwania szkodliwych mikroorganizmów tj. bakterii, wirusów czy grzybów. Promieniowanie UV wpływa bezpośrednio na komórki organizmów, powodując reakcję chemiczną w ich DNA, której efektem jest uszkodzenie ich materiału genetycznego. Kolejną zaletą tego procesu jest brak zmiany składu chemicznego substancji, która została poddana promieniowaniu. Promieniowanie ultrafioletowe przy nadmiernej ekspozycji może doprowadzić do trwałego uszkodzenia rogówki i spojówki oka (może spowodować zaćmę). Najbardziej szkodliwe dla ludzkiego oka są fale o długości z zakresu 260–270 nm. Ze względu na powyższe zagrożenia przy kontakcie z promieniowaniem UV wymagane jest stosowanie odpowiednich środków ochrony. Przede wszystkim należy używać odpowiedniego sprzętu do ochrony oczu i twarzy.

Czas eksploatacji to około 1 rok. Urządzenie powinno być stale włączone do zasilania, ponieważ każde wyłączenie i włączenie promiennika skraca jego efektywne działanie tak jak 1–2 dni normalnej pracy.

Uwaga! Towar nie podlega zwrotowi. Zapoznaj się z listą towarów bezzwrotnych TUTAJ. Producent TMA w dalszym ciągu produkuje promienniki do wszystkich swoich modeli lamp.

Powyższy model jest zamiennikiem producenta Philips, promiennik ma takie samo działanie.

Promiennik UV do lampy TMA V20 PHILIPS – skuteczność działania to podstawa!

Decyzja o zakupie promienników UV do lampy TMA V20 PHILIPS z naszej oferty jest dla Ciebie korzystna z kilku powodów. Dzięki tym akcesoriom:

  • szybko i efektywnie przeprowadzisz proces dezynfekcji wody bez konieczności stosowania środków chemicznych;
  • zapomnisz o problemie osadzania się na powierzchni rur osłonowych naleciałości związanych z dużym poziomem twardości cieczy;
  • będziesz korzystać z zakupionych lamp bakteriobójczych przez długi czas.

Promiennik UV do lampy TMA V20 PHILIPS z naszego asortymentu musi pracować w nieprzerwany sposób. Nie można go zbyt często uruchamiać i wyłączać, ponieważ skraca to jego żywotność.

Promiennik UV do lampy TMA V20 PHILIPS – atrakcyjna oferta w naszym sklepie

W naszym sklepie internetowym przykładamy ogromną wagę do budowania pozytywnych relacji z klientami. Chcemy zapewnić im nieograniczony dostęp do żarników do lamp UV z najwyższej półki. Wśród naszych dostawców znajdują się wyłącznie znani i cenieni producenci sprzętu do dezynfekcji wody. Dzięki temu możesz liczyć na to, iż zakupione promienniki UV do lampy TMA V20 PHILIPS będą idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Do zainstalowania żarników z naszej oferty nie musisz zatrudniać fachowców. Bez problemu poradzisz sobie z tym zadaniem samodzielnie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o promiennikach UV do lampy TMA V20 PHILIPS, zadzwoń do nas lub napisz wiadomość e-mail. Na przesłane pocztą elektroniczną pytania odpowiemy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Oryginał

Zamiennik

27W

23W

Cechy

Producent PHILIPS
Trwałość promiennika 9000 h (ok. 375 dni)
Moc przyłącza 25 W
Zastosowanie Lampa V12 V20 V20LA
Przypominacz po 12 miesiącach od zakupu

Pliki

Kup w zestawie

Promiennik UV do lampy TMA typ V20, Philips
Rura osłonowa do lampy UV typ V20, TMA
Oszczędzasz 5,85 zł (5%) Niższa cena 111,14 zł
Promiennik UV do lampy TMA typ V20, Philips
Rura osłonowa do lampy UV typ V20, TMA
Oszczędzasz 5,85 zł (5%) Niższa cena 111,14 zł
Uszczelka do lampy UV serii V TMA
Oszczędzasz 0,75 zł (5%) Niższa cena 14,24 zł

Powiązane

W tej kategorii

Dostawa

DOSTAWA

Realizujemy dostawę zakupionego towaru na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, Czech, Słowacji oraz Unii Europejskiej. Czas dostawy towaru przez firmę kurierską wynosi około 1-2 dni roboczych. Możliwość odbioru przesyłki w punkcie DPD Pickup (dotyczy zamówień których kwota wynosi powyżej 59,99 zł brutto**)

**Nie dotyczy zamówień zawierających: sól tabletkowej, złóż filtracyjnych, zbiorników na wodę, butli ciśnieniowych, zbiorników na chemikalia, zestawów dozujących, odżelaziaczy, zmiękczaczy, stacji wielofunkcyjnych, lamp UV oraz zamówień przekraczających wymiar i wagę (waga rzeczywista – 20 kg; długość – 100 cm; suma obwodu podstawy oraz wysokości ≤ 250 cm, przy czym wysokość stanowi najdłuższy bok paczki) 

*Darmowa dostawa powyżej kwoty zakupów 299 zł brutto nie obejmuje zakupów poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

W trosce o wygodę i bezpieczeństwo Naszych Klientów oraz szybkość wykonywanych transakcji informujemy, że dokładamy wszelkich starań, aby każda osoba dokonująca u Nas zakupów miała gwarancję bezpieczeństwa dotyczącą zarówno jakości usługi, jak i samego procesu. Sklep internetowy Filtrybb.pl gwarantuje, że transakcje i płatności są bezpieczne, gdyż są szyfrowane certyfikatem SSL oraz autoryzowane przez zaufanych Partnerów.

Nasi Klienci mają do wyboru następujące formy płatności:

  • Przelewy24, iMoje, PayPal
  • Płatność przy odbiorze
  • Twisto- Kup teraz, zapłać późniejZwroty

ZWROT I WYMIANA

Nasi Klienci posiadają możliwość dokonania zwrotu lub wymiany zakupionego towaru, aż przez 30 dni od daty otrzymania przesyłki.

PROCEDURA ZWROTU I WYMIANY

Jak dokonać?

Zwrot i wymiana
Klient może dokonać zwrotu lub wymiany nieużywanego towaru w 30 dni od otrzymania przesyłki.

Formularz

Formularz
W celu dokonania zwrotu lub wymiany niezbędne jest uzupełnienie formularza.

Wysyłka towaru

Wysyłka towaru
Wyślij zwracany lub wymieniany towar na adres: ul. Słowackiego 28, 43-502 Czechowice-Dziedzice

Zwrot

Zwrot
Zwrot pieniędzy lub wysyłka wymienionego towaru nastąpi po dostarczeniu nam paczki. 

Bezzwrotne

Bezzwrotne
UWAGA!
Nie każdy produkt zakupiony w sklepie filtrybb można lub wymienić.

FORMULARZ ZWROTU I WYMIANY


Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie oraz w zakładce Reklamacje i Zwroty.


REKLAMACJA

Nasi Klienci posiadają możliwość reklamowania zakupionego towaru przez 2 lata (Konsument) lub 12 miesięcy (Przedsiębiorca) od daty otrzymania przesyłki.

PROCEDURA REKLAMACJI TOWARU

Jak zareklamować?

Reklamacja
Klient może zareklamować zakupiony towar przez 1-2 lat od otrzymania przesyłki.

Formularz

Formularz
W celu dokonania reklamacji niezbędne jest uzupełnienie formularza.

Wysyłka towaru

Wysyłka towaru
Wyślij reklamowany 
towar na adres:
ul. Słowackiego 28,
43-502 Czechowice-Dziedzice

Rozpatrzenie

Zwrot
Po otrzymaniu reklamowanego towaru mamy 14 dni na sprawdzenie go i odpowiedź.

Zwrot

zwrot
Do 14 dni nasz zespół skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia odpowiedzi na wniosek reklamacyjny.

FORMULARZ REKLAMACYJNY


Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie oraz w zakładce Reklamacje i Zwroty.

Informacje

Promienniki