Darmowa dostawa Sól tabletkowa 1000 kg do zmiękczaczy

SÓL TABLETKOWA1000

1 dzień

Sól tabletkowa, 1000 kg

1 906,50 zł za szt.

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Opis

Zalety SOLI W TABLETKACH:

  •  Skutecznie zmiękcza wodę

  •  Spełnia normy ISO- jest bezzapachowa i bezpieczna w użyciu

  •  Ograniczenie zużycia wody, proszków do prania, mydła, szamponów, środków do zmywarek

  •  Ochrona instalacji przed kamieniem kotłowym, zmniejszenie ilości osadu w kabinach prysznicowych, na armaturze i płytkach ceramicznych, przedłużenie żywotności sprzętu AGD

  •  Wysoka czystość - 99,5 %- nie pozostawia złogów i zanieczyszczeńUżycie soli w tabletkach to zapewnienie skutecznego zmiękczania twardej wody. Jednocześnie jej regularne stosowanie pozwala na zmniejszenie użycia wody, paliwa, a także wszelkich środków chemicznych. Idealnie nadaje się zarówno do przydomowych urządzeń uzdatniania, jak i w skali przemysłowej (stacje uzdatniania, myjnie samochodowe, fabryki). Jak zapewnia producent – dzięki spełnieniu norm ISO (PN-EN 14805:2008 i PN-EN 973:2009) jest bezzapachowa oraz bezpieczna dla zdrowia ludzi.

Proponowana w sklepie internetowym FILTRYBB.pl sól w tabletkach od polskiej firmy CIECH składa się w około 99,5% z chlorku sodu. W jaki sposób udało się uzyskać tak wysoką czystość tego produktu? Wszystko za sprawą innowacyjnego warzenia soli pochodzącej z podziemnych złóż. Dzięki temu sól w tabletkach niemalże w stu procentach zawiera wspomniany chlorek sodu. Co ważne, jej specjalne przygotowanie (w składzie nie znajdziesz wysokiego stężenia innych związków mineralnych), sprawia, że nie powstają złogi, a elementy stacji zmiękczającej wodę są zabezpieczone od zanieczyszczeń. Warto dodać, że bardzo czysta sól tabletkowana jest gwarancją dokładniejszego czyszczenia (podczas procesu regeneracji) złoża jonowymiennego. Co za tym idzie, również i na nim nie powstają zbędne zanieczyszczenia.

Uwaga!
Jeśli chcesz, żeby użytkowany zbiornik solanki pracował bez zarzutów, pamiętaj, że należy przez cały czas wypełnić go w połowie solą w tabletkach.

Cena dotyczy 40 opakowań = 1000 kgSklep filtrybb zastrzega sobie prawo do zmiany dostawcy złóż filtracyjnych i soli tabletkowanej z gwarancją zachowania właściwości towaru. Zdjęcie towaru jest poglądowe, może różnić się od faktycznego opakowania w którym zostanie dostarczony towar.

Uwaga! Towar nie podlega zwrotowi. Zapoznaj się z lista towarów bezzwrotnych TUTAJ

Cechy

ProducentTABSOL
Waga40 x 25 kg
Przypominaczpo 12 miesiącach od zakupu

Pliki

Powiązane

W tej kategorii

Dostawa

DOSTAWA

Realizujemy dostawę zakupionego towaru na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, Czech, Słowacji oraz Unii Europejskiej. Czas dostawy towaru przez firmę kurierską wynosi około 1-2 dni roboczych. Możliwość odbioru przesyłki w punkcie DPD Pickup (dotyczy zamówień których kwota wynosi powyżej 59,99 zł brutto**)

**Nie dotyczy zamówień zawierających: sól tabletkowej, złóż filtracyjnych, zbiorników na wodę, butli ciśnieniowych, zbiorników na chemikalia, zestawów dozujących, odżelaziaczy, zmiękczaczy, stacji wielofunkcyjnych, lamp UV oraz zamówień przekraczających wymiar i wagę (waga rzeczywista – 20 kg; długość – 100 cm; suma obwodu podstawy oraz wysokości ≤ 250 cm, przy czym wysokość stanowi najdłuższy bok paczki) 

*Darmowa dostawa powyżej kwoty zakupów 299 zł brutto nie obejmuje zakupów poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

W trosce o wygodę i bezpieczeństwo Naszych Klientów oraz szybkość wykonywanych transakcji informujemy, że dokładamy wszelkich starań, aby każda osoba dokonująca u Nas zakupów miała gwarancję bezpieczeństwa dotyczącą zarówno jakości usługi, jak i samego procesu. Sklep internetowy Filtrybb.pl gwarantuje, że transakcje i płatności są bezpieczne, gdyż są szyfrowane certyfikatem SSL oraz autoryzowane przez zaufanych Partnerów.

Nasi Klienci mają do wyboru następujące formy płatności:

  • Przelewy24, iMoje, PayPal
  • Płatność przy odbiorze
  • Twisto- Kup teraz, zapłać późniejZwroty

ZWROT I WYMIANA

Nasi Klienci posiadają możliwość dokonania zwrotu lub wymiany zakupionego towaru, aż przez 30 dni od daty otrzymania przesyłki.

PROCEDURA ZWROTU I WYMIANY

Jak dokonać?

Zwrot i wymiana
Klient może dokonać zwrotu lub wymiany nieużywanego towaru w 30 dni od otrzymania przesyłki.

Formularz

Formularz
W celu dokonania zwrotu lub wymiany niezbędne jest uzupełnienie formularza.

Wysyłka towaru

Wysyłka towaru
Wyślij zwracany lub wymieniany towar na adres: ul. Słowackiego 28, 43-502 Czechowice-Dziedzice

Zwrot

Zwrot
Zwrot pieniędzy lub wysyłka wymienionego towaru nastąpi po dostarczeniu nam paczki. 

Bezzwrotne

Bezzwrotne
UWAGA!
Nie każdy produkt zakupiony w sklepie filtrybb można lub wymienić.

FORMULARZ ZWROTU I WYMIANY


Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie oraz w zakładce Reklamacje i Zwroty.


REKLAMACJA

Nasi Klienci posiadają możliwość reklamowania zakupionego towaru przez 2 lata (Konsument) lub 12 miesięcy (Przedsiębiorca) od daty otrzymania przesyłki.

PROCEDURA REKLAMACJI TOWARU

Jak zareklamować?

Reklamacja
Klient może zareklamować zakupiony towar przez 1-2 lat od otrzymania przesyłki.

Formularz

Formularz
W celu dokonania reklamacji niezbędne jest uzupełnienie formularza.

Wysyłka towaru

Wysyłka towaru
Wyślij reklamowany 
towar na adres:
ul. Słowackiego 28,
43-502 Czechowice-Dziedzice

Rozpatrzenie

Zwrot
Po otrzymaniu reklamowanego towaru mamy 14 dni na sprawdzenie go i odpowiedź.

Zwrot

zwrot
Do 14 dni nasz zespół skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia odpowiedzi na wniosek reklamacyjny.

FORMULARZ REKLAMACYJNY


Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie oraz w zakładce Reklamacje i Zwroty.

Informacje

Materiały eksploatacyjne