Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności serwisu.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Lista produktów producenta: HONEYWELL BRAUKMANN

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Honeywell to amerykański producent urządzeń i maszyn, w tym filtrów do wody i armatury przemysłowej najwyższej jakości. Narurowe filtry do wody marki Honeywell - zarówno domowe jak i przemysłowe, słyną przede wszystkim z wysokiej wydajności, oszczędności energii, solidnego wykonania oraz użycia najlepszych komponentów, gwarantujących bezawaryjną pracę urządzenia, dzięki czemu firma może poszczycić się działaniem na rzecz ochrony środowiska, ograniczając koszty eksploatacji swoich urządzeń. 

Kupując filtry lub części zamienne otrzymasz towar z nazwą Resideo Braukmann. Są to produkty dostępne wcześniej pod marką Honeywell.

Honeywell to amerykański producent urządzeń i maszyn, w tym filtrów do wody i armatury przemysłowej najwyższej jakości. Narurowe filtry do wody marki Honeywell - zarówno domowe jak i przemysłowe, słyną przede wszystkim z wysokiej wydajności, oszczędności energii, solidnego wykonania oraz użycia najlepszych komponentów, gwarantujących bezawaryjną pracę urządzenia, dzięki czemu firma może poszczycić się działaniem na rzecz ochrony środowiska, ograniczając koszty eksploatacji swoich urządzeń. Unikalny, opatentowany system wstecznego płukania odpowiada za regulację wkładu filtracyjnego, przedłużając jego żywotność. Wieloletnie doświadczenie firmy pozwoliło jej utrwalić pozycję lidera na rynku amerykańskim i większości rynków europejskich.


Kupując filtry lub części zamienne otrzymasz towar z nazwą Resideo Braukmann. Są to produkty dostępne wcześniej pod marką Honeywell.

Kategorie

Informacje