Lista produktów producenta: AQUAPHOR

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 101 elementów

AQUAPHOR został międzynarodowym specjalistą w dziedzinie oczyszczania wody, przesuwając granice i budując własne doświadczenie w tej dziedzinie już na początku lat 90-tych. Firma kontroluje cały proces produkcji. W laboratoriach, wyposażonych w nowoczesne i zaawansowane technologie, naukowce tworzą nowe sorbenty, badają każdą partię materiałów.

AQUAPHOR został międzynarodowym specjalistą w dziedzinie oczyszczania wody, przesuwając granice i budując własne doświadczenie w tej dziedzinie już na początku lat 90-tych. Firma kontroluje cały proces produkcji. W laboratoriach, wyposażonych w nowoczesne i zaawansowane technologie, naukowce tworzą nowe sorbenty, badają każdą partię materiałów. Inżynierowie opracowują linie produkcyjne i wybierają najlepsze dostępne na rynku maszyny. Wszystkie najważniejsze technologie są własnością intelektualną AQUAPHOR. Firma posiada ponad 130 patentów od początku istnienia i dalej dąży do uzyskania kolejnych patentów.


Własne laboratoria oraz ośrodki badawcze są siłą napędową, która wyróżnia filtry AQUAPHOR w porównaniu do innych marek: dłuższy i bardziej skuteczny proces filtracji wody przy większej wydajności. Wykorzystują potencjał sorbentu maksymalnie jak to tylko możliwe, usuwając najbardziej niebezpieczne zanieczyszczenia, występujące w wodzie. Produkują atrakcyjne oraz łatwe w użyciu filtry. AQUAPHOR specjalizuje się zarówno w rozwiązanich, stosowanych w domu jak również w przemyśle. Profesjonalne systemy RO stosowane w przemyśle produkowane są przez AQUAPHOR Professional.

Informacje

Kategorie