Kategorie

Pomoc

Wkład zmiękczający 20" SLIM, UST-M

Wkład zmiękczający, 20"SLIM, USTM Zobacz większe
Producent: UST-M
Seria: ST-L
Rozmiar: 20"SLIM
Wydajność: 6 l/min
Żywotność: 3 000 l
Czas realizacji: do 5 dni

Więcej szczegółów

41,98 zł/szt
brutto + koszty wysyłki

Więcej informacji

Wkład zmiękczający wodę, stosowany w przepływowych systemach uzdatniania wody oraz w obudowach filtrów narurowych standardu SLIM 20 cali. Instalowany w celu obniżenia twardości wody, co przekłada się na redukcję zjawiska osadzania się kamienia kotłowego w instalacji i armaturze oraz sprzęcie AGD (m.in. w czajniku).
Wkład ma standardowe wymiary, które pozwalają na stosowanie go w całej gamie filtrów wody (również innych producentów). Z uwagi na żywotność a przede wszystkim wydajność, wkład instalowany jest głównie na ujęciach wody zimnej w domach jednorodzinnych. Redukowanie twardości wody poprzez wymiennik jonowy (złoże typu kwaśny jonit) znajdujący się wewnątrz wkładu, odbywa się "w locie" podczas przepływu wody. Wkład zmiękczający korzystnie wpływa na ochronę instalacji wodnej oraz armatury i sprzętu AGD (brak lub ograniczenie zjawiska białego nalotu, kamienia wapiennego itp).

Cechy produktu:

Żywotność wkładu- do 3 tys. litrów lub do 6 miesięcy, Wydajność maksymalna- do 3 tys. litrów na minutę, Wysokość- 20 cali, Średnica- 2,5 cala