Kategorie

Pomoc

Wkład zmiękczający 10", UST-M

Wkład zmiękczający, 7", USTM Zobacz większe
Producent: UST-M
Seria: ST
Rozmiar: 10"
Wydajność: 4 l/min
Żywotność: 2 000 l
Czas realizacji: do 5 dni

Więcej szczegółów

20,38 zł/szt
brutto + koszty wysyłki

Więcej informacji

Wkład zmiękczający wodę, stosowany w przepływowych systemach uzdatniania wody oraz w obudowach filtrów narurowych standardu 10 cali. Instalowany w celu obniżenia twardości wody, co przekłada się na redukcję zjawiska osadzania się kamienia kotłowego w instalacji i armaturze oraz sprzęcie AGD (m.in. w czajniku).
Wkład ST ma standardowe wymiary, które pozwalają na stosowanie go w całej gamie filtrów wody (również innych producentów). Z uwagi na żywotność a przede wszystkim wydajność, wkład instalowany jest głównie przed pojedynczymi punktami pobierania wody (np. w filtrze podzlewozmywakowym typu FS2/FS3). Redukowanie twardości wody poprzez wymiennik jonowy (złoże typu kwaśny jonit) znajdujący się wewnątrz wkładu, odbywa się "w locie" podczas przepływu wody.Wkład zmiękczający korzystnie wpływa na ochronę instalacji wodnej oraz armatury i sprzętu AGD (brak lub ograniczenie zjawiska białego nalotu, kamienia wapiennego itp).

Cechy produktu:

Żywotność wkładu- do 2 tys. litrów lub do 6 miesięcy, Wydajność maksymalna- do 6 litrów na minutę, Wysokość- 10 cali, Średnica- 2,5 cala

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: