Kategorie

Pomoc

Wkład liniowy jonizujący 2”x10" bioceramiczny „Negativ Ion”, 2000 ni/cm3, GW 1/4", AQUAFILTER

Wkład liniowy 2” przezroczysty z „Negativ Ion”, o wydajności 2000 ni/cm3, GW  2x1/4", AQUAFILTER Zobacz większe
Producent: Aquafilter
Numer katalogowy: AIFIR2000
Seria: 104
Wielkość: 2"x10"
Przyłącze: 2x1/4"
Czas realizacji: 5 dni

Więcej szczegółów

108,99 zł/szt
brutto + koszty wysyłki

Więcej informacji

Wkład emitujący zdrowotne promieniowanie Negative Ions wpływające korzystnie na działanie ludzkiego organizmu. Technologia uzdatniania wody dzięki firmie Aquafilter otrzymuje potężne narzędzie w poprawie zdrowotnych właściwości wody - wkłady bioceramiczne AIFIR2000 emitują promieniowanie zwane światłem życia - promieniowanie nie wydostaję się z obudowy wkładu dzięki zastosowanemu materiałowi obudowy (PET). COLX-AIFIR2000 jest bardziej wydajną wersją (w stosunku do AIFIR1000) emitującą większą dawkę (2000 ni na centymetr sześcienny wody). Ta wersja biorezonatora polecana jest do uzdatniania wody spożywanej przez osoby starsze oraz chorujące.

Jonizowanie wody powoduje, że oprócz typowych dla czystej chemicznie wody zdolności do rozpuszczania w niej i transportowania w organizmie człowieka substancji odżywczych, woda działa również zdrowotnie, wpływając korzystnie na usuwanie z organizmu człowieka wolnych rodników, które przyczyniają się do starzenia organizmu.
Ujemne jony wpływają korzystnie na usuwanie toksyn, regulację pH płynów ustrojowych i wiele innych procesów biochemicznych. W działaniu wkładu Aquafilter COLX-AIFIR2000 wykorzystano naturalne zjawisko udokumentowane przez naukowców i występujące w otaczającym nas świecie. Naturalnym dostawcą jonów ujemnych są m.in. otaczające nas rośliny. Negatywnie działające na człowieka jony dodatnie otrzymujemy m.in. z zanieczyszczeń środowiska, sprzętu elektrycznego, betonu, sieci elektrycznych itd.
Woda poddana promieniowaniu Negative Ions łatwo jest absorbowana przez organizmy żywe i dostarcza duże ilości tlenu - jest silnym antyoksydantem. Jonizowanie wody powoduje oczyszczanie organizmu z toksyn dzięki temu, że woda jonizowana jest bardzo dobrym detoksykantem.
Wkład stosowany jest w profesjonalnych systemach uzdatniania wody. Zainstalować można go również w filtrach, które fabrycznie nie są wyposażone w system BIO rezonacji.

Cechy produktu:

Ciśnienie wody- do 6 bar, Temperatura wody- 2 - 42 st. C, Średnica- ok. 5 cm, Żywotność- do 6 miesięcy, Wydajność- do 250 litrów / dobę, Średnica gwintu- 1/4 cala, Długość- ok. 24,5 cm